Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@UchiaKaike najbardziej podobne to jest Kingdom of Amalur ale widzę że już grałeś :) Jeśli miałbyś Xboxa 360 to powiedziałbym że najlepiej zagrać w Fable 2. Na PC wyszło Fable 3 więc może młodemu się spodoba? Trudno mi ocenić tą grę. Ogólnie świat jest ciekawy, historia przyjemna i walki dobre. Na minus zdecydowanie rozwój postaci gdzie na upartego można wszystkie umiejętności odblokować za jednym przejściem gry. A szkoda bo są wybory moralne i fajnie by było za drugim podejściem oprócz zagrania złym i zobaczenia nieco innej historii móc też inaczej rozwinąć postać. Nie ma już możliwości grania klasycznym magiem który rzuca kulę ognia a zaraz razi piorunami bo każdy czar wymaga zmiany rękawicy która umożliwia jego rzucenie a do tego trzeba przenieść się do garderoby (niemożliwe podczas walki). Również nie ubiór stanowi tu wartość czysto estetyczną bowiem bez względu na to czy nosisz koszulę czy jesteś od stóp do głów zakuty w zbroję to nie zyskasz nic do obrony. Fajne natomiast jest chodzenie po świecie, wykonywanie jakichś pomniejszych aktywności, zarabianie kasy poprzez kupno różnych budynków, urządzanie mieszkań, podrywanie panien (albo facetów kwestia gustu), przynoszenie prezentów dzieciakom. Robią się  z tego momentami Simsy ale mi się to podobało. Pooglądaj jakieś filmiki z rozgrywki i sam zdecyduj. Poza tym pierwszy Fable doczekał się zremasterowanej wersji ale nie wiem czy poza grafiką doszły jakieś nowości. Ja akurat wolałem starą grafikę, była bardziej baśniowa.

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecicie jakąś ciekawą, płatną grę na androida? Gatunek RPG, może być turowe ewentualnie strategia z elementami RPG. Wymagania : logiczny system prgogresji który nie jest oparty na jakichś diamencikach, czy innych tego typu rzeczach, minimalna ilość grindu, mikropłatności nie wpływające na rozgrywkę oraz ciekawa fabuła, cena około 20 maksymalnie 30 złotych.

Edytowano przez Sosna564
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dj Ogi napisał:

Ale "street" nie ma wielkiego uzasadnienia, idąc tym tokiem myślenia :>

Jak to nie? Przynajmniej polowa tras w ProStreet to drogi publiczne, reszta to juz tory wyscigowe (wliczajac w to Mondello Park, na ktorym, jak najbardziej chwalac sie, sam mialem przyjemnosc zrobic kilka okrazen w realu :P). 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi publiczne owszem, ale wygrodzone i bez ruchu ulicznego - czyli tak jak na torze. Mnie od ProStreet odrzuciło, wszystko takie sterylne, a do tego ten sztuczny "ziomalski" klimat zupełnie tam niepasujący... Wyścigi uliczne zdecydowanie lepiej oddaje Underground czy Most Wanted 2005, dlatego więc to "street" mi tam nie pasuje. Co innego jeśli szukałbym właśnie wyścigów po zamkniętych trasach... Pamiętam, że wtedy grafika oraz pewien stopień realizmu w ProStreet zrobiły na mnie wrażenie. Nie o to jednak mi chodziło gdy kupowałem tę grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dj Ogi

 tu jest wlasnie glowna roznica miedzy wspomnianymi odslonami serii - ProStreet skupial sie na legalnych wyscigach, a te wymienione przez Ciebie na nielegalnych. Ja ProStreet jako jedynego ogralem na kierownicy i bardzo dobrze sie przy nim bawilem, aczkolwiek moimi ulubionymi odslonami w calej serii pozostaje NFS1, Porsche 2000, pierwszy Hot Pursuit i oba Undergroundy. Na tym proponuje zakonczyc dyskusje, bo zrobil sie offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za NFS1, gdyż mimo miło miłych wspomnień, nie odważyłbym się dzisiaj ich zrujnować - wystarczy że widziałem różnicę miedzy gameplayem z YT, a tym z mojej pamięci. Podobnie z Porsche 2000, niestety zabolało :/ Myślę że @radler871 z tej naszej wymiany zdań wyciągnie potrzebne dla siebie wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help!

Ciułałem sobie kasę ze skrzynek i różnych takich, żeby kupić Nioh. Z potrzebnych 180zł mam już na Steam 176. Niestety tutaj Valve zabiło mi ćwieka, ponieważ w obecnej promocji kuszą mnie nieco:

Tyranny, Darkwood oraz Beat Cop.

Te trzy tytuły razem kosztowałyby mnie mniej niż wspomniany Nioh, jednak wtedy zbieranie zaczynam niemal od zera. A nie wydaje mi się, żebym prędko mógł liczyć na przecenę tego tytułu, podczas gdy każdy z powyższych trzech na pewno będzie jeszcze nie raz przeceniany, a i może wpaść w comiesięcznym HumbleBundle, którego subskrybentem jestem.

Co robić, hmmm..............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam, (jeśli dubluje jakiś tema to proszę o podpięcie pod właściwy ) ostatnio że się tak wyrażę nadrabiam zaległości z konsol w wakacje PS 3 teza kupiłem Xbox one X w morele.net za 1989zł i fajne by było do tego dobrać jakieś gry mam już 1 w kolekcji Halo 5 i bardzo mi się podoba ma już pewną listę tytułów, ale chciałby żebyście mi podpowiedzieli jakieś gry na tę platformę. Do postu dołączam scrin z tytułami, które już mam na liście, żebyście nie musieli mi polecać tych, które już mam wpisane, że chce zagrać na X box one. Gears Wars 1 mam na PC a Fable Anniversary to chyba 1 ?? ( plik lista skasowane )

 

Edytowano przez Andriu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndriuHalo Collection zawiera Halo 1, 2, 3 oraz 4 z poprzednich generacji, nie grałem w to na One, ani na poprzednich genach, jedynie podobnie jak ty w Halo 5. Ale jeśli podobała ci się 5 i chcesz poznać całą historię "maskotki" Xboxa, to myślę, że nie będziesz zawiedziony kupnem.
L.A. Noire gra Rockstara nastawiona głównie na historie, całkiem niezła. Jeżeli pasuje ci taka bardziej fabularna niż rozrywkowa gra, to bierz.
Gears of War to dla mnie must have każdego posiadacza Xboxa, a jeśli masz z kim grać w coopie (jest split screen!) to zabawa jest razy 2. Oczywiście musisz pamiętać, że 2, 3 i Judgment to gry z X360, więc grafa tak średnio, ale wciąż gra się świetnie (ukończyłem wszystkie na One pół roku temu). A GoW Ultimate to remaster jedynki na Xone i wygląda świetnie. Warto brać, nawet jak masz oryginał na PC.
Fable: Anniversary to tak, remake 1 z 2005. Jeśli chcesz ograć, to Anniv. jest ulepszone, a gra spoko. 2 gorsza, a Fable 3 trochę lepsze od 2. Mi się seria podoba, ale pamiętaj że to wsteczna komp.
Flashback - nie mam nic do powiedzenia, oprócz tego że przeszła bez echa i jakoś mało kto wspomina.
Duck Tales: Remaster jeśli pamiętasz Duck Tales i DT 2 z Pegasusa/NESa, to może ci się spodobać. Ja pamiętałem, grałem i tak mi się średnio podobało :P
Forza Motorsport 7 kolejny must have konsoli. Po prostu świetne wyścigi. I ja bym na twoim miejscu dopisał sobie jeszcze Forze Horizon 2 lub 3. Albo obydwie plus 1 :D
 Call of Duty WWII to poprostu CoD. Piu, piu + BOOOM w kampani i wielce oczekiwany porót do drugiej WŚ. Multi szybkie i dobre (dla samego singla przy obecnych cenach się nie opłaca)
Quantum Break o grze było bardzo głośno przed premierą, zaraz po premierze, a teraz przepadło. Niby fajnie, niby spoko, ale czegoś brakuje.
Recore trochę niedoceniona, a fajna zręcznościówka. Można grać na luzie, ale lepiej szukaj wersji Definitive Edition.
Divinity Original Sin świetny RPG w "starym stylu". Sporo statystyk, rzutów kością itd. Można grać również w coopie! Jeśli lubiłeś Baldurs Gate i Icewind Dale to bierz.

Ja w pierwszej kolejności bym brał Gearsy, Forze, zaraz za nimi CoDa i Divinity. A później z czasem LA Noire, Recore i Fable, chociaż Anniversary. A reszta dla mnie tak średnio.

Polecam ci zakup EA Access (Jakieś 100 zł za rok chyba) i masz dostęp do wielu tytułów EA. Do tego (albo zamiast EA)  Xbox Game Pass, co daje ci dostęp do wielu darmowych tytułów i sporych zniżek na pozostałe. W tym wiele co podałeś jest za darmo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak  Ostatnio z tej listy miałem  okazje zakupić kilka tytułów plus kilka z dodatkowych, których nie ma  na tym scrinie, czyli ma na dziś już: Master chief colection Gears War 2 Gears War Jugment (Chociaż tego muszę odmienić, bo wysłano mi nie ta wersje językowa, którą zamówiłem) Watch dogs  complet Divinity Original Sin Halo Reach i Halo 3 ods, bo tych niestety niema w Kolekcji Master. Tak masz racje część tych tytułów to wsteczna zgodność i to wiem, ta cecha była jedną z kluczowych podczas podejmowania  decyzji co brać PS4 czy Xbox  one X. co do wersji Recora która mi polecasz to próbuje znaleźć ta  wersje ale nigdzie jej niewiedzę ona zastała wydana na płytce czy tylko cyfrowo, a i jak jest tu z wersja językową internety  mówią ze powinna istnieć wersja PL ale ja wszędzie widzę zwykłą na dodatek wersje ENG chyba że kupie angielska zwykłą i wtedy się to spatchuje do Definitive Edition ale nie wiem czy się to spolszczy. Co do kaczych opowieści to miałem to właśnie kiedyś  na pegazie i była to całkiem fajna  przygoda wiem ze  mogę to  brać tez na PS 3  ale chyba  na  X będzie to nieco ładniej wyglądać . Co do  gierek z  wstecznej które już mam to trzymają  bardzo fajny poziom oprawy . Zastanawia się  nad kupieniem tej zdrapki kodem na suba do Golda też . Z tym EA acest to bym  miał jakoś  dostęp do tego co ma  na orgin ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndriuReCore DE rzeczywiście jest jedynie cyfrowo, ale kupując zwykłą wersje, możesz pobrać DE za darmo. I DE powinna być z polskimi napisami.

Golda warto kupić jeśli chcesz grać przez neta i mieć pare gier za free co miesiąc.

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi z tym pytaniem o EA Access, ale EA Access i Origin Access to to samo, jedyna różnica to że EA Access jest na Xbox, a Origin Access na PC. Tu masz listę gier za darmo z subskrypcją https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o fallout new vegas? czy po tylu latach mam szanse jeszcze dobrze się bawić z tą grą?

a i pytanie o dlc fabularne z wersji ultimate - czy przechodzic je po zaliczeniu podstawki czy w trakcie oraz czy osobno je się wybiera z menu gry czy są zaimplementowane w głównej grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ala89New Vegas jak najbardziej można przechodzić. Graficznie szału nie ma, no ale już w dniu premiery nie było. Ale gra mocno stoi ze strony fabularnej i mechanik RPG. Zresztą fani uniwersum uważają tę część za godną odsłon 1 i 2, w przeciwieństwie do F3 i F4. A grafikę możesz trochę podciągnąć modami z Nexusmods.

DLC są również warte ogrania, bo zawierają ciekawe historie, zwłaszcza dotyczące świata Fallout. No i zapewniają lepszy i niedostępny w podstawce sprzęt. Wejścia do DLC są poukrywane na mapie świata, ale od samego początku powinny ci się pokazać zadania i znaczniki wejść do DLC. Gdy dojdziesz do takiego punktu to pokaże ci się zapytanie czy chcesz przejść do innej krainy i powrót nie będzie możliwy przed ukończeniem DLC, oraz zalecany poziom doświadczenia do ogrywania dodatku, tyle że trudność gry sporo podskakuje w nich w porównaniu do podstawki. Ja wszedłem do "najłatwiejszego" z zalecanym 15 lvl na tym właśnie poziomie dośw. Co się namęczyłem to moje. Ale wyszedłem z dodatku porządnie napakowany. I dodatki MUSISZ przejść przed ukończeniem głównego wątku podstawki. Bo w New Vegas nie ma end gamu, więc po ukończeniu głównej historii nie można już grać, więc finał trzeba zostawić na koniec (gra cię poinformuje kiedy będzie finał i nie będzie odwrotu). Jest co prawda mod na end game, tyle że np w moim przypadku po ukończeniu gry nie mogłem zdobywać już doświadczenia i nowych leveli, taki bug.

New Vegas jak najbardziej warto poznać. Mi przejście NV Ultimate z robieniem jak najwięcej zadań, DLC, itd. zajęło 150 godzin, więc miłej zabawy :P

Edytowano przez Despero23
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem wersje Recore DE ( nawet dwie aukcje  na alegro )  na Płytce facet pisze że to wydmie niemieckie ale jak konsola podłączona jest do netu to pobierze AKTUALIZACJE  NA  na język angielski lub jeśli jest to polski . Myślę ze pytanie czy będziesz się  dobrze bawił z ta grą po latach to złe pytanie i raczej  do samego siebie powinieneś je zapytać ja się dobrze bawie np przy starym MM 8 dzień niszczyciela . Bo ma kod do sezon Pac  na 14 dni i  kod  do Golda na 1  miesiąc bo w zestawie z konsolą było tylko niema teraz za dużo czasu nagranie .  Rozważam tez Kong Com  Deliverens  (chyba taak się to pisze ) na PC  lub Xbox z tego co na CDA pokazali Na PC wyglądało to nieco lepiej Chyba Tak Na PC najładniej na Xbox cit gorzej  i na PS 4  na końcu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...