Jump to content
Sign in to follow this  
bart-2pl

Borderlands, spolszczenie do gry

Recommended Posts

Wie ktoś gdzie można znaleźć spolszczenie do tej gry ? Na pudelku z grą ,widnieje napis że ową nieoficjalną polonizację można ściągnąć ze strony producenta jednak ja tam nic takiego nie widzę . Wybaczcie jeżeli takie pytanie się już pojawiało jednak opcja "szukaj" na forum niczego mi nie pokazała .

Edited by bart-2pl

jest już ten patch polonizujący czy nie? Na cenedze jest jaki patch, ale nie wiem czy ten bo nie jest opisany, a nie chcę na marno ściągać 300 mega...

Patch 1.0.1, dostępny na stronie Cenegi, nie jest łatką spolszczającą.

Poprawia on błąd ze znikającymi statystykami postaci. Ponadto wprowadza

kilka usprawnień w rozgrywce sieciowej oraz w trybie single player.

Tu znajduje się pełny wykaz (po angielsku) wszystkich poprawek:

http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=25786

Na spolszczenie trzeba będzie jeszcze poczekać. Jak długo? Trudno powiedzieć.

Według zapewnień Cenegi patch polonizujący ma być gotowy jeszcze w grudniu.

Edited by redspider

Dla mnie to sa jakies jaja :/ patch mial byc na poczatku grudnia a mamy juz 22 i polonizacji dalej nie ma.Widac ze Cenega zlewa graczy to ja rowniez zleje Cenege i na drugi raz dwa razy sie zastanowie za nim kupie u nich gre.

Lenie... Zdarzyłem przejść tą grę z 3 razy ale mimo wszystko chciał bym zagrać sobie w nią chociaż RAZ w wersji polskiej( najlepiej w okresie świątecznym kiedy ma się dużo wolnego) ... Minęło ponad 2 tygodnie, jak nie trzy a oni dalej się z tym pieszczą...

Moim zdaniem, lepiej poczekać dłużej, ale dostać polonizację dopieszczoną, bez błędów. A poza tym, Borderlands nie jest aż tak skomplikowany, by nie poradziła sobie z nim osoba o podstawowej znajomości języka angielskiego.

Proszę tylko nie zaczynajcie znowu o znajomości języka. Tu nie chodzi o to czy rozumiesz co mówią tylko jak jest napisane na grze ze polonizacja jest na stronie cenegi to ma byc a nie wszyscy kupują a póxniej się okazuję że kupa prawda i patch wyjdzie na początku grudnia czyli po polsku w lutym... Żal, żal, żal :( Stracili zaufanie dużej ilości graczy

Cenegi się obawiałem przy GTA4 i słusznie, na mapie jakieś dziwne znaczki, w instalatorze też.. niby nic i CDP też się zdarza, ale niesmak pozostał.. ;p

A poza tym, Borderlands nie jest aż tak skomplikowany, by nie poradziła sobie z nim osoba o podstawowej znajomości języka angielskiego.

Zdaniem cenegi jest piekelnie trudny skoro na styczeń już przesuneli :]

Ogólnie śmiech na sali. Po co w ogóle ludziom obiecywali, że zdążą ze spolszczeniem? Z miesiąca na miesiąc przekładają datę wydania tej łatki.

Przecież to już gtapolska szybciej wyda spolszczenie do GTA IV niż Cenega do Borderlands...

Czyli kurde co?? Jeszcze spolszczenia nie ma? Po prostu ŻAL[o matko dawno tego słowa nie pisałem].Dziś kupiłem grę i właśnie instaluje, zacząłem szukać obiecanego spolszczenia i trafiam na forum :/ Wcześniej, gdy grą się interesowałem na stronie cenegi pisało, że ma wyjść na początku grudnia, teraz nic nie pisze :dry:

Jak dobrze, że kupiłem jeszcze L4D2

Ja tam przechodzę drugi raz berkiem. Wcześniej jeden raz hunterem i także teraz drugie podejście. Problemów z angielskim nie mam ale faktycznie jakoś mnie ciągnie żby zagrać w tą grę chociaż raz po polsku

Mi też się gra w miarę dobrze już z 23 lvl mam też hunterem. Ale jak obiecali to niech chociaż dotrzymują słowa i tyle.

Wcale nie jest tak trudno spolszczyć. Wystarczy znać angielski i pozmieniać angielskie słowa na polskie. Widziałem pliki z wszystkimi tekstami w którymś folderze w borderlands.

Wcale nie jest tak trudno spolszczyć. Wystarczy znać angielski i pozmieniać angielskie słowa na polskie. Widziałem pliki z wszystkimi tekstami w którymś folderze w borderlands.
Powiedz to gościom z Cenegi.Jak obstawiacie kiedy wyjdzie to spolszczenie, chyba że już cichcem uciekło.

Mam pewien drobny problem, a nie chce zakładać nowego tematu, więc troszeczkę rozszerzę ten. Chciałem zagrać na multi, po zassaniu pacha i zainstalowaniu go nie mogę dojść do żadnej gry[wyskakuje okienko z 15 sec odliczaniem] :/ Tylko nie wiem czy wszyscy nie mają tego problemu, bo na wszystkich serverach była 1 osoba a część nazywała się "PLEASE JOIN" itp. Próbował już ktoś, czy to może jakaś drobna awaria jest?

PS: Dopiero co ubiłem sporego potworka z portalu co chyba kończy wątek główny,bo[choć może nie bo mam jeszcze do babki z tym kluczem iść] napisy końcowe już mam za sobą.

Ja miałem podobnie, już miałem reinstalować gre żeby grać bez patcha, ale w końcu po kilkunastu próbach połączyłem się z kumplem. Trzeba robić tak że włączasz gre, próbujesz się połączyć i jak się nie uda to wyłaczasz gre i z powrotem uruchamiasz ponownie i dalej próbujesz sie połączyć. W końcu się powinno udać po paru próbach

Gdzieś mi się o uszy obiło że mogę mieć porty zablokowane albo na routerze albo na wewnętrznym IP[czy jakoś takoś]

Jak mnie najdzie na multi to najwyżej osobny temat jednak założę.

Edited by MaXKiller

Zna ktoś może datę wyjścia spolszczenia? Cenega zaczyna mnie wkurzać chyba szybciej ta gra mi sie już znudzi przechodząc wszystkimi postaciami (zostala mi tylko Syrena) niz wyjdzie ten patch.Jedno wiem już więcej u nich gry nie kupie bo to jest zwyczajne nabicie gracza w butelkę :/

Cenega najwidoczniej ma swoich klientów gdzieś. Kupiłem Borderlands za 100 zł. i wprowadzono mnie w błąd, że ta kasa została wydana na polską wersję gry. Już nie będę się czepiał, że pudełko przypomina gry z serii po 10 zł., a nie edycję premierową głośnej gry. Temu dystrybutorowi już chyba nie dam zarobić.

P.S. Gearbox udostępnił już patch 1.20, a ściemniacze z cenegi dalej chyba nie wytrzeźwieli po sylwestrze

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...