Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vinnie_Bloodsucker

Rozwiązany: Devil May Cry 4 - błąd przy urochamianiu

Polecane posty

Wróciwszy ze szkoły i zjadłszy obiad, popędziłem zainstalować Devil May Cry 4 z rano zakupionego CD-Action. Zniecierpliwiony czekałem, wpatrzony w pasek odwzorowujący procent zakończenia instalacji. I w końcu! Zainstalował się. Kliknąłem dwa razy na ikonę, następnie wybierając "Devil May Cry 4 Wersja DirectX 9" i... Dead. Wyskakuje jakiś błąd (screeny dałem w załączniku). Nie dowierzając oczom, prędko odpalam Mozillę i wpisuje w Google zapytania. Niestety nic nie znalazłem. Szukałem również na Forum Actionum, lecz nic. Podobny temat chyba był, ale żadnych konkretnych odpowiedzi w nim.

Oczywiście podstawowe funkcje wykonałem:

- przeinstalowałem,

- nowsze sterowniki karty graficznej.

Niestety nie mam możliwości zainstalowania na innym komputerze.

Próbowałem też sposobu z "uruchomieniem w trybie zgodności 640x480". Żadnych zmian.

Wiem, że już zgrzytacie zębami, bo nie ma konfiguracji. Lecz oto ona:

ADM Sempron 2.20 GHz

NVIDIA GeForce 7600 GS

2 GB RAM

Chyba wszystko, tak?

PS. Nadmienię, że Machinarium Demo też odpalić mi się nie chce. Czarne okno i zwiesza system...

post-45327-1259071699_thumb.jpg

post-45327-1259071705_thumb.jpg

post-45327-1259071714_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przypadek, ale u mnie po wsadzeniu do napędu płytki od CDA z DMC naturalnie, komputer zaliczył mocny reset, wina się nie włączyła, wyskoczyły nawet jakieś arty, komputer zawiesił się na ekranie logowania, zaś po kolejnym resecie przywitał mnie komunikat CMOS SETTINGS WRONG. A sama gra instaluje się już prawie godzinę, chociaż może już minęła -Dobrze, że do tej płytki dołączyli coś do poczytania, coby nudno nie było zbytnio :)) - to normalne? Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie procki AMD?

Poszperałem po necie, niestety rozwiązania nie znalazłem , ale wszyscy którzy podawali ten sam błąd co wy (DevilMayCry4_DX9.exe has encountered a problem and needs to close) mieli AMD.

Z tego co wiem gierka nie działa na Athlonach XP bo nie wspierają one SSE2, czego DMC4 wymaga. Nie wiem jak sytuacja wyglada ze starszymi modelami.

Poszukajcie jeszcze na angielskich stronach informacji o tym błędzie (tłumaczenie podałem), ja uciekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo - gameplay jest jakieś 20% szybszy. Opcja dla tych, którzy chcą jeszcze większego przyspieszenia w DMC. xD

Automatic - RZEKOMO łatwiejsze wykonywanie kombosów. Polega to z grubsza na tym, że wciskając cały czas przycisk ataku, wykonujesz odmienne kombosy i nie musisz się przejmować wychylaniem lewej gałki pada. Nie polecam jednak tego trybu, bo nie dość, że psuje przyjemność z gry, to jeszcze nie zawsze wykonuje się wtedy zamierzone kombosy. Przykład - grając Dantem, chcesz wykonać Stingera (pol. Żądło), a on wykonje High Time (pol. Wyrzut).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam błąd co u Pelikna, spróbowałem tej zgodności z 640x480, ale nic nie dało. Konfiguracja - Intel Core 2 Duo e8400, GTX260 i 3,25 ram (jadę póki co na XP, niedługo zamierzam kupić siódemke). Co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocb?? Ja mam Intel Core 2 Duo E7200 2,53 GHz, 2GB RAMu, GeForce 9600 GT 1GB - czyli na pewno słabszego kompa niż twój - i DMC4 chodzi mi pięknie na full detalach w rozdziałce 1680x1050. o_O

Wydawało się w końcu być ok, jednak podczas pierwszej scenki (ale dopiero po kilku minutach oglądania ^^) wywaliło do pulpitu. No nic, idę próbować dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, to chyba spoilerem nie będzie, co napiszę ^^ Gra dzaiała, jednak jak laska zaśpiewa piosenką na początku, potem facet powie z 4 linijki i bum ... błąd (załącznik, rozciągnąłem, bo nie wiedziałem co robić ^^).

post-49584-1259087725_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ WIEM! Kliknijcie PPM na skrót, kliknijcie na właściwości, potem przejdźcie do zakładki "Zgodność" i ustawcie rozdzielczość 640x480.

EDIT: Mi zadziałało a pokazywał mi się ten sam komunikat co Peliknowi.

Dzięki miałem ten sam problem i mi pomogło:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...