Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kerslack

Rozwiązany: Bioshock PG i sprawa krwi

Recommended Posts

Witam,

Szczęśliwym zakupiłem sobie Bioshocka z PG i niestety jest ocenzurowany z krwi. Czy jest jakaś możliwość jej "przywrócenia", że tak się wyrażę - istnieje jakiś patch lub inny sposób. Czy Cenega jakoś reaguje na tą sytuację - wymienia płyty z grą na wersję angielską (w PG jest niemiecka)?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie ma takiej opcji. Tzn., wtedy, gdy pierwszy raz się z problem spotkałem, nie było. Oddaj grę: zawartość nie jest zgodna z umową, tzn. na pudełku nie ma żadnej informacji o tym, że gra jest ocenzurowana, co jest wprowadzaniem klienta w błąd. A przynajmniej tak się kiedyś Bioshocka oddawało (jak to dobrze, że wybuliłem te 99zł na premierówkę w EMPIKu).

Kontaktuj się z dystrybutorem.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, po skontaktowaniu się z Cenegą, dowiedziałem się, że nie nie ma możliwości wymiany płyty instalacyjnej Bioshock na właściwą, czyli wersję angielską bez cenzury :icon_frown: (mimo że proponowałem w całości pokryć koszty z tym związane). Pozostaje mi tylko kupić nową wersję premierową. W takim wypadku mogę tylko napisać: NIE KUPUJCIE BIOSHOCKA Z PREMIUM GAMES, BO JEST TO NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY PRODUKT!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...