Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cygan

Nokia E51 czy E52?

Recommended Posts

Witam,

Pytanie jak w temacie. Czy oba te telefony różnią w taki stopniu, żeby wybrać nowszą E52? Jest to różnica w okolicach bodajże 200zł. W E52 bateria trzyma (ponoć) dłużej, jest GPS, i lepszy aparat. Jaka jest jakość mp3 na słuchawkach jak i na głośniku, czy często zdarzają się zawieszki systemu. Czytałem, że w E52 zdarza się gubić sygnał, poprzez umieszczenie anteny na spodzie telefonu.? Po prostu, jaka wg was będzie lepszym rozwiązaniem na przyszłość, ponieważ nie zmieniam telefonów jak skarpetki :wink:

E52 to po prostu rozwinięty E51, ma więcej ramu, szybszy procesor i ogólnie jest lepszy. Sam mam E51 i komfortem obsługi itp. się nie różnią, jeśli masz kasę, to dołóż do E52, jeśli nie, to E51 też jest ok.

Używam słuchawek z zestawu i na jakość nie narzekam, słucham metalu i rocka. Bas jest w miarę, tak samo reszta. Jakby wstawić dobre słuchawki i przestawić EQ, to byłoby świetnie :) Problemem jest wejście microjack (2,5), ale można kupić w miarę tanią przejściówkę. Co do wygody obsługi odtwarzacza, to nie mam zastrzeżeń. Wszystko jest przejrzyste i łatwo dostępne. Jeśli jednak nie będzie Ci odpowiadał, to możesz zainstalować jeden z kilkunastu innych playerów, więc to nie problem. Są też paczki kodeków, więc właściwie każdy format filmów i muzyki można uruchomić i tu lepszy będzie E52, bo ma szybszy procesor (chociaż na E51 wszystko działa płynnie).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...