Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ernie1979

[Niepoprawny:]CoD MW2 spoilery i misja

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o język to se ściągnij spolszczenie (wpisz se w Googlach). A w muzeum możesz se pooglądać ludzie z każdej (chyba) misji i co ciekawe są dwie sale gdzie są ludzie (3-cia sala to same pojazdy, co nie?) i tam, koło stoiska z informacją, jest czerwony przycisk. Naciśnij go a coś zobaczysz. Ten przycisk jest w obydwóch salach!

Link to comment
Share on other sites

Mam ci wytłumaczyc fabułe dotyczącą Sheparda? Jeżeli tak to

jest zdrajcą, gdyż 5 lat wczesniej(czasy Coda 4) stracił 30 000 ludzi w wyniku znanego nam wybuchu nuklearnego. Wydaje mi się, że przez to utracił wiarę w swój kraj.

Chcesz wiedziec całą fabułe to napisz.

Link to comment
Share on other sites

No to w wielkim skróceniu opowiem:

Wszystko zaczyna się od zamachu terrorystycznego na lotnisku w Moskwie, gdzie pewnien ultranacjonalista Vladimir Makarow wrabia w tą masakrę jankesów. Oczywiscie skutkuje to wybuchem wojny: Rosjanie desantują się na USA, a my wcielamy się w szeregowego walczącego za wolnosc swego narodu. Konczy się to w dosc kiczowy sposób, a mianowicie wybuchem bomby atomowej nad Waszyngtonem i ewakuacją naszego bohatera. W tym samym czasie w odległych zakątkach swiata wcielamy się w Roacha, którego zadaniem jest zabicie wspomnianego Makarowa. Po drodze spotykamy starych znajomych: Price'a i Soapa. Niestety okazuję się, że Shepard jest zdrajcą i pozbywa nas życia, więc ponownie kierujemy losem Mactawisha i zabijamy Sheparda.Makarowowi udaje się uciec, prawdopodobnie utłuczemy go w MW3 lub DLC do MW2.

Zadowolony :) ?

Tak btw to to się nadaje bardziej do dyskusji o grach, a nie do problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...