Skocz do zawartości
Turambar

Polecamy/Poszukujemy

Polecane posty

W tym temacie prosimy forumowiczów, by pomogli nam odnaleźć tytuł filmu lub serialu animowanego, lub też polecili coś według naszych preferencji. Prosimy pisać odnośnik (@ ksywka) lub cytat z wypowiedzi poszukującego, bo temat ten ma charakter pomocowy. Nie polecamy nic bliżej nieokreślonemu ogółowi, od tego są tematy dotyczące poszczególnych produkcji (jeśli coś obejrzałeś i chcesz polecić innym - załóż nowy temat zgodny z regulaminem).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będę pierwszy :)

Otóż była taka kreskówka, na Minimaxie o przygodach 2 niebieskich krokodyli które nazywały się Jazz i Banjo. Mieszkały w ogrodzie zoologicznym, a czarny charakter Rufus B. Twardziel chciał ich stamtąd wyrzucić, ale nigdy mu się to nie udawało, Czy ktoś pamięta tytuł tej kreskówki? Jeśli potrzebujecie więcej danych, piszcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spriggs

Ja z kolei poszukuje informacji na temat "Galactik Football".

Orientuje się ktoś, gdzie to jeszcze leci w Polskiej telewizji ? i czy będzie spolszczony trzeci sezon. ? Z góry dziękuje za informacje.

Na wikipedii pisze, że jest emitowany tylko na Jetix, a trzecia seria pojawi się w tym roku.

Wikipedia - Galctik Football

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii pisze, że jest emitowany tylko na Jetix, a trzecia seria pojawi się w tym roku.

Wikipedia - Galctik Football

Teraz jest to nie wiadome. Sama wyczekiwałam, ale po tym co ostatnio zobaczyłam, wątpię czy powrócą dawne 'Jetixowe' kreskówki. Otóż leciałam programami i nagle zamiast Jetix widzę DisneyXD. Disneyowski 'szajs' opanował wszystko. Teraz wątpię, czy powrócą dawne hity, takie jak np. Galactik Football.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje takiej bajki, w której były jakieś zwierzęta i one się zmieniały w roboty jakieś walczące. Wiem że wśród nich był szczur i biały tygrys. Grafika była komputerowa. Akcja działa się w kosmosie chyba. Ta bajka leciała około roku 2002/2003 na polsacie o 14:00. Troche mało tych informacji, ale mam nadzieję że ktoś skojarzy tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro istnieje taki temat, czemu by nie skorzystać :happy: 3 tytuły mam do odszukania. wspólny mianownik - lata emisji to 1998-2002:

primo: na TVN-ie w weekendowy poranek leciała taka trochę straszna kreskówka. w jedynym, niestety, odcinku jaki oglądałem (uwaga, będzie hardkorowo) bohaterowie otrzymali od dalekiej rodziny słoiki z dziwnym proszkiem. nie wiedząc co to - spróbowali tego proszku, i on im posmakował, więc zaczęli go używać jako przyprawy do steków itd. a potem, gdy już zużyli całą "przyprawę", okazało się, że to były prochy skremowanych dziadków :blink: (czy innych członków rodziny, nie pamiętam dokładnie). pamiętam za to, że była to kreskówka z lektorem, nie dubbingowana (czytał Piotr Borowiec :) )

secundo: również TVN, tym razem już normalna bajka o... zającach :D co prawda już wtedy trochę mnie odpychała dziecinnością, ale chciałbym ją sobie przypomnieć, ze względu na bardzo ładną kreskę :) w tytule na 99% była "dolina", "polana" czy jakiś inny "zagajnik" :jezyk2: i również ta kreskówka była czytana przez tego samego lektora (niewykluczone, że obie były emitowane w tym samym czasie, ale ręki nie dam)

tertio: zmieniamy stację na Polsat, gdzie leciała dziwaczna kreskówka, wykonana w technice komputerowej. bohaterowie, o wielce dziwnym (by nie rzec paskudnym) wyglądzie, zamieszkiwali tereny górzysto-pustynne (jak na Dzikim Zachodzie) i byli miłośnikami motoryzacji (ich samochody były trochę w stylu monster trucków). bardzo prawdopodobne, że przed lub po tej kreskówce emitowano na Polsacie Action Mana.

jak ktoś pamięta te pozycje - pisać proszę bez wahania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47, jesteś pan wielki :icon_mrgreen: co prawda z obejrzeniem "Niesamowitych opowiastek" będą potężne problemy, ale może się kiedyś uda :happy:czołówka serialu. "Wodnikowe wzgórze" mniej priorytetowe, ale warto ten tytuł pamiętać, mówię wam :)

a trzeci tytuł? anyone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisac cos więcej? Gdzie emitowany, lata? Czy moze nie chodzi o taka bajke robotach ktore wlacyzly na innej planecie, jakims gigantycznym złomowisku emitowanej na tvp1 badz tvp2?

Ja za to szukam jak zdobyć tą bajke:

http://www.filmweb.pl/film/Przygoda+na+bie...nym-1979-396353

Edytowano przez M@TH3V
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na bajkę z dzieciństwa. Pamiętam jedynie wędrującego kaczorka, dziobaka? (wokół globu?)z tobołkiem i wpadającą w ucho piosenkę. To niestety wszystko co pamiętam przez mgłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zacytować tą piosenkę, jeśli pamiętasz słowa ;)

Hmm... Jeśli chodzi o ten tobołek, to tylko Koziołek Matołek mi sie przypomina, a wiadomo, że to nie o niego chodzi. Jeśli znasz choć część słów, to będę wdzięczna z jej podanie - może ja sobie coś przypomnę :)

Edytowano przez WhitePrincess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast szukam bajki która leciała na Cartoon Network, był w niej jeden grubas który nosił koszule w kratę, miał bodajże rude włosy i jego kolega "tchórz" i jeszcze jakaś dziewczyna, bajka opierała się na tym że grubas miał monster-trucka który zmieniał się w wielkiego robota, a ten gruby nim kierował ich siedziba była bodajże na wysypisku. Tym robotem pokonywali stwory z kosmosów jak pamięć mnie nie myli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...