Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RychuPeja

Rozwiązany: dziwne zachowania

Polecane posty

siemano, mam kompa od 2 tygodni i wszystko jest ok, mały O/C, wszystko stabilnie a tu nagle zabraklo pradu[jakas awaria na linii, nie bylo u sasiadow] i od tego momentu sa problemy, np. wydajnosc gta 4 spdala o 5-8 fps a np stalker cien czarnobyla +10 fps, mysle ze to wina zasilacza bo jest jaki jest. Co wy na to? z gory dzieki :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczyty z miernika, biosu czy programowe? Możesz pożyczyć od kogoś markowy zasilacz i sprawdzić jak na nim będzie to działało. Do tego sprawdź pamięci memtestem, mogły się w wyniku skoku napięcia uszkodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bios jest ok, napiecia sprawdzalem w biosie bo nie mam miernika, a z tym zasilaczem to nie za bardzo bo nikt nie ma, wszyscy maja stare kompy po 300W

a ten moj zasilacz to jest cos warty? bo 1 raz sie spotykam z ta firma, kupilbym nowy ale niewiem czy to konieczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej firmy. Jeśli napićia są z BIOSu to niestety nie wyglądają zbyt dobrze. Czy wymiana jest konieczna - nie wiem. Dla spokoju ducha kupiłbym OCZ ModXStreme 500W, albo Fortona GHN 500W. Kolejno ~260 i 200zł, oba sprawność 80. Pierwszy lepszy, bo ma modularne okablowanie. Z zakupem jednak się wstrzymaj, poczekajmy na werdykt kogoś jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano bracholek :happy: Jak już ustaliliśmy masz Tracera 4 life. Także do wymiany to pudło. Dziwne, że nie wpadłem na to od razu po spojrzeniu na markę obudowy. Mówiłem, żebyś nie kręcił proca a Ty swoje :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej firmy.

Whiteenergy = 4World = Codegen

czarna lista

Nie wiem czy to ważne, ale wymiana zasilacza nie wpłynie na FPS-y w grach. Nie tym razem. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Zasilacz do wymiany, tego nie neguję (czego to ludzie nie wymyślą żeby nadal sprzedawać Codegena 300X1 ...). Ale nie z powodu "bo coś tam cośtam w grach" tylko dla bezpieczeństwa naszego i sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...