Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pawelk3k

Update z Visty(32) do 7

Recommended Posts

Niedawno święciliśmy wyjście 7. Więc postanowiłem zmienić viste na taki właśnie system. Posiadam laptop Asus N50V. I tu jest moje pytanie : Czy kupić nowy system 7 ale wtedy nie bardzo wiem z kąt wziąć sterowniki. Na stronie producenta, nie wiem czy znajdę sterowniki do płyty głównej. A co do update visty, słyszałem ze najpierw uruchamia się vista a dopiero później 7. Więc i tak nie będzie lepiej chodzić /: Więc proszę o pomoc co kupić i najlepiej byłoby jak by ktoś dokładnie wyjaśnił jak to jest z tym update.

Link to comment
Share on other sites

Z uruchamianiem sekwencyjnym to ciekawa teoria, albo kogoś źle zrozumiałeś, albo ktoś wypowiedział się na temat na którym się nie zna.

Update można wykonać pod warunkiem zgodności architektury - tzn. w Twoim wypadku tylko na 32-bitową Siódemkę.

Siódemka ładnie stoi ze sterownikami (choć to jeszcze nie Linux), prawdopodobnie nie będziesz musiał niczego sam doinstalowywać (tzn. może Cię sam system poinformować o konieczności dociągnięcia czegoś, ale wtedy najpewniej poda adres).

Link to comment
Share on other sites

wszystko zależy jak się zorganizujesz. Jeżeli zainstalujesz 7 jako drugi system, to rzeczywiście będziesz miał do wyboru podczas rozruchu jaki system uruchomić...ale nie ma czegoś takiego, że najpierw Vista potem siódemka.

Najlepiej zainstalować czystą siódemkę.

Co do sterowników - na ogół działają te z Vista...ale nie wszystko. Jeżeli Twój laptop jest w miarę nowy, jest spora szansa, że wszystko będzie działać :)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...