Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Jako, że świąteczne wyprzedaże tuż tuż, to zapewne coraz więcej będzie też promocji na gry. Dzisiaj będąc w Real-u natknąłem się na mały wysyp promocji. Sporo gier w cenie 6,99 - 9,99. Wybrałem dla siebie (wszystkie za 6,99 zł):

Arma Gold Edition

Prototype

Rise Of Argonauts + Overlord (za obie 6,99 zł! dwa pudełka zawinięte w folię)

Z pozostałych które pamiętam były PLAN, Transformers, symulatory wszystkiego co się da (koparki, dźwigi, taczki itd :P ), Helldorado, Theme Hospital, Dawn Of War, F1 2010, Spiderman, Drakensang, Legend Of God, Fuel, Nail'd, Blur, Cywilizacja III Złota Edycja (PKK), Ił 2 Sturmovic i wiele innych + trochę gier dla najmłodszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia poniżej pełna lista w biedronce :

19.99 PLN

- Air Conflicts: Secret Wars

- Anomaly 2

- GTR Evo

- Ił Sturmovik 2 Complete

- Józefinka: Londyńska Zagadka

- King?s Bounty: Wojownicy Północy

- Mały Wynalazca

- Sacred 2: Złota Edycja

- Star Trek The Video Game

- Street Fighter x Tekken

- Super Street Fighter IV Arcade Edition

- Symulator Jazdy Tirem: Rig?n?Roll: Wyścigi Tirów + Tirowiec

- WINX: Czarna Magia / WINX: Mali Przyjaciele Flory

- WINX: Wymarzona randka Stelli / WINX: Magiczny Bal

- Władca Pierścieni: Wojna na Północy

39.99 PLN

- Borderlands Game of The Year Edition

- Crash Time 5

- Dark Souls: Prepare to Die Edition

- Dead Island Riptide

- Deus Ex Directors Cut

- Fallout 3 Game of the Year Edition

- Grand Theft Auto: San Andreas

- Hitman: Rozgrzeszenie

- Risen 2: Mroczne wody

- Sleeping Dogs

Tym razem rzut w miarę dobry. Na pewno kilka gier kupię. Będzie co grać na święta :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechali po bandzie :) sprawdzając listę przez telefon już się przestraszyłem, że znowu wydam kasę na gry (i to aż 100 zł!), jednak okazało się, że te które mnie interesują są po 39 zł, więc musiałbym wydać 200 zł...co to to nie, tym razem sobie daruję, chociaz wrzutka zacna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubro, oto ona:

Anomaly 2

King's Bounty: Wojownicy Północy

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Star Trek The Video Game

Dark Souls: Prepare to Die Edition [steam + GFWL jeszcze]

Dead Island Riptide

Hitman: Rozgrzeszenie

Risen 2: Mroczne wody

Sleeping Dogs

Deus Ex Directors Cut

Bordek nie ma Steama w pudełku, F3 nie ma GFWL w pudełku (ani tym bardziej Steama), Air Conflicts i reszta bez drmów

Tylko, że w związku z odejściem od GFWL, za rok mogą dojść do tej listy gry (choć nie jest to pewne, tak samo, jak z całkowitym przejściem Dark Souls na Steam): Street Fighter x Tekken i Super Street Fighter IV Arcade Edition.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pudełka od Biedronki niczym się nie różnią od zwykłych boxów dvd które były wcześniej w Empiku. Mam i Falouta New Vegas i Mini Ninjas i jestem zadowolony. Nie widać różnicy. Naprawdę świetne gry, także po 20 zł. Raczej na pewno kupię sobie Street Fighter vs Teken. Sacreda 2 nawet podstawki z Biedronki nie przeszedłem, więc co będę na Złotą Edycję się wykosztowywał. Dla fanów RTSów ciekawa jest LotR: Wojna na Północy. Tym bardziej, że jako tytuł z EA (chyba) na pewno nie będzie w CDA. Natomiast będę musiał jeszcze sobie poczekać, pewnie do wakacji na KB:Wojownicy Północy na coverze CDA. Szkoda, że nie wyszło jeszcze w tym roku. W przyszłości liczę także, że CDA da nam w końcu Street Fightera 4, Risena, Deus Exa i Fallouta 3. Dead Island Riptide będzie na pewno w CDA. Wystarczy poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupię na pewno Star Treka za 2 dychy :)

@UP

Czasem Biedronka rzuca premierowe wydania a czasem swoje, w takich przeźroczystych opakowaniach co nie każdemu się podoba :)

Ja jeżeli będzie Sleeping Dogs w premierowej to biorę.

Z chęcią wziąłbym także takie tytuły jak:

Super Street Fighter 4 Arcade Edition (mam SF 4 jedynie i Tekkena), GTA San Andreas, Dark Souls, Hitman Rozgrzeszenie i Risena 2 oraz Crash Time 5 ale niestety kase trzeba oszczędzać na święta :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...