Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwynnbleid

Gry PC | IDĘ NA RĘKĘ - ZBIERAM NA ASG :)

Polecane posty

- Unreal Tournament III - Aktualne ? (Ta z artbookiem :P)

- Frontlines: Fuel of War Edycja Specjalna- Również aktualne ?

50zł - Przesyłka wliczona, jeżeli aktualne :).Jeżeli się zgadzasz, pisz priv.

EDIT : O.o Dopiero teraz widzę że jesteś z Lubonia, czyli przesyłki brak , ja też.A więc 40zł, więcej raczej nie dam, chyba że coś wyskrobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 zeta i jest Twoje... w jakiej części Lubonia mieszkasz? Jeśli chodzi o czas to raczej późniejszy - chodzę do szkoły w Poznaniu, chyba, że w weekend: sobota od godziny 15 (w tą sobotę mam zawody) i oczywiście niedziela.

W tym ceny to:

FFoW: 28 zeta

UT III: 17 zeta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Rezerwuję do wtorku: - FRONTLINES: FUEL OF WAR

- GEARS OF WAR

Jakieś 20min. temu zarezerwowałem również na priva więc niech nikt się nie pyta bo są praktycznie moje.Na 75 - 85% kupię.We wtorek lub w poniedziałek dam ci 100% odp.

Aha jaka cena GOW i jak przebiega tranzakcja, tzn. jak będę ci miał zapłacić.

Czy będziesz mógł zaczekać do 10 maja, z kupnem?Bardzo bym prosił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, masz do 10 maja odłożone

FFoW, jest kompletny, stan idealny 20 zł

GoW, jest kompletny, poradnik się rozkleił (jak u większości egzemplarzy - po prostu jest za gruby), stan ogólny dobry, płytka porysowana, lecz działa, jest instrukcja. 14 zł

Niestety, ze względu na rozmiar, będę musiał wysłać paczkę - koszt będzie większy, nieznacznie powyżej 10 zł

Jeśli Ci pasuje to czekam... Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Napisz do jutro tzn. do poniedziałku tak do 15 godz., odp. na to co pytałem.TZN>:

Bardzo ta płytka porysowana?Daj zdjęcie płytek, i tego poradnika jak on jest rozklejony?Możesz mniej więcej podać ilość tych rys i w jakim stopniu one są na tej płytce?Czy da się normalnie, komfortowo grać bo wiesz oprócz grania tymi 2 płytami uzupełniam swoją kolekcję

A i czy możesz dać mniej więcej wymiary pudełka FFoW i GoW'a.20zł + 14 + 10 =44zł.Trochę drogo to wychodzi.Przesyłkę też ja pokrywam, jak to będzie z zapłatą, jak mam ci zapłacić dokładnie powiedz.Przekazem czy jak?

Napisałeś że przy paczce powyżej 30zł. dowolny coverek gratis, a więc wybieram coverka z click, ten z grą Call of Juarez i FearZone. :happy:

A więc już prawie wszystko uzgodnione.Napisz to jutro to ,,podsumujemy". :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

WIELKIE SORRY z mojej strony, ale nie kupię tych gier od ciebie.Nie jest to wina tego że nie odp. na moje pytania ale dlatego że wczoraj dostałem od mamy nowiuśkiego GOW'a.Wprawdzie w XKGOLD ale nówka to nówka i samego FRONTLINES nie opłaca mi się od ciebie brać.

Jeszcze raz sorry ale przykro mi, na pewno kogoś znajdziesz.Jak chcesz to mi możesz negatywa ,,walnąć".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...