Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kerslack

Rozwiązany: Mass Effect - kula Protean

Polecane posty

Wykonałem tę misję (zakończyła się rozmową o mojej przeszłości). Mam poradnik (wydanie premierowe), ale ani na str 26 (gdzie opisany jest quest Metresa asari), ani w opisie planety Eletania (opisane jest tylko zadania z małpami i modułem danych) nie ma na ten temat informacji. Nadal nie wiem, jak znaleźć "klucz" do "wgłębienia" pod tą kulą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do tej kuli i pojawia się napis "zbadaj" - wyświetla się wtedy mniej więcej taki tekst: "Wydaje się, że pod kulą znajduje się wgłębienie, do którego powinien pasować jakiś klucz, ale pewnie nigdy nie uda Ci się rozwiązać tej zagadki" (taki pewnie żart twórców gry ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą tutaj:http://masseffect.wikia.com/wiki/Eletania wynika, że jeżeli dostałeś ten klucz od Metresy asari to powinieneś "otworzyć" tą kulę automatycznie przy badaniu jej. Wychodzi na to, że tego klucza nie masz :P A z tego tutaj:http://masseffect.wikia.com/wiki/Citadel:_Asari_Consort można przeczytać co następuje: "If you completed Citadel: Xeltan's Complaint before coming to her, Sha'ira will give you a bonus reward, a small trinket that appears to be of Prothean design." Czyli najpierw trzeba było wykonać zadanie dla tego Xeltana (oba zadania się łączą ale widać jednak ważna jest kolejność przyjęcia ich).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci, Mr. Twister, za odpowiedź w tej sprawie. Aktualnie już ukończyłem Mass Effect (wykonałem wszystkie możliwe questy w grze, oprócz właśnie omawianego tutaj problemu i zebrania minerałów - osiągnięcie "Perfekcjonista" zasłużone :laugh: ). Przy następnym przechodzeniu gry, uwzględnię taką kolejność. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...