Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartek9401

Rozwiązany: Call of Duty: Modern Warfare 2, problem z uruchomieniem gry

Polecane posty

Masz konto STEAM?Spróbuj włączyć przez zakładkę moje gry w aplikacji STEAM jak nie pomoże to do nich napisz lub.... telefon do pomocy technicznej ludzie czy wy mózgów nie macie?(Ewentualnie piraty -.-)

WEź wogóle nie graj w tą gre !!! jest zwalona !!!! Drugi raz instaluje ja bo modernizowałem kompa I CO I [ciach] !!!!! trzeba przez steam pobierac pliki 7 godzin??!?!?!! POWALONE !!!! TEN CO WYMYŚLIŁ połączenie gry z STEAM TO JEST JAKIŚ [ciach]

Za ten język podwórkowy rozstajemy się na tydzień. Mam nadzieje, że do tego czasu nauczysz się cywilizowanych zwrotów, bo takie są niedopuszczalne.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem..... jak uruchomić to Modern Warfare ?

Zainstalowałem

zarejestrowałem się na steamie

i kiedy próbuje uruchomić to automatycznie mi się zapuszcza aktualizacja trwająca bagatela 5 h....

Jest sposób by pominąć tą aktualizacje i GRAĆ ?!

Z góry dzięki !

pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo. Steam aktualizował się ponad 3 godziny, a podczas próby uruchomienia wyskakuje komunikat:

"COULD NOT LOAD LOCALIZATION.TXT.

PLEASE MAKE SURE MODERN WARFARE 2 IS RUN FROM THE CORRECT FOLDER".

Oznacza to mniej więcej tyle:

NIe można załadować pliku LOCALIZATION TXT

Upewnij się, że MODERN WARFARE 2 jest uruchamiany z prawidłowego folderu.

Znając ACTIVISION, to pewnie dlatego, że gra powinna być zainstalowana na DYSKU C:. Przypominam, że MODERN WARFARE 1 instalował się automatycznie na C: i nie było nawet pytania na ten temat.

Więc trzeba będzie odinstalować i zainstalować ponownie.

Spróbuję to zrobić w niedziele, bo teraz z czasem nie bardzo.

Grę znalazłem pod choinką i wczoraj po powrocie do domu z ciekawości zainstalowałem. Jednak aktualizacja steamu mnie zaskoczyła i siedziałem do 2 rano, aż się skończy.

Dzisiaj czasu nie mam, żeby cała operację powtórzyć, dlatego pisze o podejrzeniach.

Jak się TO potwierdzi, to na 100% o tym napiszę.

A póki co, WSZYSTKIM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT

POZDRAWIAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawi się, żeby Steam zainstalował się na innej partycji niż C to gry też będą instalowane tam gdzie Steam.

A tu macie jak naprawić problem z tym plikiem txt:

Wystarczy wejść do Steam --> Moje gry --> PPM na COD MP --> Właściwości --> Pliki lokalne --> Sprawdź integralność cache gry
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że napisałeś jak rozwiązać problem, a mniej fajnie, że nie zdążyłem przeczytać forum, zanim przystąpiłem do działania.

Usunąłem gry w DODAJ/USUŃ programy. A następnie fizycznie skasowałem katalog STEAM z dysku, bo coś tam jeszcze zostało. Teraz włączyłem komputer i instaluje się od nowa. Jeśli nie znajdę rozwiązania, to problem będzie podwójny, gdyż moja żona uznała, że ceny od prezentów się ODRYWA i nie mam paragonu. Tak więc oddanie gry w sklepie, też mam uniemożliwione.

A co gorsza, zapłaciła 139,90 w MEDIA EXPERT, gdy w sieci zamówić można było za 119 zł.

Mówi się trudno.

Jeśli jednak nie zadziała, to bez najmniejszych skrupułów i bez wahania ściągnę z sieci PIRATA i użyje WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH CRACKÓW cudów i chwytów, żeby pograć.

Ale na razie to tylko teoria.

Poczekamy...zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Zamiast bredzić na forum o piratach, spróbuję napisać dla odmiany coś pożytecznego.

Po operacji, którą zalecił, a może zacytował XANDI nic nie pomogło.

Jednak zauważyłem, że gra URUCHAMIA SIĘ Z POZIOMU STEAM.

Czyli:

Po kliknięciu na SKRÓT, lub po uruchomieniu gry bezpośrednio z katalogu w której owa jest zainstalowana, wyskakiwał FATAL ERROR.

Pliki oraz skróty nazywają się IW4SP, oraz IW4MP.

Jednak po kliknięciu na MOJE GRY w samym STEAM, wystarczyło kliknąć URUCHOM GRĘ i ZADZIAŁAŁO.

Po czym ponownie sprawdziłem uruchamiając SKRÓTEM z PULPITU i ponownie FATAL ERROR.

Wywaliłem oba skróty i po uruchomieniu STAEM >> MOJE GRY po czym WŁAŚCIWOŚCI i STWÓRZ SKRÓT NA PULPICIE.

Na pulpicie pojawiły się skróty i tym razem działają.

Jeszcze sporo wody w rzece upłynie zanim rozgryzę co i jak w tym STEAMIE i w samej grze.

Póki co pojawił sie kolejny problem. Co jakiś czas wyskakuje mi komunikat, że mam za mało pamięci i żebym wyłączył program. Klikam na analuj i przełączam na okno COD i gram dalej, aż do kolejnego komunikatu. Czyżby 4 GB RAMu to było za mało ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. Po co wyzywać gre skoro wina leży po waszej stronie? Trzeba dokladnie czytać instalacje. Łatki mają razem ok 30 mb i nie ściągają się 7 godzin. Jak jest problem taki to trzeba reinstalke gry zrobić. I Steama najlepiej też. Zawsze tak było i Steam to nie problem. Po prostu sciąga wam całą gre po raz drugi na dysk (podczas instalacji drugiego dysku wystepuje bład i tak naprawde sie on nie instaluje) i potem przy wączniu gry ze Steama sciąga te pliki gry które nie zostały zainstalowane. Dlatego też wyskakują błędy, że nie można znależć określonego pliku. Reinstal wystarczy. Folder z grą po zainstalowaniu powinien mieć ok 11 Gb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam taki problem. Chodzi o to, iż grałem przez jakiś czas w Coda. Lecz zainstalowałem Counter-strike na Steamie i nagle zaczęła się aktualizacja Cs-a oraz.....Coda.

Dlatego moje pytanie jest takie, czy po tej aktualizacji będę miał swój level, jaki nabiłem w grze???

Proszę o szybką odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WEź wogóle nie graj w tą gre !!! jest zwalona !!!! Drugi raz instaluje ja bo modernizowałem kompa I CO I [ciach] !!!!! trzeba przez steam pobierac pliki 7 godzin??!?!?!! POWALONE !!!! TEN CO WYMYŚLIŁ połączenie gry z STEAM TO JEST JAKIŚ [ciach]"

Weź nie bluzgaj na steam!!!

Gdybyś miał gta 4 i inne gry co są z windowsem live to byś się chyba popłakał :D

Po 2 aktualizacje trzeba jakoś przetrwać, mi to szybko poszło, aktualizowało z prędkościa około 300 :D

Ja też nie lubie piratów, mimo iż w Polsce niestety jest dużo drożej niż za nasza zachodnia granicą no ale trzeba to jakoś przeżyć :D A sorry ale wydać kase na taką gre to przyjemność i nagrodzić za to producentów, a potem wielki płacz bo jakaś firma zbankrutowała...

Ale przepraszam za mały offtopik

A do gry może spróbuj ściągnąć patch czy coś takiego, jak ta aktualizacja nie pomoże...

Sam nie wiem mi tam działa wszystko okey i Ludzie

Ludzie chcecie aby wasze ulubione gry powstawały szybko? i były dalej wydawane?

TO NIE SCIĄGAJCIE GIER LECZ JE KUPUJCIE!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WEź wogóle nie graj w tą gre !!! jest zwalona !!!! Drugi raz instaluje ja bo modernizowałem kompa I CO I [ciach] !!!!! trzeba przez steam pobierac pliki 7 godzin??!?!?!! POWALONE !!!! TEN CO WYMYŚLIŁ połączenie gry z STEAM TO JEST JAKIŚ [ciach]"

Weź nie bluzgaj na steam!!!

Gdybyś miał gta 4 i inne gry co są z windowsem live to byś się chyba popłakał :D

Po 2 aktualizacje trzeba jakoś przetrwać, mi to szybko poszło, aktualizowało z prędkościa około 300 :D

aktualizacja trwa ze 5 minut przy pobieraniu 120kb/s. patche mają ok 30mb razem..nie ściągało Ci żadnych patchy tylko całą gre od nowa...tak czasami jest, jak ktoś ma zjechany napęd dvd troche, i nie wczytuje do końca drugiej płyty, wtedy folder po instalacji od razu nie ma 11 gb tylko opnad 2 razy mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to w końcu po tej dłuższej aktualizacji co trwa 7 czy 5 godzin będzie się miało swój level , który się miało przed aktualizacją??

Jeju..brak mi słów, prosze, czytajcie poprzednie posty! Lvl zapisywany jest na serwerze, wiec cokolwiek zrobisz, cokolwiek - nie stracicsz levelu. Nie ma żadnej aktualizacji trwającej 5 czy 7 godzin! Jedyna może trwa kilka minut, 5 czy 7 godzin - to nie jest aktualizacja, tylko ściąganie całej gry przez steama (brakujących plikow a konkretniej 1 lub 2 płyty) po nieumiejętnej instalacji/błędzie systemowym, dyskowym itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież w steamie w zakładce z grami można wejść we właściwości MW2 i wyłączyć aktualizacje autamatyczne. A tak w ogóle to ja uruchamiam steam w trybie offline i tym bardziej nie mam z tym problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...