Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Shiniman:

Moim zdaniem lepszym wyborem będzie Dishonored. Czas przejścia zależy od tego jak będziesz przechodził grę. Możesz dokładnie penetrować okolicę w poszukiwaniu różnych rzeczy, skarbów itd.. Gra jest naprawdę warta uwagi.

Hitman to skradanka i bardziej trudniejsza gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zamierzam zakupić jedną z gier (na PC) Assasins Creed 3 lub Far Cry 3. I nie wiem którą wybrać, obie mi się podobają, i chciałbym się spytać jak jest z optymalizacją tych że gier i jak wygląda zabawa, chodzi mi głownie o otwartość świata lubię eksplorować np. taki jak w SKYRIM . Chce też się dowiedzieć czy w AC3 można swobodnie chodzić po świeci gry czy tylko będę musiał przechodzić misje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też skłaniam się ku Far Cry'owi, ponieważ mimo niemrawego początku gra zaskakuje praktycznie wszystkim. I co najważniejsze - twórcy ustrzegli się błędów z poprzedniej części czyniąc z 'trójki' dzieło sztuki. AC 3 to nie ta liga, moim zdaniem ktoś się pogubił przy planowaniu tej części i wyszło takie nie wiadomo co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry polecicie mi na PS3/PC(lepiej byłoby na PS3). Jedna gra do 100zł, druga do 200zł. Jeśli chodzi o 200zł, to myślałem nad Far Cry 3, zwłaszcza po tym jak zobaczyłem multi. Bo ogólnie w single gram, tylko jeśli są naprawdę wciągające(jak jest w tej grze? Fajny single?). A jeśli chodzi o 100zł to wgl. nie mam pojęcia, szukam coś na MediaMarkt, Euro itd. ale jak na razie nic. Co do moich upodobań, to lubię FPS(ale wolałbym TYLKO jedną FPS, a drugą inną), RPG odpada. Niezbyt mnie to wciąga. Co mi polecicie? Żeby było multi, to priorytet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nocoty7

A zastanawiałeś się może nad najnowszym cs'em? Jeśli Ci się source spodobał, to myślę że tym też byś nie pogardził. W becie spędziłem trochę godzin i mi przypadł do gustu. Jeszcze mógłbym Ci zaproponować DayZ, za 8 dni jest premiera. W obydwu grach multi jest priorytetem, tylko, że niestety - only PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego CS'a mam, był w promocji to kupiłem. DayZ, hmm... zapewne nie poszłoby mi na kompie i nie miałbym z kim grać, ale popatrzę na necie wymagania, popytam znajomych czy też kupują i możliwe, że ta gra będzie moim prezentem. Ale i tak "w razie w" moglibyście mi podać jeszcze jakieś tytuły? Najlepiej te do 100zł, bo za 200 wybrałem Far Cry 3. I dzięki, za takie szybkie odpowiedzi :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TES: Morrowind, TES: Oblivion, pierwszy Wiedźmin, Gothici, Mass Effect, Vampire: The Masquerade - Bloodlines, Two Worlds. Jeśli nie przeszkadzają Ci jeszcze starsze gry, niż te wcześniej wymienione przeze mnie, to rzuć okiem na Arcanum, Fallout 1/2, Baldur's Gate... Jeszcze długo by wymieniać. smile_prosty.gif

Edytowano przez Dayux
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem WOWa na trialówce nie rozumiem fenomenu tej gry po 7 poziomie miałem dosyc biegania i wykonywania moim zdaniem beznadziejnych qestów. Kto za to płaci ten abonament?Widać o gustach sie nie dyskutuje bo całkeim sporo osób :-)

Wróciłem do Skyrim z początku wydawał się mało porywający ale po jakimś czasie porwał mnie tak że mam juz 24 poziom a misje głownego wątku dla ostrzy nawet nie zaczęte, polecam kazdemu i nie zrażac się na poczatku rozpędza się powoli smile_prosty2.gif wesołych świąt raczej nie będe mial czasu juz tu zajrzećsmile_prosty.gif

Edytowano przez Krzysiek1906
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad grą, jaką sprawi mi Święty :D Mianowicie: Max Payne 3, Far Cry 3,CoD BO2, Hitman, Fifa 13, ale także GTAIV. Którą z nich polecacie, nastawiam się głównie na singla, ale dobrym multi także nie pogardze. Co polecacie z tych gier? Może patrząc na mój gust, polecacie też coś innego? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2Xup

Far Cry 3 multi dobrego nie ma to Ci od razu mówię. Single to no taki sobie niby wszystko piękne fajne itd no ale jakoś mnie nie zachwycił 20h 80% gry, zabrakło kilku procentów bo nie zebrałem jakiś rzeczy dodatkowych. Po przejściu gry jak wcześniej przejmowałeś posterunki i robiłeś wszystko co jest poboczne nie ma co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Fify- mam 12, a podobno w 13 zaszły tylko kosmetyczne zmiany, więc jest sens ją kupować tylko dla nowszych składów?

GTA IV- gra ostatnio staniała, dlatego głęboko się nad nią zastanawiam

Far Cry 3- skutecznie mnie zniechęciłeś - odpada :]

Co powiecie o max payne czy hitmanie, zastanawia mnie również BF3

Może coś innego doradzicie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne to zwykła, liniowa strzelanka w starym stylu, w nowej oprawie. Nowy Hitman to również ukłon w stronę swoich poprzedników - cechuje go bardzo duży poziom trudności i parę innych smaczków. Jeśli masz ochotę grać multiplayer, to bierz Battlefielda 3. Niestety tryb single player jest wątpliwej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wybrednym graczem diablo 3 czy gw 2 znudziło się po miesiącu grania

szukam rpg-a który mnie wciągnie,może mieć również elementy rts czy innych,nie może mieć singla jak diablo 3,że trzeba internet mad.gif

myślałem nad dwoma produkcjami:

x-com (ten najnowszy)

mount and blade - warband

sid meier's civilization V

która mnie bardziej wciągnie?

(kupuje sobie sam prezent gwiazdkowy [foreveralone]

Edytowano przez Ertevu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAM:3.1GB

Procesor:Intel® Core2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz 2.33GHz (4 CPUs)

System:Vista 32bti (SP 2)

DirectX : 11

Karta Graficzna: AMD Redeon HD 6700 Series - Przybl.całk.il.pamięci: 2294 MB

Dysk Twardy: 460GB wolnego miejsca na dysku.

Na tym sprzęcię mogę zakupic i zagrać przynajmniej na srednich detalachw COD:BO II ? Lub TESV:Skyrim DAWNGUARD ? Lub Boordelands 2 ?

PS.Która najbardziej POLECACIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tutaj:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=207185&st=320 na temat na jakich detalach gra pójdzie.

Co do pytania co kupić:

Jeżeli lubisz strzelanki.gry akcji bierz Boordelands 2. Warto, abyś zagrał też w jedynkę. Cała seria jest bardzo ciekawa. Specyficzne wykonanie oraz jest to seria przy której się nie zanudzisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...