Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Piotrov

Overclocking

Recommended Posts

Przede wszystkim nie kręć jednocześnie pamięci i rdzenia... Jeśli nie masz radiatorów na pamięciach, to wątpię, by ich OC przekraczało 1100MHz. Ustaw je na 1050MHz i kręć sam rdzeń, potem się nimi zajmiesz.

Najpierw ustawiłem pamięć na 975 MHz, więcej nie mogłem z powodu artefaktów. Później przestawiłem rdzeń na 700 MHz i wszystko wydaje się być OK. Próbowałem dać logi z GPU-Z, ale niestety podczas gry w tajemniczy sposób ten program przestaje wyczytywać temperaturę. W jaki inny sposób mogę te temperatury zdobyć? Nie zostawię w końcu tego taktowania samego sobie dopóki nie dowiem się czy jest bezpieczne.

Tak BTW. to zmiany są spore. Wreszcie można pograć prawie cały czas płynnie w "wymaksowanego" crysisa :P

Kiedy odpalam FurMark'a to pojawia się czarny ekran, z którego nie można wyjść. Mogę go tylko odpalać w oknie, dziwne... W każdym razie temperatura w stresie wynosi maksymalnie 71 stopni. Czy to dobrze?

Edit.

Jeszcze tylko podkręcę proca i normalnie przekroczę tą linię Very Powerful Computers na 3DMarku06. xD

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...