Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dirian

Którego pada wybrać?

Polecane posty

Witam. PES 2010 już zakupiony. Teraz nadszedł czas na pada. Zastanawiam się pomiędzy dwoma urządzeniami:

CLICK! 1

CLICK! 2

Pierwszy przekonuje mnie tym, że jestem przyzwyczajony do pada z PS3, a ten go przypomina. Dodatkowo jest tańszy.

Na korzyść drugiego wpływa fakt, że jest "ustawiony" pod PESa. Minusem jest cena.

Którego pada wziąć? Czy ten pierwszy będzie bezproblemowo współpracował z PESem?

A może jakiegoś innego? Dodam, że pad będzie służył mi głównie do gry w PESa + czasami pociacham sobie w GRIDa, ew DMC4 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za ala'xbox, jest wygodniejszy i fajniej gra się na nim w Pro Evo (próbowałem w 6, 9 i 10), DMC, FIFY i co tam jeszcze chcesz. Tylko nie kupuj z allegro, często są tam podróbki, a problemów z ewentualną gwarancją jest więcej niż pad warty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przekonaliście mnie :P Biorę wtedy tego xboxo podobnego. No właśnie chciałem kupić z allegro - akurat mam 120 zł i nie chcę przekraczać tego budżetu (szczególnie, że we wtorek nowe CDA wychodzi :P). Gość sprzedający te pady to super sprzedawca, firma i ma 7,6k komentów (w tym żadnego negatywnego dotyczącego gwarancji). Taki gość chyba podróbek nie sprzedaje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się do Empiku i jakichś komputerowych sklepach, może jeszcze mają. Cena wyjdzie taka sama jak Allegro + przesyłka (ewentualnie 10zł więcej) i będziesz miał pewność, że w razie awarii wszystko będzie dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bardziej polecam 2 opcje ze względu na wygląd i ustawienia jak w Xbox`ie...jak oczywiście masz bo jak nie to może być Ci trochę trudno na początku...najlepiej najpierw iść do sklepu i zobaczyć czy ten Pad nie jest za duży albo za mały na Twoje ręce...mój kolega tak kupił i później wymieniał więc...:/.Najlepiej pójść i zobaczyć nie ma innej rady...ja co prawda mam innego pada do PES i jest on podobno najlepszym padem wg. "Komputer Świat"...właśnie mam takiego:

Media-Tech Pretorian M1501

Ja bym Ci tego polecał...naprawdę spr. przeze mnie...do innych gier także się nadaje typu NFS czy Fifa:)...

Zastanów się dobrze...:) Pozdro.

EDIT@UP

Zapomniałem napisać że z tego co próbowałem to na PS2 sobie nie pograsz...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to fajnie (inaczej bym musiał wrócić na XP). Zakupiłem jednak na allegro. Rozmawiałem ze sprzedawcą na GG i mi wytłumaczył, że z gwarancją nie ma problemu - wystarczy im odesłać pada z kartą gwarancyjną + dowodem zakupu.

Dzięki wszystkim za pomoc. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...