Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Oj marny ten dzień dzisiaj.

Wormsy i ME 2 moim adaniem dzisiaj są hitem

Z mniej znanych też Amnesia i Universe sandbox

Niezła też promocja Mafii, 1 za 2,50 euro, a 2 za 10 euro

Poszczególne części Splintel Cell za bezcen (poza ostatnią)

Oraz dwupak Total War(Empire i Napoleon) za 10 euro.

Całkiem fajny dzień

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi wam ten achivement z wishlistą?

@up Mafia 1 bardzo irytuje przyczepioną do samochodu kamerą. Podczas jazdy nie możesz się rozglądać, a często masz misje polegające na jechaniu gdzieś. Nie ma mapy więc często się kluczy uliczkami.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj interesują mnie tylko Wormsy, ale szczerze mówiąc liczyłem, że będą w cenie audiosurfa. :dry: Poważnie zastanawiam się nad zakupem, choć było by to niezgodne z moim postanowieniem. Ta gra nie jest mi potrzebna, po prostu może kiedyś zagram. Ciężka decyzja.

A co do Mafii 1. Świetna fabuła i klimat. Mnie osobiście bardziej się podoba od GTA, ale praktycznie nie ma tu misji pobocznych, jeśli komuś na nich zależy.

@buggeer: ocb???? Jak to nie ma mapy? Jest i to bardzo fajnie zrobiona. O ile mnie pamięć nie myli pod przyciskiem TAB.

Edytowano przez Pawello12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buggeer, ja już mam ten achievek. Poza tym, można się rozglądać, wystarczy tylko myszką kliknąć (lpm) ;)

Redspirit polecam Ci obie, genialna fabuła. Ale jeśli Cię odstrasza trochę starsza grafika, to weź Mafię 2.

Edytowano przez filipek632
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz mieć równo 10, nienaliczanie achi to raczej wina przeciązenia servera

miałem na liscie 20 tytułów i przy zalogowaniu już mialem achievementa

co do zamieszczenia filmu to : Społeczność- Wyświetl filmy(niebieski napis po prawej)-Dodaj film z Youtube

Edytowano przez paveup
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zadziałało.

Mam teraz 4 tickety niewykorzystane i nie wiem co z nimi zrobić. Kupiłem już to Alien coś tam, okularki do TF2 i dlc do Killing Floor. Co jeśli kupię dlc do dajmy na to Portala 2?

Będzie sobie czekać, aż kupię tą grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny nic godnego mojej uwagi. ME posiadam, a pozostałe tytuły mnie nie przekonują. Noo, może na Mafię 1 bym się skusił, lecz mam podobnie jak kolega Pawello12 - mogę mieć a nie muszę - przeżyję. Zresztą na koncie i tak jest ponad 60 tytułów więc mocno ograniczam zakup (bynajmniej nie chodzi tu o kasę a o czas na granie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyło mi okienko Steama i na liście tytułów znalazłem jeszcze The Last Remnant za 7,49(29,99-75%) Euro, o czym chyba nikt nie wspomina- mimo niezbyt pochlebnych opinii o grze, ktoś lubujący się w "Fajnalach" może być zainteresowany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo fajnych promocji i wielki dylemat, z czego tutaj skorzystać. Najciekawiej prezentują się: Amnesia, Wormsy i pakiet Empire & Napoleon Total War. Porównuję ceny z pudełkowymi odpowiednikami i zwłaszcza 2 ostatnie pozycje to nie lada okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie różnice w cenach euro -> funty

Mafia II - 9.99euro -> 4.99 funtów

Splinter Cell 10.19euro -> 4.41 funtów

Kursy:

Euro -> 3,9513

Funt -> 4,4458

Kupując te dwie gry za funty zaoszczędzilibyśmy niemalże połowę (zamiast 80 zł 40)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam dylemat, czy brać pakiet Empire i Napoleon - wychodzi taniej niż pudełkowy Napoleon, dostałbym wszystkie DLC do obu. Tyle że nie wiem co przecenią w trakcie dwóch ostatnich dni promocji. Z drugiej strony liczę głównie na pokaźną przecenę stareńkiej serii Age of Wonders :D, tylko że prędzej dorwę ją tanio na GOG, zatem chyba nie ma na co czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia 1 przyjemna? Podobna zapewne do GTA, ale czy coś ciekawego? Lepiej brać 1 czy 2?

@up Mafia 1 bardzo irytuje przyczepioną do samochodu kamerą. Podczas jazdy nie możesz się rozglądać, a często masz misje polegające na jechaniu gdzieś. Nie ma mapy więc często się kluczy uliczkami.

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: właśnie zrozumiałem, jak szybko się starzeję...

Promocje może faktycznie dziś nie urywają głowy, chociaż ten lekko zakamuflowany Last Remnant kusi, szczęśliwie jest demo, może mi się uda zapoznać do końca promocji.

Co do reszty gier, to mam tylko Amnesię, którą mogę z czystym sercem polecić - bardzo dobra gra. I. Jest. Naprawdę. Straszna.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem The Last Remnant. Znajomi o podobnym guście grali i podobało im się, więc też się skusiłem. Nie wiem, czemu Steam ukrywa fakt, że ta gra jest w promocji, gdybym nie spostrzegł na reklamie pop-up, to może bym się w ogóle nie dowiedział.

Dzisiejszy dzień zawiera parę fajnych tytułów, jeśli ktoś ich nie ma, to niech sobie kupi. Ja przetestuję demo Amnesia i jeśli mi się spodoba, to też wezmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęśliwie jest demo, może mi się uda zapoznać do końca promocji.

Szkoda czasu na demo TLR, bo tylko można się zniesmaczyć i zniechęcić do gry. System walki w grze jest dość złożony, a demo rzuca nas na głęboką wodę, praktycznie bez żadnego przygotowania. I gwarantuje cie że pograsz trochę i wywalisz grę w cholerę, bo nie będziesz wiedział o co chodzi. Pełniak jest lepszy pod tym względem, bo uczy nas podstaw od początku, ale i tak większość aspektów musimy rozpracować sami, metodą prób i błędów. System walki zaczyna się doceniać dopiero po około czterech/pięciu godzinach gry, jak dostajemy możliwość samodzielnego składania oddziałów i zaczynamy odblokowywać pierwszych generałów/bohaterów/jakzwałtakzwał.

A co do promocji, to ja wziąłem dzisiaj Amnesię. W sumie to nie mam bladego pojęcia dlaczego do tej pory nie kupiłem tej gry. Byłem zachwycony wszystkimi częściami Penumbry, a to gra o praktycznie takich samych założeniach, tylko innym "uniwersum". Skończę Transformersy i zabiorę się za ten horror.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za taki offtop, ale jest to dosyć popularny temat z promocjami a dostałem cynk od kumpla, że jedna z nich jest bardzo, ale to bardzo ciekawa ;]

http://savygamer.co.uk/2011/07/08/arma-ii-...deluxe-pc-free/

Szybkie oblukanie strony raczej nie przywodzi mi na myśl jakiś podejrzanych site'ów choć trzeba się spodziewać, że serwery będą ostro przeciążone. Jeszcze raz sorry, ale nie widziałem bardziej odpowiedniego miejsca, do którego zajrzała by odpowiednia ilość ludzi, no i może jakiś newsman to podłapie. Pojęcia nie mam jak i czy to działa, ale warto popchnąć newsa dalej, aye? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Stronę albo dwie wcześniej już ktoś podał podobnego newsa, nie martw się.

Właśnie używam trzeciego keya. Takie gierki za darmo, chyba szef GMG się żeni ;)

Btw. dopiero teraz leci trzeci key, ponieważ od 19 (odkąd próbuję) serwery są przeciążone do granic wytrzymałości..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...