Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bart-2pl

Borderlands, spolszczenie do gry

Polecane posty

Ja tak właśnie robiłem i wszystko działa tak jak pisałem dajesz tryb zaawansowany usuwa się potem ręcznie wybierasz z listy pliki usuwasz to co w nazwie borderlands naciskasz usuń następnie dalej znów pojawiają sie pliki jeszcze raz tym razem wszystko zaznaczasz i usuwasz dajesz dalej i wszystko gra musi działać !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie - mi przynajmniej nic się nie stało. Problem w tym, że po zainstalowaniu spolszczenia naszła mnie chęć na ponowne przejście gry. Chciałem to zrobić też przeez neta - patrz, a tu nowy patch, bez którego nie można grać. Myślę - ok, poczekam. Zainstalowałem go i po spolszczeniu zostały tylko wspomnienia.... Czy szanowna Cenega robi sobie z klientów jaja?! Nie po to czekaliśmy chyba 2 miesiące więcej niż pierwotnie zapowiadali, żeby zaraz po jego wyjściu pojawił się następny oficjalny patch, z którym spolszczenie już nie współpracuje. Co to ma być, ja się pytam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Czy może ktoś wystawić pliki spolszczenia ale chodzi mi o pliki te które się "instalują" a nie pliki wykonywalne (instalatory) z cenegii ...

Starałem się dograć spolszczenie do Borderlandsów które mam dodane do konta steam... lecz jak odpalam plik instalacyjny to piszę, że nie mam borderladsów zainstalowanych :( i tak trochę nie fajnie... chciał bym ręcznie "wwalić" pliki (podmienić) ale nie mam do nich dostępu stąd moja prośba o wystawienie odpowiednich plików... już zainstalowanych... (rozpakowanych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! Gdy chcę zainstalować jakikolwieg patch wyskakuje mi takie coś borderlands was not found on your computer. You must first have borderlands instaled in order to install this package. W przetłumaczeniu to znaczy mniej więcej że niemam zainstalowanej gry i że musze ją zainstalować, a gre oczywiście mam zainstalowaną. Co robić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem ze spolszczeniem gry do wersji 1.30 kiedy już zainstaluje patch i chce zainstalować spolszczenie to nie wykrywa mi gry :/

EDIT:

Już se poradziłem. Należy zainstalować grę bez żadnych patchy ze spolszczeniem czyli tylko patche do wersji ENG a potem na końcu zainstalować spolszczenie do wersji 1.30 ENG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz patcha 1.30 w wersji angielskiej i go instalujesz a następnie nakładkę polonizującą na patch 1.30

Tu masz linki do patcha 1.30 w wersji ENG:

http://www.pobieralnia.pl/plik-10445-borde...patch-1030.html

A tu link do polonizacji:

http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1421

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam probem z patchem 1.30. Sciagnalem, zainstalowalem, ale latka juz nie wykryla tej wersji. Potem chcialem zainstalowac od poczatku patche 1.20 ale wyskakuja jakies bledy i nic nie moge zrobic. Pewnie reinstalka gry ale mozna wyjac z jakiegos folderu save zeby nie zaczynac od poczatku gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem w ostatniej (no może nie ostatniej, ale tam któregoś dnia jak był Borderlands po raz pierwszy przeceniony) tę grę na Steamie w wersji GOTY. Próbowałem zainstalować patcha polonizującego - wywala błąd że gra musi być w 1.30 bodajże - nie działa (nawet nie wiem w jakiej wersji jest ta GOTY na steamie). Instaluję patch 1.41 (jedyny który mogę zainstalować) - gra się nie odpala bo securom piszczy o weryfikację płyty. Dlatego pytam otwarcie, bo już jestem zmęczony przeszukiwaniem neta w poszukiwaniu rozwiązań - czy da się zrobić ze steamowej wersji borderlands polską wersję używając patcha cenegi (oni w ogóle przetłumaczyli te DLC, zamierzają przetłumaczyć? czy co? GOTY wydali i nic? olali sobie graczy?). Legalnie, bez kombinowania. Tak żeby dało się grać bez płyty i wszystko było cacy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam ten sam problem odnośnie Borderlands ze Steama ale ja nie mam wersji GOTY ale zwykłą. Udało się komuś zainstalować patcha? Wiem, że na niektóre gry ze Steama można zainstalować spolszczenie (ja mam na Bioshocka 2 i FarCry 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ktorego najnowszego patcha jest teraz spolszczenie ? Bo na stronie Cenegi caly czas blad wywala a ja mam na dysku tylko 1.30.

EDIT: Sciagnalem patcha ze strony Cenegi i od razu jest wszystko po polsku. Tak wiec powracam do gry w Borderlands :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...