Jump to content
Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Recommended Posts

Guest michaszenko

Skusiłem się na Europę Universalis III ze wszystkimi dodatkami. Zaraz odpalam i aż się boję pomyśleć kiedy skończę.

No ja sobie upatrzyłem 3 tytuły: Settlersów EU III i Legacy of Kain. Niestety nie było tego ostatniego pozostałe 2 gry były po 1 sztuce a byłem w biedrze ok 8 i tłumów nie było :P

Moja Biedronka w Sianowie mnie zaskoczyła bo udało mi się kupić i Assassin's Creed i Test Drive Unlimited 2 :) Na oba tytuły czychałem i oba zdobyłem, poza tym wiele innych gier m.in Alan Wake i F3AR ale oba mam to mnie nie interesowały;)

Zaraz zabieram się do instalacji Race Injection. Szkoda że wydanie Biedronkowe i nawet instrukcji nie dali...

Ja byłem w jednej biedronce o 15 i z tego co mnie interesowało to było tylko Operation Flashpoint:Dragon Rising i Assassin's Creed, więc obie gry zakupiłem. Ciekawe czy w poniedziałek coś ciekawego jeszcze zostanie, chociaż bardzo wątpie. I ciekawe czy jakieś dostawy będą.

Edited by Spokojny1

@UP Ta promocja tylko w internetowym sklepie empiku, czy normalnie w stacjonarnych empikach też?

I ta gra ze zniżką, to zawsze będzie ta tańsza?

Edited by Spokojny1

Byłem dzisiaj w Empiku w Koninie i kupiłem Gunslingera za 19.99zł. Była to ostatnia sztuka, ale może być to promocja ogólnokrajowa. Zakupiłem jeszcze Call of Duty Black Ops II za 50% ceny, czyli 59,99zł. Jakby kogoś COD w tej cenie interesował to zostały jeszcze dwie sztuki. BTW. Przy kasie pani pytała się czy mam 18 lat, powiedziałem, że nie mam. Ona w odpowiedzi uśmiechnęła się i powiedziała, że bym poinformował rodziców o zakupie, bo nie chce mieć nieprzyjemności w przyszłości :). Chyba nie wiedziała, że klasyfikacja PEGI nie jest uwarunkowana prawnie :P

@shev441:

Zanim napiszesz, pamiętaj że ten temat służy do informowania o przecenach w zwykłych sklepach, od dystrybucji elektronicznej jest inny temat.

Według polygamia.pl do Biedronki trafi kolejna partia gier w sprzedaży już od 2 maja.

Lista gier :

Gry po 19,99 zł

Angry Birds Bad Piggies

Angry Birds Space

Far Cry

Lego Batman 2: DC Super Heroes

Lego Harry Potter 5-7

Gry po 39,99 zł

Civilization V: Game Of The Year Edition

Lego Batman/Lego Batman 2: DC Super Heroes (pakiet 2 gier)

Lego Harry Potter 1-4/Lego Batman 2: DC Super Heroes (pakiet 2 gier)

Lego Harry Potter 1-4/Lego Harry Potter 5-7 (pakiet 2 gier)

Lego Harry Potter 5-7/Lego Batman (pakiet 2 gier)

Lego The Lord Of The Rings (Władca Pierścieni)

Metro Last Light

Resident Evil 4 Ultimate HD (Premiera)

Scooby Doo: Nawiedzone Bagno / Scooby Doo: Pierwsze Strachy (pakiet 2 gier)

Guest Azarotcz

W punktach Moje doładowania do zakupionego Dont Starve podobno dają dodatek do tej gry za free.

Jeśli kogoś ciekawi, co takiego ciekawego z gier Biedronka rzuciła na swoje półki z okazji tego "Filmaszu", to oto moje informacje z pierwszej ręki:

Pierwsza Biedronka: jeden Wiedźmin, jeden Van Hellsing, jakieś dwa "symulatory", dwa dodatki do Arcanii (ehh...) i parę gier Disney'a.

Druga Biedronka: jeden Wiedźmin, jeden symulator, reszta Disney'a.

Trzecia biedronka: cztery symulatory, dwa dodatki do Arcanii i parę gier Disney'a.

Wszystko tam za niecałe 15 złotych, więc jak komuś zależy i uda mu się trafić, to może sobie kupić.

W empik w kędzierzynie-koźlu jest assasins creed black flag z seson passem za 75 zł. Cena super biorąc pod uwagę że teraz goła wersja kosztuje tyle mniej więcej teraz.

U mnie w Biedronce żadnej listy nie było, a gry pomieszane z filmami były, choć i tak jakieś 80% pudełek to były filmy..znikoma część gier i to praktycznie same takie dla dzieci..ale udało mi się znaleźć 1 egzemplarz The Incredible Adventures of Van Helsing ;)

We wszystkich Empikach (również na ich stronie) można dostać Might & Magic X: Legacy w wersji Deluxe za 49,99 zł. Jest tam również promocja związana z Pomarańczową Kolekcją Klasyki - kupując 2 gry z tej serii, płacimy tylko za jedną.

Nie wiem, czy ktoś się tym interesuje, ale jeśli ktoś chciał kupić Knock-knock, ale szkoda mu było pieniędzy, może nabyć PC Format za 6 zł - gra jest w nim zamieszczona jako pełna wersja.