Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kubicafan

Rozwiązany: Dragon Age

Recommended Posts

Gość w obozie prosi mnie, że Dankan obiecał mu, że razem odzyskają szczyt wojowników i teraz gość prosi mnie, żebym to zrobił ale jak chce dać ze mu pomogę to w nawiasie pisze "pobierz nową zawartość" jak się zaloguje to pisze, że nie mogę bo nie mam punktów.

To może ja rozwieję wszystkie wątpliwości już teraz. Sam mam tych punktów z profilu gracza już 955, po załadowaniu osiągnięć na konto dalej mam 0 tych, za które mozna coś kupić. Te otrzymywane za osiągnięcia w grze są chyba nikomu niepotrzebnym urozmaiceniem, za wszelkie dodatki trzeba płacić oddzielnie.

Te punkty otrzymywane za osiągnięcia wzorują się na tych zdobywanych za wykonanie archievementów na xbox'ie 360. Pewnie nawet tyle samo ich można zdobyć w ostateczności. Te drugie trzeba zakupić, podobnie jak na konsoli M$ Points.

@kubicafan: wpisz sobie w google "Warden's Keep" i poczytaj o tym płatnym dodatku (tak się on nazywa).

Są jeszcze: "Stone prisoner" - również płatny i jeszcze jakaś zbroja, ale obydwa podobno są dołączane do każdego nowego egzemplarza Dragon Age za darmo...

No to jeszcze 1 problem dlaczego misji pobocznych nie ma w dzienniku?? Np. spotkałem drzewca i kazał przynieś żołądź chciałem sobie to w dzienniku zaznaczyć, ale nie ma zdawało mi się, że jak byłem w wiosce to się zapisywały klikałem sobie na to i wiedziałem gdzie iść....

No to jeszcze 1 problem dlaczego misji pobocznych nie ma w dzienniku?? Np. spotkałem drzewca i kazał przynieś żołądź chciałem sobie to w dzienniku zaznaczyć, ale nie ma zdawało mi się, że jak byłem w wiosce to się zapisywały klikałem sobie na to i wiedziałem gdzie iść....

Drzewiec jest w lesie o ile pamiętam gdzieś po prawej stronie, za żołędzia da ci przejście dalej. Zalicza to się do questu, z odszukaniem Chorego Kła.

Questa z chorym kłem też nie miałem, tylko jakiś inny. Nie wiem czy dobrze sądzę, ale znalezienie żołędzia i chory kieł są to takie misje "przy okazji do wypełnienia" więc nie pojawią się w dzienniku zadań. :) Ale tylko ja tak sądzę :P

No dobra żołądź znaleziony ;) Ale zadanie było żeby znaleźć przejście przez tą barierę w zakładce Plaga ;) A teraz jak znalazłem serce lasu i te wilkołaki okazało się, że zablokowały drzwi i jedyne wejście, które znalazłem jest przez komnatę gdzie jest ten smok. Czy to przez tą komnatę trzeba iść, żeby dojść do chorego kła??

Nie piszcie co będzie dalej ;P

Jeśli chodzi o pokój z pułapkami ogniowymi to faktycznie, trudny moment bo trzeba chwilę pomyśleć. Po to ci bozia dała wąskie przejścia etc. żebyś nie musiał się tłuc z wszystkimi na raz. W tej grze robienie Termopilii to akurat podstawa.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...