Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bart-2pl

Borderlands, spolszczenie do gry

Polecane posty

Wie ktoś gdzie można znaleźć spolszczenie do tej gry ? Na pudelku z grą ,widnieje napis że ową nieoficjalną polonizację można ściągnąć ze strony producenta jednak ja tam nic takiego nie widzę . Wybaczcie jeżeli takie pytanie się już pojawiało jednak opcja "szukaj" na forum niczego mi nie pokazała .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.0.1, dostępny na stronie Cenegi, nie jest łatką spolszczającą.

Poprawia on błąd ze znikającymi statystykami postaci. Ponadto wprowadza

kilka usprawnień w rozgrywce sieciowej oraz w trybie single player.

Tu znajduje się pełny wykaz (po angielsku) wszystkich poprawek:

http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=25786

Na spolszczenie trzeba będzie jeszcze poczekać. Jak długo? Trudno powiedzieć.

Według zapewnień Cenegi patch polonizujący ma być gotowy jeszcze w grudniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenie... Zdarzyłem przejść tą grę z 3 razy ale mimo wszystko chciał bym zagrać sobie w nią chociaż RAZ w wersji polskiej( najlepiej w okresie świątecznym kiedy ma się dużo wolnego) ... Minęło ponad 2 tygodnie, jak nie trzy a oni dalej się z tym pieszczą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko nie zaczynajcie znowu o znajomości języka. Tu nie chodzi o to czy rozumiesz co mówią tylko jak jest napisane na grze ze polonizacja jest na stronie cenegi to ma byc a nie wszyscy kupują a póxniej się okazuję że kupa prawda i patch wyjdzie na początku grudnia czyli po polsku w lutym... Żal, żal, żal :( Stracili zaufanie dużej ilości graczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kurde co?? Jeszcze spolszczenia nie ma? Po prostu ŻAL[o matko dawno tego słowa nie pisałem].Dziś kupiłem grę i właśnie instaluje, zacząłem szukać obiecanego spolszczenia i trafiam na forum :/ Wcześniej, gdy grą się interesowałem na stronie cenegi pisało, że ma wyjść na początku grudnia, teraz nic nie pisze :dry:

Jak dobrze, że kupiłem jeszcze L4D2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest tak trudno spolszczyć. Wystarczy znać angielski i pozmieniać angielskie słowa na polskie. Widziałem pliki z wszystkimi tekstami w którymś folderze w borderlands.
Powiedz to gościom z Cenegi.Jak obstawiacie kiedy wyjdzie to spolszczenie, chyba że już cichcem uciekło.

Mam pewien drobny problem, a nie chce zakładać nowego tematu, więc troszeczkę rozszerzę ten. Chciałem zagrać na multi, po zassaniu pacha i zainstalowaniu go nie mogę dojść do żadnej gry[wyskakuje okienko z 15 sec odliczaniem] :/ Tylko nie wiem czy wszyscy nie mają tego problemu, bo na wszystkich serverach była 1 osoba a część nazywała się "PLEASE JOIN" itp. Próbował już ktoś, czy to może jakaś drobna awaria jest?

PS: Dopiero co ubiłem sporego potworka z portalu co chyba kończy wątek główny,bo[choć może nie bo mam jeszcze do babki z tym kluczem iść] napisy końcowe już mam za sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie, już miałem reinstalować gre żeby grać bez patcha, ale w końcu po kilkunastu próbach połączyłem się z kumplem. Trzeba robić tak że włączasz gre, próbujesz się połączyć i jak się nie uda to wyłaczasz gre i z powrotem uruchamiasz ponownie i dalej próbujesz sie połączyć. W końcu się powinno udać po paru próbach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może datę wyjścia spolszczenia? Cenega zaczyna mnie wkurzać chyba szybciej ta gra mi sie już znudzi przechodząc wszystkimi postaciami (zostala mi tylko Syrena) niz wyjdzie ten patch.Jedno wiem już więcej u nich gry nie kupie bo to jest zwyczajne nabicie gracza w butelkę :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenega najwidoczniej ma swoich klientów gdzieś. Kupiłem Borderlands za 100 zł. i wprowadzono mnie w błąd, że ta kasa została wydana na polską wersję gry. Już nie będę się czepiał, że pudełko przypomina gry z serii po 10 zł., a nie edycję premierową głośnej gry. Temu dystrybutorowi już chyba nie dam zarobić.

P.S. Gearbox udostępnił już patch 1.20, a ściemniacze z cenegi dalej chyba nie wytrzeźwieli po sylwestrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...