Jump to content
Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Recommended Posts

Jak komuś się nie chce jechać i sprawdzać czy u niego jest ta promocja, to może zadzwonić przez telefon wzięty np. z ich strony internetowej czy gazetki.

• Upvote 7

@up mądrala.

No, wybacz, ale inni pisali, że musieliby specjalnie jechać, żeby to sprawdzić, to chciałem im tak doradzić, bo może nie pomyśleli o tym. :)

• Upvote 4

@Crunchips:

Nie mówiąc już o tym, że taki "post" to stats. Radzę tego unikać.

Na empik.com premium games 2 w cenie jednego. Niestety nie ma wszystkich tytułów (mafio 2, dopadnę cię kiedyś!), ale zamówiłem sobie deusa i dungeon siege 3 dla koleżanki. Promocja trwa do 31 lipca i znając empik, pewnie szybko wszystko zejdzie, a pod koniec miesiąca może pojawi się nowa dostawa, ale niekoniecznie.

Mam pytanie dotyczące tej promocji na gry z serii Premium Games. Czy Fallout 3 i Fallout: New Vegas, to gry w edycjach ze wszystkimi wydanymi dotąd DLC. Pytam się, bo na pudełku stosownego napisu nie widzę, a pozycje wydawane w tej serii, to często kompletne wydania.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

• Upvote 2

Witam. Mam pytanie na temat tych promocji w Saturnie w Krakowie. Wie ktoś może do kiedy one są? Będę w Krakowie w poniedziałek i nie wiem czy się jeszcze załapie.

Co za problem odpowiedzieć?! Podłączam się do pytania ww. gdyż jadę do Chorwacji na dwa tygodnie i zależy mi na F:NV.

Co do F:NV to polecam zrobić taki trick, żeby kupić za 30zł w Krakowie (jeśli się Wam uda) i nie rejestrować jej na steamie, tylko wysłać kod z instrukcji do muve.pl. Dostaniecie rabat 50% na F:NV GOTY (po zniżce wyniesie 75zł), a gołą wersję z Premium Games sprzedajcie na allegro, za te 3 dyszki powinna spokojnie i szybko pójść.

• Upvote 2

W żywieckim empiku nabyłem dziś 2 gry z serii Guild Wars za 40 zł. Dwie w cenie jednej z całej serii Top Seller. Promocja potrwa dwa tygodnie. Polecam

P.S Powiedzcie, jak tu piracić kiedy co chwile różne promocje są ? :)

Edited by Anczaj

@Wuwu i Exclusive:

Powtórzę po raz ostatni - ten temat nie służy do takich dyskusji! Następnym razem jak kogoś przyłapię, to dostanie osta za ignorowanie uwag moderatora.

Wie ktoś może, czy jest któraś z tych przecen F3: NV na Śląsku, najlepiej gdzieś koło Rybnika?

Na stronie empiku z tego co widzę, Fallout 3 GOTY nie ma w promocji 2 w cenie 1. Teraz pytanie, czy to tylko w wybranych sklepach/miastach, czy może osoba która zajmuje się aktualizacją strony trochę śpi.

No ale ogólnie to wiadomo, empik: Premium Games, Almanach Klasyki i Best Of - wszystko 2 w cenie 1.

Muve.pl i pewnie wiele innych podobnych sklepów internetowych: któreś z tych powyżej (zależy od sklepu).

Battlefield 3/ME3 w dosyć mocno obniżonej cenie. Więcej informacji na Originie najlepiej zobaczyć.

Edited by Sergeyevich

Ta gra była, ale została wykupiona, dlatego jej nie ma na stronie dostępnej. W salonach zapewne będzie, a na stronie dopiero, jak nowy zrzut się pojawi.

Jako, że zbliża się premiera Prototype 2 na PC to postanowiłem poszukać najtańszego pre-ordera (oczywiście edycja radnet ze steelbookiem, figurką i masą dodatków w postaci cyfrowej). Co ciekawe najtańszy (109,90zł) znalazłem w sklepie gram.pl:

http://www.gram.pl/s...net_bonusy.html

Cały czas poszukuję tańszej wersji, bądź droższej z większą ilością dodatków. Jednak znaleźć takowej nie mogę. Czyli póki co gram.pl rządzi smile_prosty.gif

Edited by 2real4game