Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrov

Overclocking

Polecane posty

Przede wszystkim nie kręć jednocześnie pamięci i rdzenia... Jeśli nie masz radiatorów na pamięciach, to wątpię, by ich OC przekraczało 1100MHz. Ustaw je na 1050MHz i kręć sam rdzeń, potem się nimi zajmiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ustawiłem pamięć na 975 MHz, więcej nie mogłem z powodu artefaktów. Później przestawiłem rdzeń na 700 MHz i wszystko wydaje się być OK. Próbowałem dać logi z GPU-Z, ale niestety podczas gry w tajemniczy sposób ten program przestaje wyczytywać temperaturę. W jaki inny sposób mogę te temperatury zdobyć? Nie zostawię w końcu tego taktowania samego sobie dopóki nie dowiem się czy jest bezpieczne.

Tak BTW. to zmiany są spore. Wreszcie można pograć prawie cały czas płynnie w "wymaksowanego" crysisa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odpalam FurMark'a to pojawia się czarny ekran, z którego nie można wyjść. Mogę go tylko odpalać w oknie, dziwne... W każdym razie temperatura w stresie wynosi maksymalnie 71 stopni. Czy to dobrze?

Edit.

Jeszcze tylko podkręcę proca i normalnie przekroczę tą linię Very Powerful Computers na 3DMarku06. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...