Jump to content
bart-2pl

Borderlands, spolszczenie do gry

Recommended Posts

Wie ktoś gdzie można znaleźć spolszczenie do tej gry ? Na pudelku z grą ,widnieje napis że ową nieoficjalną polonizację można ściągnąć ze strony producenta jednak ja tam nic takiego nie widzę . Wybaczcie jeżeli takie pytanie się już pojawiało jednak opcja "szukaj" na forum niczego mi nie pokazała .

Edited by bart-2pl
Link to comment
Share on other sites

Patch 1.0.1, dostępny na stronie Cenegi, nie jest łatką spolszczającą.

Poprawia on błąd ze znikającymi statystykami postaci. Ponadto wprowadza

kilka usprawnień w rozgrywce sieciowej oraz w trybie single player.

Tu znajduje się pełny wykaz (po angielsku) wszystkich poprawek:

http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=25786

Na spolszczenie trzeba będzie jeszcze poczekać. Jak długo? Trudno powiedzieć.

Według zapewnień Cenegi patch polonizujący ma być gotowy jeszcze w grudniu.

Edited by redspider
Link to comment
Share on other sites

Lenie... Zdarzyłem przejść tą grę z 3 razy ale mimo wszystko chciał bym zagrać sobie w nią chociaż RAZ w wersji polskiej( najlepiej w okresie świątecznym kiedy ma się dużo wolnego) ... Minęło ponad 2 tygodnie, jak nie trzy a oni dalej się z tym pieszczą...

Link to comment
Share on other sites

Proszę tylko nie zaczynajcie znowu o znajomości języka. Tu nie chodzi o to czy rozumiesz co mówią tylko jak jest napisane na grze ze polonizacja jest na stronie cenegi to ma byc a nie wszyscy kupują a póxniej się okazuję że kupa prawda i patch wyjdzie na początku grudnia czyli po polsku w lutym... Żal, żal, żal :( Stracili zaufanie dużej ilości graczy

Link to comment
Share on other sites

A poza tym, Borderlands nie jest aż tak skomplikowany, by nie poradziła sobie z nim osoba o podstawowej znajomości języka angielskiego.

Zdaniem cenegi jest piekelnie trudny skoro na styczeń już przesuneli :]

Link to comment
Share on other sites

Czyli kurde co?? Jeszcze spolszczenia nie ma? Po prostu ŻAL[o matko dawno tego słowa nie pisałem].Dziś kupiłem grę i właśnie instaluje, zacząłem szukać obiecanego spolszczenia i trafiam na forum :/ Wcześniej, gdy grą się interesowałem na stronie cenegi pisało, że ma wyjść na początku grudnia, teraz nic nie pisze :dry:

Jak dobrze, że kupiłem jeszcze L4D2

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie jest tak trudno spolszczyć. Wystarczy znać angielski i pozmieniać angielskie słowa na polskie. Widziałem pliki z wszystkimi tekstami w którymś folderze w borderlands.
Powiedz to gościom z Cenegi.Jak obstawiacie kiedy wyjdzie to spolszczenie, chyba że już cichcem uciekło.

Mam pewien drobny problem, a nie chce zakładać nowego tematu, więc troszeczkę rozszerzę ten. Chciałem zagrać na multi, po zassaniu pacha i zainstalowaniu go nie mogę dojść do żadnej gry[wyskakuje okienko z 15 sec odliczaniem] :/ Tylko nie wiem czy wszyscy nie mają tego problemu, bo na wszystkich serverach była 1 osoba a część nazywała się "PLEASE JOIN" itp. Próbował już ktoś, czy to może jakaś drobna awaria jest?

PS: Dopiero co ubiłem sporego potworka z portalu co chyba kończy wątek główny,bo[choć może nie bo mam jeszcze do babki z tym kluczem iść] napisy końcowe już mam za sobą.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem podobnie, już miałem reinstalować gre żeby grać bez patcha, ale w końcu po kilkunastu próbach połączyłem się z kumplem. Trzeba robić tak że włączasz gre, próbujesz się połączyć i jak się nie uda to wyłaczasz gre i z powrotem uruchamiasz ponownie i dalej próbujesz sie połączyć. W końcu się powinno udać po paru próbach

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś mi się o uszy obiło że mogę mieć porty zablokowane albo na routerze albo na wewnętrznym IP[czy jakoś takoś]

Jak mnie najdzie na multi to najwyżej osobny temat jednak założę.

Edited by MaXKiller
Link to comment
Share on other sites

Zna ktoś może datę wyjścia spolszczenia? Cenega zaczyna mnie wkurzać chyba szybciej ta gra mi sie już znudzi przechodząc wszystkimi postaciami (zostala mi tylko Syrena) niz wyjdzie ten patch.Jedno wiem już więcej u nich gry nie kupie bo to jest zwyczajne nabicie gracza w butelkę :/

Link to comment
Share on other sites

Cenega najwidoczniej ma swoich klientów gdzieś. Kupiłem Borderlands za 100 zł. i wprowadzono mnie w błąd, że ta kasa została wydana na polską wersję gry. Już nie będę się czepiał, że pudełko przypomina gry z serii po 10 zł., a nie edycję premierową głośnej gry. Temu dystrybutorowi już chyba nie dam zarobić.

P.S. Gearbox udostępnił już patch 1.20, a ściemniacze z cenegi dalej chyba nie wytrzeźwieli po sylwestrze

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...