Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dirian

Którego pada wybrać?

Recommended Posts

Witam. PES 2010 już zakupiony. Teraz nadszedł czas na pada. Zastanawiam się pomiędzy dwoma urządzeniami:

CLICK! 1

CLICK! 2

Pierwszy przekonuje mnie tym, że jestem przyzwyczajony do pada z PS3, a ten go przypomina. Dodatkowo jest tańszy.

Na korzyść drugiego wpływa fakt, że jest "ustawiony" pod PESa. Minusem jest cena.

Którego pada wziąć? Czy ten pierwszy będzie bezproblemowo współpracował z PESem?

A może jakiegoś innego? Dodam, że pad będzie służył mi głównie do gry w PESa + czasami pociacham sobie w GRIDa, ew DMC4 :P

Również jestem za ala'xbox, jest wygodniejszy i fajniej gra się na nim w Pro Evo (próbowałem w 6, 9 i 10), DMC, FIFY i co tam jeszcze chcesz. Tylko nie kupuj z allegro, często są tam podróbki, a problemów z ewentualną gwarancją jest więcej niż pad warty.

Ok przekonaliście mnie :P Biorę wtedy tego xboxo podobnego. No właśnie chciałem kupić z allegro - akurat mam 120 zł i nie chcę przekraczać tego budżetu (szczególnie, że we wtorek nowe CDA wychodzi :P). Gość sprzedający te pady to super sprzedawca, firma i ma 7,6k komentów (w tym żadnego negatywnego dotyczącego gwarancji). Taki gość chyba podróbek nie sprzedaje?

Przejdź się do Empiku i jakichś komputerowych sklepach, może jeszcze mają. Cena wyjdzie taka sama jak Allegro + przesyłka (ewentualnie 10zł więcej) i będziesz miał pewność, że w razie awarii wszystko będzie dobrze :)

Ja także bardziej polecam 2 opcje ze względu na wygląd i ustawienia jak w Xbox`ie...jak oczywiście masz bo jak nie to może być Ci trochę trudno na początku...najlepiej najpierw iść do sklepu i zobaczyć czy ten Pad nie jest za duży albo za mały na Twoje ręce...mój kolega tak kupił i później wymieniał więc...:/.Najlepiej pójść i zobaczyć nie ma innej rady...ja co prawda mam innego pada do PES i jest on podobno najlepszym padem wg. "Komputer Świat"...właśnie mam takiego:

Media-Tech Pretorian M1501

Ja bym Ci tego polecał...naprawdę spr. przeze mnie...do innych gier także się nadaje typu NFS czy Fifa:)...

Zastanów się dobrze...:) Pozdro.

EDIT@UP

Zapomniałem napisać że z tego co próbowałem to na PS2 sobie nie pograsz...:)

Ooo to fajnie (inaczej bym musiał wrócić na XP). Zakupiłem jednak na allegro. Rozmawiałem ze sprzedawcą na GG i mi wytłumaczył, że z gwarancją nie ma problemu - wystarczy im odesłać pada z kartą gwarancyjną + dowodem zakupu.

Dzięki wszystkim za pomoc. Temat można zamknąć.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...