Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

igor8472

Bony na 50 zł do EA Stora = gra za darmo

Polecane posty

Oferta jak w topicu. Bony na 50 zł obniżki ceny dowolnej gry z EA Store droższej od 50zł a jeśli gra kosztuje 50 lub mniej to jej cena jest obniżana do zera (np EA Classic, dodatki do SIMS 2 czy Pinnacle Station DLC do Mass Effect).

Wymiana na wPLN (nieważne czy tania seria czy premierówki, starsze czy nowsze, tyko nierejestrowane kupony przyjmuję, punkty z Kompanii Graczy, Microsoft Points do Xbox Live oraz jakiekolwiek gry pudełkowa (wtedy oczywiście dam większą ilość za jedną jesli więcej warta a bonów mam dużo) również niektóre gry z pism. Możliwa też wymiana za konta w CDProjekt z CDPunktami - 1 bon za każde 100 wPLN/200 CDPunktów:

Szukam np.

Flatout Apokalipsa/Ultimate Carnage, RF Guerrilla, Resident Evil 5, premierowe wydania wszystkich NFS-ów, X3 Terran Conflict, Homeworld 2 ENG, Bioshock 1 w metal boxie albo kolekcjonerska, Far Cry 2 kolekcjonerska, X Beyond The Frontier, GTA 4, Gry ze Star Treka: Starfleet Command 2&3, Bridge Commander, Birth of The Federation, Armada 2, Elite Force Gold & Elite Force 2oraz kody na Microsft Points do Xbox Live (US) i jakieś Steam Gifty lub steam kody do aktywacji gier.

Parę osób już z nich skorzystało i są zadowolone, wystarczy poczytać komentarze w stosownym temacie.

EA STORE

Po instalacji EA Download Managera kupione gry można ściągać z EA kiedy i ile razy się chce, działa to tak samo jak STEAM. Można też pauzować i wznawiać ściaganie jak ktoś ma słabsze łącze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na 50 wPLN nie rejestrowanych (nieważne czy tania seria czy premierówki, UWAGA KUPONY MOGĄ BYĆ JUŻ RAZ REJESTROWANE!! - WTEDY OCZEKUJE 100wPLN)

Mogę wiedzieć po co Ci rejestrowane kupony na wPLN-y? Tak z czystej ciekawości, bo jeśli to nie jest szkodliwe dla moich już zarejestrowanych wPLN-ów to mam trochę zachowanych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć po co Ci rejestrowane kupony na wPLN-y? Tak z czystej ciekawości, bo jeśli to nie jest szkodliwe dla moich już zarejestrowanych wPLN-ów to mam trochę zachowanych...

Też się pytam, bo też mam sporo tych kuponów.

DOWN : To w takim razie po co ci te kody? Żeby mieć dożywotnią gwarancję na grę, której nie masz? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kody z kampanii braci z Elder Scroll IV Oblivion game of the year edition oraz z Overlorda 2. Oraz posiadam z kolekcji klasyki (bard's tale i hitman krwawa forsa, to też chyba kampania). Oprócz tego z Titan Quest oraz Titan Quest Immortal Throne (cdprojekt). Jeśli można wiedzieć,co za to dostane ?

Jak można,to chciałbym to wymienić na kod batman AA na steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...