Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kerslack

Rozwiązany: Mass Effect - kula Protean

Recommended Posts

Wykonałem tę misję (zakończyła się rozmową o mojej przeszłości). Mam poradnik (wydanie premierowe), ale ani na str 26 (gdzie opisany jest quest Metresa asari), ani w opisie planety Eletania (opisane jest tylko zadania z małpami i modułem danych) nie ma na ten temat informacji. Nadal nie wiem, jak znaleźć "klucz" do "wgłębienia" pod tą kulą.

Link to comment
Share on other sites

Podchodzę do tej kuli i pojawia się napis "zbadaj" - wyświetla się wtedy mniej więcej taki tekst: "Wydaje się, że pod kulą znajduje się wgłębienie, do którego powinien pasować jakiś klucz, ale pewnie nigdy nie uda Ci się rozwiązać tej zagadki" (taki pewnie żart twórców gry ;P)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co piszą tutaj:http://masseffect.wikia.com/wiki/Eletania wynika, że jeżeli dostałeś ten klucz od Metresy asari to powinieneś "otworzyć" tą kulę automatycznie przy badaniu jej. Wychodzi na to, że tego klucza nie masz :P A z tego tutaj:http://masseffect.wikia.com/wiki/Citadel:_Asari_Consort można przeczytać co następuje: "If you completed Citadel: Xeltan's Complaint before coming to her, Sha'ira will give you a bonus reward, a small trinket that appears to be of Prothean design." Czyli najpierw trzeba było wykonać zadanie dla tego Xeltana (oba zadania się łączą ale widać jednak ważna jest kolejność przyjęcia ich).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci, Mr. Twister, za odpowiedź w tej sprawie. Aktualnie już ukończyłem Mass Effect (wykonałem wszystkie możliwe questy w grze, oprócz właśnie omawianego tutaj problemu i zebrania minerałów - osiągnięcie "Perfekcjonista" zasłużone :laugh: ). Przy następnym przechodzeniu gry, uwzględnię taką kolejność. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...