Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest sebi1295

Rozwiązany: Devil may cry 4 problem z 4 misją

Recommended Posts

Dobra to najpierw dam ci link do mojej walki z nim będziesz miał wtedy jaśniej objaśnione jak mniej więcej się z nim walczy.

http://www.xfire.com/video/116327/

A tak słownie to staraj się te rusałki walić z miecza i je łapać. Jeśli chodzi o samego Bael'a to ładuj pistolet i strzelaj a później szybko podlatuj i wal z miecza. Powtarzaj tą sekwencje dopóki nie zostanie ogłuszony. Wtedy podejdź do jego japy i użyj ramię. I tak w kólko póki nie padnie.

OK. Pierwsza rzecz to staraj się nie stać przy jego pysku ponieważ z tej pozycji trudno uciec przed połknięciem, najlepiej jest stać przy jego przedniej łapie od strony pyska. Druga to najlepiej atakować przez skok i cięcie go po soplach na głowie. Jeśli się ich pozbędziesz szybko to go oszołomisz i będziesz mógł użyć ramienia diabła aby go wykończyć. Jeśli ucieknie i będziesz walczył z rusałkami to uważnie obserwuj swój tył żeby ropuch nie wyskoczył na ciebie. Skup się tylko na jednej i pomagając sobie doładowanym strzałem i ramieniem wal aż ta padnie na ziemię wtedy ją złap i wyciągnij ropucha z ukrycia.

Aby naładować miecz musisz kilkakrotnie wcisnąć "Q", a misję można zaczynać (gdy już zginiesz) od punktów kontrolnych (dość rzadkich), albo się odrodzić, potrzebny do tego jest ci złoty kryształ, możesz go kupić przed misją albo znaleźć.

Guest sebi1295

OK.Już przeszedłem.Rozwaliłem tego cholernego Bael'a.Kierując sie waszymi radami nie był wcale taki trundny.Wielkie dzięki.

ROZWIĄZANO.

TEMAT DO USUNIĘCIA.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...