Skocz do zawartości
Turambar

Media II

Polecane posty

Jednak ta TVNowska Komisja ds mobbingu i molestowania musiała coś wykryć, bo umowa z Durczokiem została dziś rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym. :) Za niewinność by go nie wywalali. A on się jeszcze odgraża, że będzie pozywał inne media za naruszenie dóbr osobistych. :) He he - jak to są kłamstwa, to niech pozwie TVN za niesłuszne zwolnienie.

Faceta trochę przykro z powodu tego jego raka. Ale od dawna było wiadomo, że facet jest cholerykiem, bubkiem i w ogóle poza kamerami potrafi się nieelegancko zachowywać. Ciekawe czy jakaś inna stacja go zatrudni? Niby w Polsacie jeszcze go nie było. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość mediów głównego nurtu jest "dżender", względnie w miarę są feministycznie nastawione. Wcale nie mam nic przeciwko temu, ale wyjątkowa nagonka na Magdalenę Ogórek bardzo mnie zniesmaczyła - często kobiety (feministki), które - za przeproszeniem owych - modliły się o "kobietę na lewicy", odsądzają tę osobę od czci i wiary.

Hipokryzja czy oportunizm? =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Fakty TVN i na końcu jest reportaż w którym pytają jak ludzie by zareagowali na kobietę hejnalistkę. Pytają też Maleńczuka. No ok, nawet lubię jego muzykę. Tylko czemu on na szyji nosi łańcuch ze swastyką?? Patrzę jeszcze raz - no swastyka jak nic. A chwilę wcześniej na Polsacie było o tym, jak prokuratura sobie olewa symbole i hasła faszystowskie, których głoszenie w Polsce jest zakazane. Ktoś tu chyba czegoś nie dopatrzył. Ciekawe czy to sprawa dla prokuratury. Czy sam wizerunek człowieka noszącego swastykę na szyji podpada pod "propagowanie treści faszystowskich".

@DOWN

Czyim multikontem jesteś? :)

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Fakty TVN i na końcu jest reportaż w którym pytają jak ludzie by zareagowali na kobietę hejnalistkę. Pytają też Maleńczuka. No ok, nawet lubię jego muzykę. Tylko czemu on na szyji nosi łańcuch ze swastyką?? Patrzę jeszcze raz - no swastyka jak nic. A chwilę wcześniej na Polsacie było o tym, jak prokuratura sobie olewa symbole i hasła faszystowskie, których głoszenie w Polsce jest zakazane. Ktoś tu chyba czegoś nie dopatrzył. Ciekawe czy to sprawa dla prokuratury. Czy sam wizerunek człowieka noszącego swastykę na szyji podpada pod "propagowanie treści faszystowskich".

Maleńczuka nie znasz? :) sam powiedział w wywiadzie, że jak mu media prawicowe dobrze zapłacą to powiem co oni chcą a jak lewicowe dadzą więcej siana to poleci do nich i nagada co trzeba. Takie to życie trzeba sobie radzic. Co do swastyki to nie rozumiem o co Ci chodzi. Taki ładny symbol szczęścia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ogólnie o media to chciał bym by było mniej reklam i raka telewizyjnego takiego jak "filmy" paradokumentalne pokroju trudnych spraw czy policjantów, jeśli można to coś w ogóle nazwać filmami lub serialami. A jeśli miał bym wybierać paradokumenty czy reklamy, to ja chcę już reklamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku bardzo często zaglądałem do weekendowego wydania "Rzeczypospolitej" - "Plusa Minusa". Oczywiście kojarzyłem ten tytuł, jednak dopiero w ostatnim czasie zostałem stałym czytelnikiem. Podoba mi się, że redaktorzy stosunkowo niewiele miejsca poświęcają polityce bieżącej, a skupiają się na problemach ogólnych, "społecznych" (np. najnowszy numer dotyczy konfliktu pokoleń). Dla "Plusa Minusa" bardzo często wypowiadają się naukowcy, znawcy problemu; bez wątpienia mocną stroną pisma są wywiady. Podoba mi się również, że sporo miejsca poświęca się literaturze, nie tyle nowościom wydawniczym, co raczej zjawiskom literackim (jakiś czas temu ciekawy wywiad z J. Deglerem). 

Wspominam o tym piśmie, ponieważ mam wrażenie, że dociera do niewielu odbiorców. Polecam!

Edytowano przez Spooky Albert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...