Jump to content
Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Recommended Posts

@up

Już było już kilka razy mówione, że tutaj piszemy o promocjach tradycyjnych, namacalnych, pudełkowych gier, a ty wkleiłeś link do wersji elektronicznej na muve digital :)

• Upvote 1

A faktycznie, nie spojrzałem. Dobra, dam to do innego tematu.

PS Widział ktoś Saints Row 3 albo UFC 3 w jakimkolwiek sklepie w promocyjnej cenie czy to rodzaj jakiegoś 'graala'? wink_prosty.gif

Na pc jest na gramie za 30 lub w promocji 2 za 1 w empiku.

A UFC jakiś czas temu był za 30zł ale teraz nie mogę znaleźć.

Na gry-online jest promocja, że jak kupujesz fifę 12 za 48 zł to uefa dostajesz za 1zł.

Edited by Michal11118

Superniskie ceny to nie jedyna atrakcja letniej wyprzedaży CD Projeku. Pierwszych 1500 klientów, którzy kupią co najmniej dwie gry na PC w ofercie ?Złap wakacyjną okazję", klucz do trzeciej w serwisie Steam otrzymają za darmo

http://www.cdprojekt.pl/wyprzedaz/

Edited by robart
  • Upvote 1

W Empiku w Lublinie jest 2 w cenie 1 PKK. Właśnie miałem kupić sobie Obliviona, ale nie ma go w żadnym salonie w Lbn. Ktoś wie, czy w jakimś innym sklepie też jest ta promocja?

Nie ma tam absolutnie NICZEGO, co wcześniej nie było w podobnej promocji/biedronce. Słabo. :(

Dziś wyruszyłem na Zamość;) w celu kontroli promocji i tak:

Empik: 2 za 1: Topseller, Premium Games, XK i Platynki. Za 34,90 można kupić kilka gier z EA Classic (chyba Hot Pursuit i BC 2 - m.in.)

Media Markt - większość gier z Topselller (których było mało) za 19 zł. Saint's Row 3 z Platyny za 29 zł, Większość gier z XK po 9,90. To tyle.

• Upvote 2

Jakby kogoś interesowało więcej informacji, komentarzy itp. jaka jest sytuacja w sklepach np. w Krakowie czy we Wrocławiu w sprawie letniej wyprzedaży CD PROJEKT, to może sprawdzić to forum:

http://www.cdprojekt.pl/board/topic/5572-Letnia_wyprzedaz_CD_Projektu_Zlap_wakacyjna_okazje_ruszyla (są też tam moje poplątane posty pod nickiem: kamil950. Ja jestem z Wrocławia jakby co):

w skrócie - kupiłem w Magnolii Park we Wrocławiu: Serious Sam HD: Złota Edycja i Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena w sumie za 20 zł w Empiku oraz w Saturnie Gray Matter za 20 zł i Call of Duty 4: Modern Warfare za 50 zł (to już LEM, a nie CD Projekt) oraz zdobyłem gratisowy kod na Steam do Homefront (po polsku i w innych językach) za minimum dwie gry kupione od CD Projektu. Na tamtej stronie podałem więcej prawdziwych cen gier w sklepach (wiele się zgadza z cenami sugerowanymi, ale raczej tylko na PC)

• Upvote 1

@Up

20 zł za kuriera za pobraniem, mniej (chyba) jeśli przelewem

• Upvote 1

Przesyłka pocztowa przy przelewie to 9,90 zł. Kurier to strata pieniędzy. wink_prosty.gif

edit: Za to kurier stwarza czasem niesamowite problemy, bo on jest pod domem i po paczkę trzeba podjechać teraz, bo nie ma zamiaru tutaj wracać! A listonosz zostawi awizo. ;)

Edited by Nolaan

Ale Poczta Polska przyjeżdża o nienormalnych godzinach - 8 rano! Za to kurier - po 10

Edited by deBug

Wolę żeby mi przyjechali o 8 rano niż kurier wydzwaniający żeby pokazać się i odebrać paczkę. Co z tego że jestem w robocie... I to niecały kilometr dalej, nawet mu się nie chce podjechać. Wiadomo że jest dużo szybszy niż poczta ale sprawia nie raz o wiele więcej problemów. Na pocztę mogę pójść po robocie odebrać, a te dziady (kurier tongue_prosty.gif) mają siedzibę w innym mieście przynajmniej 30 km dalej... Mimo wszystko częściej biorę kuriera, szczególnie że obecnie rodzice siedzą w domu :D

Edited by CriX
  • Upvote 1

Co wy macie problemy z przesyłkami, w sumie z poczty też kurier takie rzeczy dowozi - tylko pocztowy.

Niestety kurier pocztowy - jeśli chcemy coś komuś wysłać jest ZNACZNIE droższy od zwykłego... A już strach pomyśleć jeśli chcemy żeby paczka dotarła do kogoś na następny dzień - 100 zł jak nic z kieszeni... A zwykły kurier? 20 zł? I nie mówię tutaj o dużej i ciężkiej paczce.

Raz gość chciał żebym mu coś wysłał pocztowym kurierem. Paczka max 2 kg. Jak usłyszałem na poczcie cenę to mało nie mieli tam śmiertelnego zejścia...

Edited by CriX

Ktoś się orientuje gdzie jest dostępny BF42 Antologia? Szukam i nigdzie nie znalazłem. sad_prosty.gif

Edited by Regnar