Jump to content
Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Recommended Posts

Lubro, oto ona:

Anomaly 2

King's Bounty: Wojownicy Północy

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Star Trek The Video Game

Dark Souls: Prepare to Die Edition [steam + GFWL jeszcze]

Dead Island Riptide

Hitman: Rozgrzeszenie

Risen 2: Mroczne wody

Sleeping Dogs

Deus Ex Directors Cut

Bordek nie ma Steama w pudełku, F3 nie ma GFWL w pudełku (ani tym bardziej Steama), Air Conflicts i reszta bez drmów

Tylko, że w związku z odejściem od GFWL, za rok mogą dojść do tej listy gry (choć nie jest to pewne, tak samo, jak z całkowitym przejściem Dark Souls na Steam): Street Fighter x Tekken i Super Street Fighter IV Arcade Edition.

• Upvote 1

Mam nadzieję, że Super Street Fighter IV Arcade Edition i Street Fighter X Tekken nie są na steam'a. Możecie to potwierdzić?

Przecież pudełka od Biedronki niczym się nie różnią od zwykłych boxów dvd które były wcześniej w Empiku. Mam i Falouta New Vegas i Mini Ninjas i jestem zadowolony. Nie widać różnicy. Naprawdę świetne gry, także po 20 zł. Raczej na pewno kupię sobie Street Fighter vs Teken. Sacreda 2 nawet podstawki z Biedronki nie przeszedłem, więc co będę na Złotą Edycję się wykosztowywał. Dla fanów RTSów ciekawa jest LotR: Wojna na Północy. Tym bardziej, że jako tytuł z EA (chyba) na pewno nie będzie w CDA. Natomiast będę musiał jeszcze sobie poczekać, pewnie do wakacji na KB:Wojownicy Północy na coverze CDA. Szkoda, że nie wyszło jeszcze w tym roku. W przyszłości liczę także, że CDA da nam w końcu Street Fightera 4, Risena, Deus Exa i Fallouta 3. Dead Island Riptide będzie na pewno w CDA. Wystarczy poczekać.

Jak ktoś zauważy że już jest w sklepie u niego to dajcie tutaj czy na prywatnej znać bo nie zawsze mam czas zajrzeć do bierdonki a na pewno wezmę Dark Souls i Śpiące Psiaczki.

Ja zakupię na pewno Star Treka za 2 dychy :)

@UP

Czasem Biedronka rzuca premierowe wydania a czasem swoje, w takich przeźroczystych opakowaniach co nie każdemu się podoba :)

Ja jeżeli będzie Sleeping Dogs w premierowej to biorę.

Z chęcią wziąłbym także takie tytuły jak:

Super Street Fighter 4 Arcade Edition (mam SF 4 jedynie i Tekkena), GTA San Andreas, Dark Souls, Hitman Rozgrzeszenie i Risena 2 oraz Crash Time 5 ale niestety kase trzeba oszczędzać na święta :P

@ Ikzper

Street Fightery są obecnie podpinalne do GFWL, ale możliwe, że kiedyś zostaną steamówkami (choć kto wie, Capcom oficjalnie nie powiedział, że przeniosą na Steama, tylko, że wywalą GFWL).

GFWL? Gorzej chyba być nie może, ale lepsze to niż zaśmiecanie biblioteki steam grami w które będę grał w nudę :)

Tak czy siak dzięki za info jeszcze przed kupnem sam to obejrzę.

Czy lepsze to nie wiem, ale 1 lipca 2014 roku usługa zostanie wyłączona i jeśli do tego czasu Capcom nie przeniesie gdziekolwiek swoich gier, to będzie się można podetrzeć instrukcją a płytki nadadzą się do treningów na Olimpiadę...:P

• Upvote 2

Mam nadzieję że w biedronce w moim mieście będzie większość tytułów a nie tak jak ostatnio, a teraz szybkie pytanie opłaca się brać Deus Ex Directors Cut jeśli posiadam już podstawkę czy czekać na steam sale ?

Antrox, gra będzie w bibliotece steama dopisywała nową pozycję. Gdyby produkt nazywał się Deus Ex Human Revolution: Złota Edycja, to wtedy lepiej byłoby kupić dodatki do podstawki na Steamie. W tym przypadku dostajemy co prawda ten sam produkt, te same osiągnięcia, ale z nowym wpisem w rejestrze. Jeśli nie chcesz marnować kasy na boxa, to teraz na Steamie gra ta ma -80% (3,99 euro.)

Ech, miałem napisać, że zapewne dodatki są też w promocji, ale widzę, że wpis odsyłający do strony sklepu zwykłego Deusa w bazie Steama zniknął i pojawia się tylko DC. Cóż, sytuacja jak z Batmanem: Arkham City, gdzie po pewnym czasie wprowadzono GOTY, a z rejestrów usunięto podstawkę.

W każdym razie, DC to nowy wpis do biblioteki, a do starego chyba będziesz musiał kupić Złotą edycję, żeby dostać same dodatki....

Edited by Exclusive

Jakby ktoś chciał bardzo Borderlands GOTY to w Media Markt jest za 35 zł razem z plakatem/mapą (wydanie z serii top games, albo coś w tym stylu).

Chyba się skuszę na Deus Ex'a i może sleeping dogs, ale raczej mi nie pójdzie :/

Exclusive dzięki za opd. W opsieie biedry pisze że Directors Cut zawiera dodatek ?Brakujące Ogniwo? więc może się skuszę na Deusa i Sleeping Dogs no chyba że coś innego będzie w wydaniu premierowym tak jak kiedyś Alan i F3

No tym razem to faktycznie pojechali po bandzie. Podwójnie. Raz pozytywnie, bo gry są naprawdę dobre. Z drugiej strony negatywnie, bo jednak przeginają z cenami. Kiedyś tego samego kalibru hity były w biedrze za dychę. Jak tak dalej pójdzie to będą wyceniać swoje rzuty na 60 zł. W każdym razie dla mnie żadna okazja. Głosuję portfelem nie kupując tym razem nic.

Dark Souls Prepare to Die Edition (Edycja Specjalna) wróciło do oferty Muve, w okazyjnej cenie 49zł. Przypominam, że jest to wersja full wypas z plakatem, artbookiem i kilkoma innymi gadżetami. Sam szukałem tej edycji przez długi czas i taniej niż 90zł nie znalazłem, dlatego uważam, że warto o tym wspomnieć smile_prosty.gif Edited by Neithan138

Tyle że nie wiadomo czy będzie to faktycznie wypasiona edycja PtD, czy też goła "Biedronka Edition".

A znając życie raczej nie będą sprzedawać edycji kolekcjonerskiej w biedronce. Nie bardzo to do nich pasuje, chociaż kto tam wie? Ja zamówiłem już swój egzemplarz na muve :)

Tyle że nie wiadomo czy będzie to faktycznie wypasiona edycja PtD, czy też goła "Biedronka Edition".

Raczej zwykła Prepare to Die, nie ma co liczyć na jakieś bajery w postaci książeczek, czy coś. Kiedy kupowałem tam Batmana AA to dostałem edycję GOTY, ale bez żadnych dodatków.

Edited by Devius

Z opisu i zdjęć na stronie Biedronki jednoznacznie wynika, że będzie to "goła" wersja, nie ta limitowana. Ale kto to wie, do jakich zapasów się dorwali, może po prostu nie potrafią opisać towaru. Moja kopia dzisiaj doszła :)

W "jutrzejszej" Biedronce mam zamiar wziąć najnowszego Hitmana oraz Dark Souls (ten drugi to dla mnie Must Have). Mam do was pytanie ? Czy Hitman w takiej cenie jest opłacalny - chodzi mi głównie o to, czy jest warty wydania tych 40 zł na niego? Tak się składa, że w swojej kolekcji mam wszystkie Hitmany, ale boję się, że dostanę Blood Money na sterydach. To jak, warto ?

Edited by Yetiowski

Jeśli nie zależy Ci na pudełku Hitmana to jest pełno ofert kluczy po 10-15 zł - np. na allegro. W razie czego możesz sobie również dokupić na all pudełko z gry za 5 zł i wyjdzie 2x taniej. Co do Dark Souls na muve.pl za 10 złwiecej jest edycja kolekcjonerska tej gry z artbookiem, duzym plakatem,pocztowkami. Wiec mysle, ze tutaj warto dyszkę dorzucić ;)