Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roboi250

Rozwiązany: Dx 11 - pytanie

Polecane posty

Czy gry nie korzystające z Dx 11 będą chodzić normalnie czy tylko na np. Dx9c.

Instalowałem STALKERA i DevilMayCry4. Żadna nie działa.

Czy gry korzystające z Dx9c będą działać na Dx11 i same się dopasują.

A jak nie to czy muszę instalować od nowa Dx na 9c?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma gier wykorzystujących DX11. Pierwszą bodaj będzie DIRT 2. Starsza karta nie obsłuży DX11. Pierwszymi kartami, które to potrafią są Radeony z serii 5xxx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma gier wykorzystujących DX11. Pierwszą bodaj będzie DIRT 2. Starsza karta nie obsłuży DX11. Pierwszymi kartami, które to potrafią są Radeony z serii 5xxx.

hmm dziwne kolega ma Radeona HD 4850 (tego co ja) i odpalaliśmy u niego niedawno pokazywanego Bechmarka z DX11 i działał

DX11 jak zostało powiedziane zawiera w sobie starsze DX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są problemy z obsługą DX10 - to znaczy, sprawdzałem tylko dwie, Crysisa i DMC4, ale żadna nie chciała się uruchomić, zgłaszając albo komunikat o nieprawidłowej wersji DX, albo o braku obsługi wymaganych funkcji.

Ja grałem w DMC4 w DX10 w Win7 i zauważyłem, że klatki trochę spadły i wiatrak na grafice jak suszarka chodził jak grałem ^^

Może grafika się trochę poprawiła ale ja jakoś tego nie zauważyłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jaką mam kartę. To GeForce 7300GT, ale jak ściągam sterowniki i je instaluje wyświetla mi się taki komunikat: Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znając producenta karty niestety nic nie poradzę. Jedyne co można zrobić, to spróbować jakoś to znaleźć. Tego typu rzeczy bywają umieszczane na wentylatorach, lub na naklejkach, które są na karcie. Możesz też spróbować użyć GPU-Z, może on tą kartę rozpozna (najlepiej wklej na forum screena z zakładką Graphics Card).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...