Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gallor

Rozwiązany: Devil May Cry 4, "Nastąpił problem z aplikacją Devil May Cry 4_DX9.exe i zostanie ona zamknięta"

Polecane posty

Witam.

Tak jak w tytule mam problem z grą Devil May Cry 4. Otóż po rozpoczęciu nowej gry pojawa się filmik i po jakichś 2 minutach gra mi się wyłącza z informacją: "Nastąpił problem z aplikacją Devil May Cry 4_DX9.exe i zostanie ona zamknięta"

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Też mam ten sam problem, ale nie chcę przyspieszać filmiku, gdyż przydałoby się śledzić fabułę. Nie da się pierwszego filmiku obejrzeć. Działa tylko do momentu pojawienia się Dante, a potem błąd wysyłaj/ nie wysyłaj. wcześniej udało mi się przejść ten fragment, ale zaraz po skończeniu tej misji miałem błąd.

EDIT: Udało mi się ukończyć pierwszą misję, nawet obejrzałem filmiki i wnioskuję, że mój błąd polegał na włączonym GG. Jeśli ty Gallor też masz włączone GG, to wyłącz, może gra nie będzie sprawiała ci takich kłopotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm jak tak myślę to u mnie ten problem też się zaczął jak zyskałem połączenie internetowe i zacząłem używać GG. Nie mogę sprawdzić ponieważ błąd jest u mnie rzadki i nieregularny dlatego bardzo mnie zaciekawi odpowiedź.

A co do filmików ja się w takiej sytuacji posiłkowałem YouTubem co prawda przy Street Fighter IV a tam jest tego mniej ale wciąż można uzyskać pożądany efekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąć trochę zdziwiło mnie to ,co napisaliście wyżej,chodzi mi o to że gra błęduje filmiki jak jest włączone gg. a co ma gg do filmów? ale mniejsza o większość. sprawdzić przede wszystkim stery do wszystkiego ważne żeby były najnowsze ,szczególnie do grafy,potem direct, dzwięk itp. dziś zakupiłem cda z DMC 4 i lata poprostu pięknie,jest pl i oglądam wszystkie filmiki,proponuję aktualizację sterów i jeżeli będzie potrzebny to zrobić reinstal gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Mi się wyłącza w misji 6 gdy pokonam tych gości pływających w podłodze (wiem, że głupio to brzmi, ale co poradzę na to, że oni tak robią). Potem Nero wchodzi do jakiegoś pomieszczenia, włącza się filmik , na którym widać jak drzwi są zasłonięte przez niebieską ścianę i nagle błąd exe (wysyłaj/nie wysyłaj). Pomocy. Stery najnowsze, GG wyłączone podczas grania.

EDIT. Moje problemy są nieaktualne, gdyż zauważyłem, że błąd exe pojawia się losowo i za trzecim podejściem udało mi się przejść szóstą misję, a była fajna. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jak w tytule mam problem z grą Devil May Cry 4. Otóż po rozpoczęciu nowej gry pojawa się filmik i po jakichś 2 minutach gra mi się wyłącza z informacją: "Nastąpił problem z aplikacją Devil May Cry 4_DX9.exe i zostanie ona zamknięta"

Proszę o pomoc.

Panowie i panie. Poszperawszy długo, długo w sieci, wreszcie rozgryzłem o co chodzi i to nie jest dobra wiadomość. Generalnie pomyślcie sobie komu tą grę sprzedać, bo jeśli macie jakikolwiek procesor bez obsługi SSE2 to nie pójdzie wam gra za chiny ludowe. (np. Athlon XP - nie obsłuży DMC4)

Musi być to procesor z obsługą SSE2, podobnie Assasins Creed i kilka innych gier nie pójdzie wam na kompach z tego samego powodu. I NICE się na to nie wskóra...

... szkoda mi tylko, że CD-A nie napisało gdzieś w wymaganiach takiej informacji, co byłoby bardzo przydatne.

Więc, tak trzeba nowego procka, a skoro nowego procka to i płytę główną, zapewne wymianę pamięci na nowszą... więc generalnie, żeby pograć w grę za 16 złoty :P musicie kupić nowy komputer za jakieś 2000.

Wiem, mam ten sam problem, nie ma się co wściekać, sprzedajcie znajomemu grę, albo wymieńcie na coś lepszego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że ja np. mam PDC E5300, który SSE2 obsługuje i gra chodzi płynnie, a wyłączyła mi się 2 razy z rzędu w tym samym momencie (w filmiku w 11 misji widać

Nero na czarnym tle

a potem wysyłaj/nie wysyłaj). Spróbuję z wyłączonym gg, chociaż to chyba nie ma żadnego związku. Tylko że to koniec etapu więc nie chce mi się powtarzać jeśli ktoś może coś poradzić.

Poszperawszy długo, długo w sieci

Było o tym pisane na forum, więc niepotrzebnie się męczyłeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że ja np. mam PDC E5300, który SSE2 obsługuje i gra chodzi płynnie, a wyłączyła mi się 2 razy z rzędu w tym samym momencie (w filmiku w 11 misji widać Nero na czarnym tle a potem wysyłaj/nie wysyłaj). Spróbuję z wyłączonym gg, chociaż to chyba nie ma żadnego związku. Tylko że to koniec etapu więc nie chce mi się powtarzać jeśli ktoś może coś poradzić.

Ja mówię o problemie, gdzie nie da się uruchomić gry. Jak ci się udało, to masz problem z czym innym.

Było o tym pisane na forum, więc niepotrzebnie się męczyłeś :)

na różnych forach, ludzie różne rzeczy piszą, dlatego nie poprzestaję na jednym. Na ogół ludzie sypią mądrościami typu reinstaluj, ściągnij nowe sterowniki, zrób defrag, albo "masz dziadoski kompjuter, weź se kup lepshy".

Więc wybacz, lecz czy CDA, czy inne forum, na jednym nie poprzestaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Jednak jest coś nie tak. W misji 15, przy walce z Dagonem wyłącza się. Raz zdarzyło się na filmiku poprzedzającym walkę, a drugi raz na filmiku, który pokazywał jaką nową zabawkę zdobył Dante. Krótko: nie ma jakiegoś patcha na to, albo coś??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Intel PDC 2.0 ghz, GF 8600gt Sonic+ (256mb ram), 2gb Ram. Oto mój komp.

EDIT: I znowu po pokonaniu Dagona mi się wyłączyło.

EDIT2: Ok, udało się przejść, wystarczyło, że filmiki, które widziałem po prostu przerwałem, a ten którego nie widziałem, obejrzałem i nie było problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Wyłącza mi się w 9 misji , przy tej kolumnie fioletowej.

Miałem ten sam problem. Wystarczyło zmniejszyć rozdzielczość z 1024x768 na 640x480 i się udało. Błąd wyskakiwał bo niby za mało pamięci na karcie grafiki. Później już wróciłem do normalnej rozdzielczości i grałem. Na moim blogu opisałem nawet optymalizacje DMC4 i właśnie ten problem.

Mój PC to Intel Celeron 2GHz, ram 384 sdram, GeForce 6600 128/128

Jakim to cudem poszło nie wiem. Więc jak ktoś ma problem przy filmikach albo wyrzuca w pewnym momencie gry to zmniejszyć rozdzielczość. Tylko pamiętać że w trakcie gry się nie da więc trzeba przed misją zmienić ustawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...