Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bart-2pl

Borderlands, spolszczenie do gry

Polecane posty

Witam

Udało mi się ściągnąć spolszczenie, zainstalowałem patch'a 1.20, lecz mimo to po uruchomieniu spolszczenia instalator twierdzi, że wersja gry jest zła. Patch ściągnąłem z gram.pl więc powinien być godny zaufania. Ktoś wie może, co zrobić z tym problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sendspace.com/file/k3kp06

Spolszczenie swoją drogą nawet przyjemna. Zdarzają się wpadki przy nazewnictwie broni, ale jest dobrze.

Z dodatkami nie gram, więc niestety nie powiem wam czy z nimi działa.

Woltus, pobierz z stąd i sprawdź czy działa.

http://www.gearboxsoftware.com/games/borderlands/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fail... Instalowałem kilkakrotnie spolszczenie a gra jest nadal po angielsku... Jakieś rozwiązania?

PS. Mam patch 1.2. Po za tym mogę ten patch kilkakrotnie instalować, a za każdym razem pisze, że mam na kompie wersję angielską. Patcha ściągałem z różnych źródeł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten błąd (chyba ten) przy wchodzeniu do New Haven, jeśli masz 2 rdzenie to musisz uruchomić grę na jednym.

Ja mam teraz błąd podczas instalacji spolszczenia, nazywa się EDF_OLD_MD5_ERROR (-21). Zna go ktoś? Bo na googlach nic nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co tu kolega napisał wyżej /\ oto właśniw taki błąd i nie wiem co mam z nim zrobić o takie coś

Błąd podczas aplikowania pliku df ''C:\Program Files\Borderlands Updates\v62CBE1808\df\Componetn1\GearboxSoftware\Borderlands\WillowGame\CookedPC\Maps\Interlude_1\Interlude_1_P_LOC_INT.upk Błąd: EDF_OPEN_FAIL (-1)

O taki błąd podczas instalacji mi wyskakuje i co mam zrobić Jak By Co mam Windowsa 7 BŁAGAM POMOCY JESTEM FANEM BORDERLANDS !! Przeszłem już 2 razy i bardzo czekałem na Polską Premierę a teram ma to pójść na Marne to moje czekanie? :wallbash:

Jak By co mam Patche 1.01 i 1.20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten błąd (chyba ten) przy wchodzeniu do New Haven, jeśli masz 2 rdzenie to musisz uruchomić grę na jednym.

Ja mam teraz błąd podczas instalacji spolszczenia, nazywa się EDF_OLD_MD5_ERROR (-21). Zna go ktoś? Bo na googlach nic nie znalazłem.

Ale bug zaczął występować dopiero po instalacji spolszczenia, a rdzenie mam trzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż choć znam Angielski bardzo dobrze to i tak zawsze lepiej uslyszec/przeczytac cos po Polsku ale dziwniej brzwi Zły ognisty spijacz krwi niż Badass fire bloodsiker :P ale co tam da sie grac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też po patchu 1.21 zaczęło się coś dziać, na początku miałem wszystko (te podpisy pod logiem GameSpy na początku, menu, napisy gdy ładuje się jakaś lokacja, nazwy broni, zadania) a teraz mam tylko przetłumaczone nazwy misji i broni.

Poza tym jest fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo, wczoraj zainstalowałem tego najnowszego patch'a i spolszczenie posypało się. Chciałem pograć przez neta, a do tego jest wymagany najnowszy patch bodajże, więc go zainstalowałem, nie wiedziałem wtedy, że spolszczenie nie współgra z nim. Czyli póki co, jeśli chce grać po polsku to zostaje reinstalka, zainstalowanie patch'a 1.2 oraz spolszczenia ? :happy:

Pewno zanim Cenega wyda jakąś poprawkę do tego spolszczenie to miną kolejne wieki, a jej premierę będą przekładać kilkakrotnie :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE NIE MAM JUŻ SIŁ MOŻE POMOŻECIE BO OPADAJĄ MI RĘCE MAM BORDERLANDS INSTALUJE PATCHA (1.20) WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT : A newer update to this product already exists" w tłumaczeniu to mniej wiecej treść o wiadomości informującej o tym ze ten update(patch) istnieje czy też jest zainstalowany ALE JA NIC NIE INSTALOWAŁEM ! GDY INSTALUJE SPOLSZCZENIE PISZE : "Nie wykryto zainstalowanej wersj borderlands lub zainstalowana na Twoim systemie nie jest kompatybilna z łatką polonizującą.Do poprawnego działania łatki wymagana jest wersja 1.20...:/ CO CIEKAWE JAK INSTALUJE PATCHA 1.21 INSTALUJE SIE NORMALNIE ALE ZNÓW GDY Z CENEGI INSTALUJE SPOLSZCZENIE 1.21 TO WYSKAKUJE TREŚĆ : Nie wykryto zainstalowanej wersj borderlands lub zainstalowana na Twoim systemie nie jest kompatybilna z łatką polonizującą.Do poprawnego działania łatki wymagana jest wersja 1.20 NO I W TYM MOMENCIE SIE PODDAJE 2 RAZY JUZ REINSTAL ROBIŁEM I CAŁY CZAS TO SAMO......MA KTOŚ JAKIŚ POMYSŁ ??????????????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'A newer update to this product already exists' znaczy że jest dostępna nowsza wersja tej łatki...

A z 1.21 zapewne nie działa, bo ściągasz spolszczenie do 1.20. Kenneh podał linka do spolszczenia pod 1.21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem mam zainstalowany patch 1.21 i na stronie cenegi jest spolszczenie 1.21 po którym jak zaczynam instalować wyskakuje mi info : Nie wykryto zainstalowanej wersji

borderlands lub zainstalowana na Twoim systemie nie jest kompatybilna z łatką polonizującą.Do poprawnego działania łatki wymagana jest wersja 1.2o i jak mam to rozumieć ://///

HELP!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sciagnalem angielska wersje patcha 1.21 i spolszcZenie nie dziala a po reinstalowaniu kiedy chce zainstalowac znow patch 1.20 wyskakuje ze zainstalowana jest nowsza wersja a polska wersje patcha 1.21 tez nie moge zainstalowac bo pisze ze trzeba miec patch 1.20 5 razy reinstalowalem gre a patch 1.21 ciagle jest zainstalowany !!!! :( gdzie to cos usunac???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu doszłem do tego musisz sobie zainstalować program : http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninstall...dows,12741.html

Wtedy dopiero możesz usunąć wszystkie śmieci w tym tego nieszczęsnego patcha który dalej zostaje tym właśnie programem daj sobie tryb usuwania Zaawansowany i potem usuń miedzy innymi tego patcha i bedzie gites powodzenia i daj znać czy sie powiodło pozdrawiam !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...