Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MathRaven27

Gejmsy

Polecane posty

Sr.am Effect - Ten czas musiał wreszcie nadejść, naszego bohatera naparło. Po załatwieniu swojej potrzeby okazało się iż kupka jest tak śmierdząca że może zatruć cały świat! W tej grze musimy uratować kosmos, a żeby to wykonać trzeba znaleźć łopatkę do psich kupek + 100 do powera. Gra starcza na długie zimowe wieczory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że możan zakładać tutaj tematy, a takiego brakuje.
Tytuł tematu zapewne mówi wiele czytającym AR, ale jako, że część forumowiczów nie czyta CDA, to wyjaśnię "ło co biega"...
Najprościej jak się da - przerabiamy tutaj tytuły gier na podobne, jednak z całkowicie innym "wnętrzem", albo do normalnego tytułu dajemy nowe "wnętrze". Trochę zawile, więc dam przykładów parę (jeśli jakiś by się powtórzył z AR, to przepraszam, moja pamięć płata mi figle, mówiąc, że część rzeczy które gdzieś przeczytałem, są moimi aktualnymi myślami):
Alone in the Park (Alone in the Dark) - Jesteśmy biedną staruszką. Nasza rodzina wyjechała za granicę, renta jest strasznie mała. Naszym jedyny zajęciem jest chodzenie po parku, zbieranie pieniążków oraz unikanie graficiarzy, metali, młodzieży i innych ludzi. Gra jest klasyczną skradanką TPP.
Call of Warez (Call of Juarez) - Jako młody sprzedawca nielegalnego oprogramowania zadłużyliśmy się straszliwie. Mamy 7 dni na sprzedanie 100 pirackich płytek i spłatę 1000zł długu. Musimy pamiętać o patrolach policji oraz konkurencji. Całkiem niezły Tycoon.
Gas Effect (Mass Effect) - Przyjemna w odbiorze gra logiczna. Pewien chemik został zatrzaśnięty w laboratorium, pełnym różnorakich substancji. Do pomieszczenia przedostaje się coraz więcej trującego gazu nieznanego pochodzenia. Z pomocą podstawowych informacji z dziedziny chemii ratujemy postać ucząc się wielu ciekawostek.
A teraz wasza kolej [emoji4]
Takie tru heh[emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...