Jump to content
Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Recommended Posts

Słaby ten rzut Biedronki mi się wydaje. Skyrim'a można kupić na 3kropki.pl za 69.99 zł, Tomb Raidera za 64,99 , Batman trzyma cenę pudełkową ok . 80zł , więc jedynie Metro: LL ma fajną cenę. Z gier po dwie dychy Fallout mnie interesuje , bo ma zwykły DVD Box , a nie te pomarańczowe opakowanie które nieciekawie wygląda na półce. Jeszcze zawsze kilka złotych taniej.

Czy jeśli na giermaszu dany tytuł ma status dostępny (na zielono) i niedostępny (na czerwono) to jest dostępny czy nie?co.gif

@UP

Przypuszczam, że skoro ma niedostępny (czerwony), to jest niedostępny, a dostępny (zielony), to jest dostępny. trollface.gif

Edited by SerwusX

Fajna próba ze strony biedronki. Niestety cena za wysoka o co najmniej dwie dychy (no dobra za 60 zl to byłby już świetny deal) więc wątpię że się dużo kopi sprZeda. Więc stawiam że to pierwsza i ostatnia próba :D. Choć ciekawa jest częstotliwość rzutów ostatni był przecież jakiś na tygodnie temu. Mi to pasuje kiedyś coś fajnego się na pewno znowu trafi :D.

A ja założę się, że sprzedają dużo. Przyjdzie taki gość, który nie szuka okazji na różnych steamach i innych takich, popatrzy i powie: "o, to ten słynny Skyrim, kupię dziecku".

Otórz jest to wersja goła. Gdyby Biedronka rzuciła Legendary Edition lub chociaż z Dawnguard i Dragonborn, byłby to świetny deal. To sama podstawka. Co do tematu - biorę Fallout: New Vegas. Nie kupiłem na Steam, bo nie miałem jak. Czas nadrobić zaległości

@SerwusX Tylko zwróć uwagę że 80 zł to sporo kasy jak za "jakieś gupie gry" (jak myśli taki typowy "target biedronkowy") do tego nie ma żadnych "okazji" na którą rodzice/dziadkowie mogą grę dziecko kupić. No i jak ktoś niezbyt zorientowany zobaczy grę za 20 lub 80 zł to która kupi :D?

Nie wiem czy ktoś już wspominał, ale w EMPiKach trwa wakacyjna wyprzedaż - 50% upustu na wszystkie gry (zapewne jest parę wyjątków ale nie zauważyłem...). Za w sumie nieco ponad 100 PLN zakupiłem tam wczoraj Dead Rising 2 - Złota Edycja Premium Games oraz w wydaniach premierowych Star Trek i Risen 2 Mroczne Wody (box wraz z poradnikiem i ścieżką dźwiękową) icon_mrgreen.gif

Czy jeśli na giermaszu dany tytuł ma status dostępny (na zielono) i niedostępny (na czerwono) to jest dostępny czy nie?co.gif

@UP

Przypuszczam, że skoro ma niedostępny (czerwony), to jest niedostępny, a dostępny (zielony), to jest dostępny. trollface.gif

Ale te gry mają oba statusy ;)

Mam pytanie:Czy w edycji Premium Games Sleeping Dogs sa tez dodatki z Limitki?

Edited by StarWars15

L.A.Noir na PS3 w empiku za 50zł a ja jestem spłukana... Dj Ogi, nie cierpię cię za te info :P

Wiadomo do kiedy to promo w empiku? Bo trzeba przyznać że jeśli chodzi o reedycję i nowości to miażdży :D.

@UP

Promocja 50% trwa do 14.08. lub do wyczerpania zapasów...

@nevya

Postaram się poprawić na przyszłość wink_prosty.gif

Tesco w Jeleniej Górze zrobiło wysyp gier w koszach. Trochę tego jest, w cenach ok 8 zł.

To co pamiętam:

- Fallout 3

- Władca Pierścieni Wojna na Północy

- Król Artur

[czyli jednak mało pamiętam :P ]

Aczkolwiek trochę tego jeszcze było.

@UP

Trochę namieszałeś. Byłem okazjonalnie, bo zajechałem do Castoramy i gry nie są po 8, a po 18. Przecena jest z 24,99 na 17,99 smile_prosty.gif

Gry są poza tymi co podałeś:

Rage, Dungeon Siege III, Hunted Kuźnia Demona, Brink, Serious Sam 3 BFE.

Edited by kola701

Jeśli kogoś interesuje to zajrzyjcie tutaj: http://giermasz.cdp.pl/

Bardzo dużo gier i bardzo tanie. W dodatku jak kupi się gry za ponad 50zł to dostajecie 10 (gier) za darmo (pewnie nic ciekawego, ale zawsze coś) Niestety sam nie skorzystam bo tylko odbiór osobisty a nie będę jechał kilka godzin po pare gier :/

Myślę, że ktoś znajdzie coś dla siebie.

Hm, teraz trwa Tour De France, więc część odbiorców na pewno chciałaby pograć w grę o takiej tematyce. W empiku Tour de France 2012 za 19.90 zł wersje na PC, jak i na konsole

http://www.empik.com/pro-cycling-manager-2012-pc-focus,p1051670165,multimedia-p?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=oferty_gol&utm_content=p1051670165&utm_campaign=Pro-Cycling-Manager-2012-(PC)&tduid=4ef8a84a9c38b4d440814e655a2a4d65

Up@ Tylko że to crap nie warty nawet tych 20 zł tongue_prosty.gif.

Może i crap, ale dla fanów kolarstwa jest to mimo wszystko pozycja do polecenia :)

Tesco w Jeleniej Górze zrobiło wysyp gier w koszach. Trochę tego jest, w cenach ok 8 zł.

To co pamiętam:

- Fallout 3

- Władca Pierścieni Wojna na Północy

- Król Artur

[czyli jednak mało pamiętam :P ]

Aczkolwiek trochę tego jeszcze było.

@UP

Trochę namieszałeś. Byłem okazjonalnie, bo zajechałem do Castoramy i gry nie są po 8, a po 18. Przecena jest z 24,99 na 17,99 smile_prosty.gif

Gry są poza tymi co podałeś:

Rage, Dungeon Siege III, Hunted Kuźnia Demona, Brink, Serious Sam 3 BFE.

W każdym markecie Tesco jest ta wyprzedaż? I do kiedy trwa?

Do kiedy trwa ta promocja w neonecie? Jestem na wakacjach i nie mam jak teraz kupić, a chętnie bym wzial tego BF3.

@DOWN - ale bez pudełka, dodatkowo origin wykrywa inny kraj, w wyniku czego mogę mieć lekkie problemy językowe, więc musialbym bawić się w proxy lub ściąganie ich programu, a w to bawić mi się nie chce.

Poza tym wolę kupić fizycznie, bo jedynym dystrybutorem elektronicznym jakiego uznaję jest steam.

Edited by Kontakt