Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kerslack

Rozwiązany: Bioshock PG i sprawa krwi

Polecane posty

Witam,

Szczęśliwym zakupiłem sobie Bioshocka z PG i niestety jest ocenzurowany z krwi. Czy jest jakaś możliwość jej "przywrócenia", że tak się wyrażę - istnieje jakiś patch lub inny sposób. Czy Cenega jakoś reaguje na tą sytuację - wymienia płyty z grą na wersję angielską (w PG jest niemiecka)?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Tzn., wtedy, gdy pierwszy raz się z problem spotkałem, nie było. Oddaj grę: zawartość nie jest zgodna z umową, tzn. na pudełku nie ma żadnej informacji o tym, że gra jest ocenzurowana, co jest wprowadzaniem klienta w błąd. A przynajmniej tak się kiedyś Bioshocka oddawało (jak to dobrze, że wybuliłem te 99zł na premierówkę w EMPIKu).

Kontaktuj się z dystrybutorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, po skontaktowaniu się z Cenegą, dowiedziałem się, że nie nie ma możliwości wymiany płyty instalacyjnej Bioshock na właściwą, czyli wersję angielską bez cenzury :icon_frown: (mimo że proponowałem w całości pokryć koszty z tym związane). Pozostaje mi tylko kupić nową wersję premierową. W takim wypadku mogę tylko napisać: NIE KUPUJCIE BIOSHOCKA Z PREMIUM GAMES, BO JEST TO NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY PRODUKT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...