Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #31: "Żołnierze kosmosu"

Polecane posty

A o, hełm w stylu harley'owca się w końcu na coś przydał.

sedinus.th.jpg

sedinus2.th.jpg

Konkursowe jest to pierwsze, na drugim przypadkowo znalazł się niedozwolony element (zastosowałem na nim rozmycie).

Ultrafazowo-indukcyjny karabin plazmowy Vacuum-58 zrobiony z uchwytu odkurzacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to mój żołnierz. Mający w ręku pad do walki z nowoczesnymi grami, i super ultra nowoczesny (tak właściwie to nie aż tak nowoczesny) miotacz papieru toaletowego. Ma też pas dzięki któremu może sie zmienić w cokolwiek zechce wystarczy że tego dotknie (tak wiem wiem w jakimś filmie to było). Posiada także trującą ciecz, gdy sie ją rozpyli zaczyna wszystko więdnąć (więc tak naprawde jest przygotowany nawet na trujący bluszcz ;d).

http://img141.imageshack.us/img141/1742/purplequeen.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kanapeczka

Łatwo jest oceniać innych jak się samemu nie zrobiło:D Masz rację. Jak dla mnie 10 dostają Mckov, gazebo, wolus1. Reszta to tak trochę mniej niż 10...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kanapeczka

Czyli jednym słowem nie robiłeś fotki jak najlepiej potrafiłeś tylko fotkę, która pobije (dotychczasową tamte) fotki, które widziałeś przed fotką wolusa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kanapeczka

Dlaczego? Liczy się inwencja a przecież prawdą jest, że nie wszystkie planety są zaawansowane technologicznie, a jednakże mają swoich obrońców... Widziałeś serial stargate? Tam nie tylko pokazywane były rasy zaawansowane technologicznie... Pomyśl przez chwilę i dopiero wtedy skonstruuj wypowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle nie wiem co Wy widzicie w zdjęciu Wolusa(bez urazy). Nie jest złe na 7 spokojnie zasługuje, ale 10 bym mu nie dał...Jak na razie, jak już mówiłem ,tylko Mckov zasługuje na spokojnie 9(może 10, nie wiem jeszcze). 10 to ocena którą daje się za coś na prawdę kreatywnego lub śmiesznego i zaskakującego...a Wolus użył "standardowego" podejścia do tematu z niezłym wykonaniem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...