Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2009 zawartość

Polecane posty

Nie wiem czy to pierwszy raz wt ym numerze zauważyłem czy już tak wcześniej było ale podpisy do screenów w końcu jakieś 'rzeczowe' są, bez silenia się na humor i to mi się podoba, jeden screen dobrym komentarzam oprawiony powie więcej niż 1000 słów :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w "newsach" (czy nie można zmienić nazwy, skoro w naszym rodzimym kraju obowiązuje j. polski, a magazyn CDA, to polski magazyn), takich baboli jak przedostatnio ostatnio (co w drugiej informacji, zapytanie na koniec "czekamy?)- przyp. SW). To dobrze.

>>>Newsy, tipsy, dżojstik, interfejs - fuj, a nie mozna tego pieknie spolszczyc: nowizna, podpowiedziuchy, wajcha, miedzymordzie?

Nie wiem czemu "czekamy" ma byc babolem, skoro czekamy.

Druga sprawa. O ile recenzja wybornego NfS: Shift, jest jedną z najlepszych, jeśli brać pod uwagę, to co napisano w CDA ostatnimi laty, to o tyle "recenzja" Uncharted 2, ma równie miałki poziom, co żenujące pytania Wojewódzkiego, do Tomka K. Czułem się zupełnie, jakbym czytał magazyn konsolowy.

>>>Jestem absolutnie pwwien, ze gdyby z obu recenzji wycieto informacje na jakie platformy sa obie gierki, to stwierdzilbys ze obie sa rownie dobre. Nie lubie konsol, wiec recenzje konsolowe sa niedobre, wiec skoro sa niedobre, to sa kiepsko napisane. Wybacz ale to juz jest autosugestia. Kiedys mialem cos podobnego, bo jakis koles marudzil, ze "Smuggler kiepsko pisze, bierz przyklad z XXX, on pisze zajebiscie!". A wiesz na czym polegal dowcip? XXX to moja druga ksywka.... Tylko on nie lubil Smugglera, wiec teksty Smugglera byly do bani, a lubil XXX... Cos ci to przypomina?

Cała reszta bez większych zarzutów.

Ps. Kim jest Tomek K.? Poza tym skoro WOjewodzki wydaje sie ci zenujacy, to czemu ogladasz jego program? Bo ja nie ogladam... i nie mam problemu. :)

Odnośnie podpisów: co to są hińskie hostessy??

To panny z takiego kraju, w ktorym jest wędrujące "c". Bardzo zarazliwa horobac.

Może i ja dodam kilka słów o ostatnim numerze. Teksty fajne i ciekawe, dużo recenzji mocno przeze mnie wyczekiwanych, ale czytając teksty o EA Winter Showcase miałem mieszane uczucia..niewiele konkretów na temat tych gier a bardzo częste powtarzanie, że embargo na informacje upływa w grudniu....nie lepiej było napisać, że ta impreza się odbyła a szerzej opisać ją jak będziecie mieli możliwość napisania wszystkiego?

>>>Zebyscie marudzili, ze dajemy informacje w miesiac po wszystkich?

Na koniec jeszcze prośba...jak wsadzacie te gazetki to czy można by je wsadzać luzem?

>>>Jakie gazetki? Ale ogolnie - jak cos mozna wrzucic luzem, to wrzucamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o "Gadżet"... osobiście wolałbym aby były włożone luzem do CD-A.

Odnośnie EA Winter Showcase to zauważ, że napisałem:

nie lepiej było napisać, że ta impreza się odbyła a szerzej opisać ją jak będziecie mieli możliwość napisania wszystkiego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o "Gadżet"... osobiście wolałbym aby były włożone luzem do CD-A.

Odnośnie EA Winter Showcase to zauważ, że napisałem:

nie lepiej było napisać, że ta impreza się odbyła a szerzej opisać ją jak będziecie mieli możliwość napisania wszystkiego

Ale co to za informacja. ze sie odbylo. A jakbysmy napisali "wyszla MW2, recenzja za miesiac"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie (to mój pierwszy wpis na forum).

Odnośnie zawartości numeru 12/2009 to chętnie bym się w nią zagłębił, ale... czy ten numer jest normalnie w prenumeracie (nigdzie nie znalazłem informacji, że nie jest)? Czekam i czekam a może powinienem po prostu wybrać się do kiosku?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. Byc moze bylo ale tyle stron ze strach czytac... :P Allor w recenzji Dirta 2 napisał w minusach: mało tras i samochodów a w GW Uwaga cytat: "genialna grywalnosc, duza liczba tras i samochodow". Dlaczego? Czyzby jakies wewnetrzne emocje targały recenzentem...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. Byc moze bylo ale tyle stron ze strach czytac... :P Allor w recenzji Dirta 2 napisał w minusach: mało tras i samochodów a w GW Uwaga cytat: "genialna grywalnosc, duza liczba tras i samochodow". Dlaczego? Czyzby jakies wewnetrzne emocje targały recenzentem...?

Czytać się nie chce, ale nie bój się nie masz obowiązku... Masz wyszukiwarkę przecie poniżej? No masz, to skorzystaj z niej...

(Ps. Tak było takie pytanie. Ponoć Allora mają się spytać... :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mie zawartość - jesli chodzi o treść, to co zawsze - tylko opisane gry są inne. Za to chciałem podziękować za grę Devil May Cry 4. Jest po prostu niesamowita - prawie jak dobry film akcji. Rewelacja. Szkoda tylko, że nie pogram sobie do końca - gdyż mój pad ma tylko 10 przycisków i jeden krzyżak - a to zdecydowanie za mało - jesli chce się pograć drugim bohaterem (w przypadku pierwszej połowy brakowało mi tylko jednego przycisku - ale na ten brakujący ustawiłem zmianę widoku i było good). Oby częściej udawało się Wam dać super gierkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer "noworoczny" prezentuje się całkiem przyzwoicie. Pełniak soczysty (moze nawet zainstaluje :) ) reszta też na miejscu... ale mam małą uwagę. Mouspad-kalendarz.... jak tylko przeczytałem

w opakowaniu znajdziecie też Kalendarz Gracza 2010, będący jednocześnie mousepadem. (Starsi stażem czytelnicy pamiętają zapewne podobny prezent jakieś 2 lata temu, ale ten jest dużo lepszej jakości pod każdym względem). Wygląda to tak, że macie funkcjonalny mousepad

to od razu byłem pełen obaw, pamiętając właśnie ostatni taki gift... nie dość że mój egzemplarz rozpadł się zaraz po wyjęciu z celafonu na pół... by potem rozlecieć się na pojedyncze kartki to jeszcze zapach jaki roztaczał wprowadziłby w ekstazę butaprenowego narkomana.

Pomny tego doświadczania z obecnym obchodzę się ostrożnie, co niestety na zapach nie wpływa....

Ale to tylko drobne niedogodności.. nie wiem kto Redakcji sprzedał pomysł na to cudo ale podobnie jak poprzednio jest to rzecz wielce niepraktyczna. Nie zdaje egzaminy ani jako kalendarz, ani jako mousepad. Po pierwsze większość graczy ma już porządniejsze podkładki, a jak nie ma to tego nie użyje bo za mały... lepszy będzie blat stołu. Nie mówiąc już o tym że w miarę ubywania stron wygoda używania rosnąć nie będzie. Jako kalendarz tez do bani bo na notatki miejsca niewiele a umieszczeni dwóch miesięcy na kartce zmniejsza czytelność znakomicie.

O wiele praktyczniejszy i fajniejszy IMHO byłby po prostu zwykły przewracany kalendarz biurkowy... nawet na gorszym papierze. W sumie to nie wiem za bardzo co z nim zrobić... może dam dzieciom, może poleży na półce chwilę do następnych porządków... można powiedzieć że to bez znaczenia bo to i tak dodatek "gratis" (choć ja za stary już jestem by w gratisy wierzyć) ale szkoda dodawać do pisma coś co ma duże prawdopodobieństwo wylądowania w koszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja również. I wcale nie obraziłbym się gdyby redakcja umieściła jeszcze raz podobny gadżet. Co prawda logo CDA już dawno się wydarło, a poduszka nie jest już tak miękka jak kiedyś (trochę się wgięła), ale podkładka służy nieprzerwanie odkąd ją kupiłem. Ile to będzie, 4 lata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kalendarz to jeszcze przejdzie. Sęk w tym, że w katalogach firm zajmujących się dystrybucją takich gadżetów nie ma porządnych podkładek. Jedyne na jakie można liczyć, to właśnie to, co dostajemy. Mix podkładki z kalendarzem. Owszem, niezgorzej wygląda to w kartonie pakowane po kilkaset sztuk (taaakie fajne podkłady), ale na biurku (gracza zwłaszcza) nie sprawdza się. Tak więc osobiście daleki jestem od narzekania na to cudo. Od początku, jak Smuggler w swojej zapowiedzi napisał o prezencie, wiedziałem czego się spodziewać.

Nie trawię za to czego innego. Lubię nazywać rzeczy po imieniu. I oczekiwałbym nazwania wkładki reklamowej, a to niespodzianka, wkładką reklamową, a nie dodatkowymi stronami. To jest największe przegięcie i robienie czytelników w balona. Nie mam nic przeciwko takim rzeczom, niech sobie będą, z nich też można coś wyczytać i dowiedzieć się o reklamowanym produkcie. Mam natomiast wiele przeciwko okłamywaniu co do zawartości pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnoldo: Zaraz się dowiesz, że to nie jest okłamywanie, bo przecież napisali, że dają 16 stron więcej. Co jest prawdą. Argument, że to jest brzydki chwyt marketingowy nie przemawia i nie przemówi. Już przy poprzednich 16 stronach więcej dyskutowałem ze Smugglerem i powiem ci jedno - nie ma sensu :) Zwłaszcza gdy on jest równie uparty jak ja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kiosku, pełna wersja - chyba najlepsza z danych w całym CDA (przynajmniej dla mnie), recenzje jak zwykle dobre jak i artykuły. Karta i starter Heyah - też miło.. ale.. ale nie mam mojej podkładki pod mysz wraz z kalendarzem! Nie było jej w opakowaniu.. No ale cóż, nie będę Was za to obwiniac ;) dobry numer!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnoldo: Zaraz się dowiesz, że to nie jest okłamywanie, bo przecież napisali, że dają 16 stron więcej. Co jest prawdą. Argument, że to jest brzydki chwyt marketingowy nie przemawia i nie przemówi. Już przy poprzednich 16 stronach więcej dyskutowałem ze Smugglerem i powiem ci jedno - nie ma sensu :) Zwłaszcza gdy on jest równie uparty jak ja :D

To prawda, nie ma sensu dyskutowanie o tym, gdyz twardo podkreslam, ze "tak sie robi" i tyle. Nie ja wymyslilem te zasady marketingu, gra sie wedle narzuconych regul. Jesli jednak ma to byc pocieszenie - w przyszlym nr CDA bedzie sporo wiecej DO POCZYTANIA. Nie, nie reklam. Stron redakcyjnych zapelnionych tematami bliskimi graczom - bo grom poswieconych. Nie, nie na konsole. Na PC. Moze to wam poprawi humor. :rolleyes:

Numer "noworoczny" prezentuje się całkiem przyzwoicie. Pełniak soczysty (moze nawet zainstaluje :) ) reszta też na miejscu... ale mam małą uwagę. Mouspad-kalendarz.... jak tylko przeczytałem

w opakowaniu znajdziecie też Kalendarz Gracza 2010, będący jednocześnie mousepadem. (Starsi stażem czytelnicy pamiętają zapewne podobny prezent jakieś 2 lata temu, ale ten jest dużo lepszej jakości pod każdym względem). Wygląda to tak, że macie funkcjonalny mousepad

to od razu byłem pełen obaw, pamiętając właśnie ostatni taki gift... nie dość że mój egzemplarz rozpadł się zaraz po wyjęciu z celafonu na pół... by potem rozlecieć się na pojedyncze kartki to jeszcze zapach jaki roztaczał wprowadziłby w ekstazę butaprenowego narkomana.

Pomny tego doświadczania z obecnym obchodzę się ostrożnie, co niestety na zapach nie wpływa....

Ale to tylko drobne niedogodności.. nie wiem kto Redakcji sprzedał pomysł na to cudo ale podobnie jak poprzednio jest to rzecz wielce niepraktyczna. Nie zdaje egzaminy ani jako kalendarz, ani jako mousepad. Po pierwsze większość graczy ma już porządniejsze podkładki, a jak nie ma to tego nie użyje bo za mały... lepszy będzie blat stołu. Nie mówiąc już o tym że w miarę ubywania stron wygoda używania rosnąć nie będzie. Jako kalendarz tez do bani bo na notatki miejsca niewiele a umieszczeni dwóch miesięcy na kartce zmniejsza czytelność znakomicie.

O wiele praktyczniejszy i fajniejszy IMHO byłby po prostu zwykły przewracany kalendarz biurkowy... nawet na gorszym papierze. W sumie to nie wiem za bardzo co z nim zrobić... może dam dzieciom, może poleży na półce chwilę do następnych porządków... można powiedzieć że to bez znaczenia bo to i tak dodatek "gratis" (choć ja za stary już jestem by w gratisy wierzyć) ale szkoda dodawać do pisma coś co ma duże prawdopodobieństwo wylądowania w koszu.

Wyciagamy wniosek z tego co bylo i jest. Mysle, ze nastepnego "kalendarzopada" nie zobaczymy dlugo. Pomyslimy nad innymi gadzetami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nie ma sensu dyskutowanie o tym, gdyz twardo podkreslam, ze "tak sie robi" i tyle. Nie ja wymyslilem te zasady marketingu, gra sie wedle narzuconych regul. Jesli jednak ma to byc pocieszenie - w przyszlym nr CDA bedzie sporo wiecej DO POCZYTANIA. Nie, nie reklam. Stron redakcyjnych zapelnionych tematami bliskimi graczom - bo grom poswieconych. Nie, nie na konsole. Na PC. Moze to wam poprawi humor.

Czuję.... zapach tipsomaniaka!!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nie ma sensu dyskutowanie o tym, gdyz twardo podkreslam, ze "tak sie robi" i tyle. Nie ja wymyslilem te zasady marketingu, gra sie wedle narzuconych regul. Jesli jednak ma to byc pocieszenie - w przyszlym nr CDA bedzie sporo wiecej DO POCZYTANIA. Nie, nie reklam. Stron redakcyjnych zapelnionych tematami bliskimi graczom - bo grom poswieconych. Nie, nie na konsole. Na PC. Moze to wam poprawi humor.

Czuję.... zapach tipsomaniaka!!:)

Czuje... zapach fajnych tekstow. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe CDA wczoraj wpadło w moje łapy (wiem, późno) i jako że przymierzam się do kupna komputera zajrzałem do konfiguratora. Patrze sobie już w domku na zestaw dobry II i staram się sprawdzić dostępność części w sklepie internetowym. Wszystko ok, tylko dwie sprawy zaprzątają moją głowę:

1. W ofercie nie znalazłem pamięci RAM podanej w tej konfiguracji. Możecie mi polecić jakiś zamiennik? Nie znam się za bardzo na składaniu komputerów. :rolleyes:

2. Czy przydałby się jakiś dadatkowy wentylator czy chłodzenie w tej konfiguracji, czy jednak nie jest to konieczne?

Tak na te pytania powyżej szukam odpowiedzi. :happy:

A poza tym wszystko fajnie, recki zapowiedzi, itp. cud, miód i orzeszki. :smile:

Jeśli chodzi o cover to DMC4 mi nie pójdzie, ale z opinii kolegi, który także już nabył CDA wynika, że fajna. Mam nadzieję, że ktoś odpowie na moje pytania. :wink:

EDIT: Aha, jeśli chodzi o sklep - Esc.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...