Jump to content
Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Recommended Posts

Byłem dzisiaj w Empiku w Galerii Krakowskiej ale nie było Premium Games 2za1. Było Best of Activision 2za1 i o ile się nie mylę XK 2za1. Za to w sąsiednim Saturnie nadal jest PG i PK za 29,99, XK za 14,99 i Best of 2za1. Gier na półkach nadal jest sporo więc spóźnialscy na pewno znajdą coś dla siebie ;)

BTW. Premium Games 2 za 1 jest tylko na empik.com, czy jest też w sklepach detalicznych?

I tu i tu.

Byłem dzisiaj w Empiku w Galerii Krakowskiej ale nie było Premium Games 2za1. Było Best of Activision 2za1 i o ile się nie mylę XK 2za1.

Byłem wczoraj w Empiku i w promocji są Pomarańczowa, Extra klasyka i Top Seller. Na Premium Games nie ma żadnych promo, a szkoda bo wybór większy mają niż na stronie.

Od sierpnia w empiku będą promocje na gry z serii EA Classic (2 w cenie 1) i 40% mniej za jakieś tam gry (w nich m.in. Mafia 2).

Fajna ta wakacyjna wyprzedaż CDP! Powiedzcie mi tylko, gdzie można składać zamówienia na tak przecenione tytuły, bo odnośniki nie przekierowywują do żadnego sklepu internetowej z podanej listy, a na stronach danego sklepu albo nie ma danego tytułu, albo cena jest dużo wyższa. Jak zatem kupować? Czyżby miało to dopiero wystartować?

Na sklepy stacjonarne pewnie trzeba będzie jak zwykle trochę poczekać, ale na wirtusie jest przecenionych sporo gier (w sumie to od dawna wiszą w dziale wyprzedaży).

Przeszedłem się do Empiku i Tesco i zgodnie z oczekiwaniami, żadnej promocji nie było. Jeśli jutro będę miał czas, to może uda mi się Media Markt obskoczyć.

Dziwią mnie ceny Saints Row 3 na tej wyprzedaży... Na PC 59,99, a na PS3 29,99... Niemniej jednak RF: Guerillę i Homefronta za dyszkę każda bym kupił.

Na gry-online zamówiłem sobie UFC Undisputed 3. Szczerze... mimo, że już zapłacone, to ciężko mi uwierzyć w tę cenę. 30 zł za taką grę to "must have" dla każdego posiadacza konsoli.

• Upvote 2

Aż się sama twarz uśmiecha, kiedy widać takie promocje.Jeśli muve mi dzisiaj przywiezie gry, to niestety nie skorzystam, ale ma już 10 dni obsuwy, więc jest wielkie prawdopodobieństwo, że zachowam pieniądze na te świetne promocje trollface.gif

Wie ktoś może, jak to jest ze sklepem gry-online? Czy wydanie zawsze podane jest zaraz po tytule gry, jak tutaj? Czy te bez podanego wydania są premierowe?

Kupiłbym chociażby takie Two Worlds II, ale zastanawiam się, czy to na pewno premierówka.

@Koksiarz

Dzięki. Wyszedł w Platynie ;)

Edited by MrYoshi

Tak, zobacz na inne gry, masz np Company of Heroes- XK itp. A Two Worlds II wyszedl w jakiejs Platynowej Kolekcji czy innym XK? Bo jakoś nie kojarze.

Ja już od wczoraj niucham i nigdzie nie mogę znaleźć tych przecenionych gier CDP, które mnie interesują. Na gramie nadal są zawyżone ceny, empik leży, a na golu jakieś ochłapy są, ale nie wszystko. Dziwna sprawa, ale nadal trzymam rękę na pulsie, bo interestuje mnie pare rzeczy.

Na facebooku wiadomość napisana przez kogoś z CDP kilkadziesiąt minut temu:

Szanowni użytkownicy, klienci i "lubiący".

Nasza wyprzedaż to największa tego typu operacja w naszej historii. Jest ona mocno skomplikowana również z powodu włączenia w akcję wielu sklepów - zarówno tych tradycyjnych jak i internetowych. Wszystkie podane przez nas oferty będą dostępne. Już jutro podamy Wam więcej informacji o tym, w których sklepach promocja jest już aktywna.

Dziękujemy za zrozumienie!

Dla osób, których facebook nie gryzie:

http://www.facebook.com/cdprojekt

Przecież w sklepie gram.pl to też jest Two Worlds II Velvet GotY Edition. Masz napisane na zdjęciu. Jednak ja na twoim miejscu skontaktował bym się z wirtusem, bo równie dobrze mogą ci wysłać pudełko z płytami z grą w tej wersji, gdyż nic innego tam o tym napisane nie ma tongue_prosty.gif Dlatego może to być bez tych map, aksamitnych pudełek, itp, a pretensji do nich mieć byś nie mógł.

Edited by 2real4game