Jump to content
Sign in to follow this  
Madar

Pad do PS3

Recommended Posts

Witam.

Mam problem, bo o ile się orientuję w pudełku PS3 jest tylko 1 pad. A co jakbym chciał z kimś pograć. No więc trzeba kupić 2 pada, ale oryginalny kosztuje 200zł. Ale przecież PS3 ma porty USB, więc czy pójdzie na nim zwykły pad od kompa?

Witam.

Mam problem, bo o ile się orientuję w pudełku PS3 jest tylko 1 pad. A co jakbym chciał z kimś pograć. No więc trzeba kupić 2 pada, ale oryginalny kosztuje 200zł. Ale przecież PS3 ma porty USB, więc czy pójdzie na nim zwykły pad od kompa?

Tak, ale mogą nie działać gałki.

Najlepiej kup tańszy zamiennik.Mam taki do sprzedania Speedlink Strike 3 się zwie, i jest bezprzewodowy, dziala wysmienicie z PS3 i PC.

Z twojej wypowiedzi wnioskuję ze nie masz jeszcze ps3. W sklepach i na allegro można znaleźć zestawy ps3 +2pady droższe o jakieś 100zł od zwykłego zestawu. Pad nawet zwykły nie orginalny (a dobry) tyle kosztuje .

Edited by tiger17

Nie :P

Kosztuje 175zł, ale jak wiadomo można czasem trafić okazję i kupić taniej, a cena rynkowa to 175zł.

Zwykły Sixaxis kosztuje coś koło 100. Z kolei Dualshock 3 coś koło 200 zł. Różnią się tym, że ten pierwszy nie ma wibracji, a ten drugi ma. No i imo Dulashock jest jakby nieco lepszy "jakościowo". Ale to moje osobiste odczucie.

Różnią się również tym że sixaxis jest ponoć o wiele lżejszy i dla niektórych osób jest dlatego lepszy (ja niewiem bo niemiałem okazji wypróbować).

No i trzeba dodać że sixaxis został już dawno wycofany ze sprzedaży, więc można go kupić tylko w takich serwisach jak allegro lub ebay.

Pozdro :D

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...