Skocz do zawartości
Mejste

Rozmowy z moderatorami GwS

Polecane posty

Moi drodzy dodałem przed chwilą jeden ważny punkt do regulaminu - http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=6617 Nadal czekam na wasze opinie co do regulaminu.

P.S. A relacji z waszych gier jak nie było, tak nie ma :( Ech wiem, że są wakacje i się wam nie chce pisać, ale to przykre, że jest tyle grających w różne gry osób, a nikt nie chce opowiedzieć innym jak się grało. Ech, może kiedyś to się zmieni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

no to tak..

gralem z kolegą w heroes 3 przez siec

gramy, wszystko Ok, do pewnego czasu...

wykonalem swoj ruch (moja Piekielna Armia pod bramami miasta kolegi :twisted: ) i ze zniecierpliwieniem czekam az cos kolega wymota...

czas mija... ja czekam... po kilku nastu minutach zostalem powiadomiony : sorry ale zasnalem, wybacz, mozemy grac dalej

rotfl :shock:

BTW : temat swietny! bardzo mi sie podoba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w stylu FoS lecz o multiplayerowych wymiatankach :o mmm, miodzio ^_^

NIe tylko o multiplayerowych wymiatankach :) Generalnym założeniem tego topicu są luźne rozmowy o czym tylko chcecie (w miare rozsądku i umiaru oczywiście :wink: ).

A propo dodaje ankiete. Głosujcie i dzielcie się swymi spostrzeżeniami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

zagłosowałem na CS

gdybym mogl zaglosowac 2 razy oddalbym glos na ET

dlaczego CS?

chyba tlumaczyc nie muszę ^^ wielki arsenal broni, dużo map, i ogolnie coś co wciąga i dzieki temu nie moge sie oderwac od kompa grajac w CS :]

pozdrawiam :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...relacja z gier...... ^____^ sie wie

Przez całe wakacje grałem w ET..... tak piswięciłem te 5 godzin na zassanie (Ehhh to poświecenie :wink: )... i powiem ,że jak najbardziej warto. Gra jest genialna.... a teraz relacja:

- Tak Mejste .... nie zawiodę ciebie. Biegnąc z Pancerfaustem , zmiotłem przez przypadek całą moją drużynę :lol:

- hehehe .... gram tak dobrze , że zdobywam max. poziom Coverta , Meda , Field Opsa , Battle Sense i lekkich broni :]..... łiiiiiiiii ^y^

- Grałem w klanie ... jednak moje łącze nie pozwoliło mi w nim długo być :]....sam odeszłem.

I to chyba najważniejsze inforamacje.... W ankiecie głosowałem na ET.

A ostatnio ściągnełem MU ONline....też spoko gra :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech przedstawie wam moja dzisiejsza rozmowe z naszymi rodakami w Sofie na serwerze ~Wet Hell~

ja pisze polska rulezz

oni polska gora

potem gramy dalej a ja fraguje jak leci i nie patrze na ksywki

a jeden koles z tekstem do mnie wylatuje: "Mejste rodaka mordujesz?"

na to ja pisze że "kosze wszystkich równo :) "

a potem tylko usłyszałem "Mejste ty h***"

i się gadaka skończyła :P

A raz mi sie zdarzylo miec fajnego respawna: stałem na kolesiu ze swojego teamu i nie mogłem sie ruszyć z jego pleców :P Zręsztą zobaczcie sobie screena pod tym linkiem: http://mejste.w.interia.pl/gra%20zespolowa.JPG :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajny link :)

Ja w sumie to przez neta nie gram za dużo. Próbowałem na początku, jak mi ledwo co założyli stałkę, co niektórzy jeszcze pewnie pamiętają, ale dałem sobie spokój ze względu na pingi :(

Za to niedawno miałem super mecz w Rune na LAN'ie u kumpla. Zero lagów, szkoda, ze mogłiśmy grać tylko 1 on 1. Ale za to jakie to były pojedynki. Na takiej małejarenie, honorowa walka czekanie aż przeciwnik podniesie broń etc. Polecam.

To jest dowód na to, że LAN ma jezeli chodzi o gry przewagę nad netem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

oh, RUNE mowisz, to najlepsze w co gralem po Lanie i jedne z lepszych na singla ;)

po lanie z kolega gralem, swietnie sie gra, polecam

tylko ze kolega nieco kantowal o_O ja podnosilem bron a on chlast i po mnie :(

przyznam, ze w SoFa online nie gralem i tak bardzo mnie nie ciagne do tej gry :) zdecydowanie wole ET i CS (1.6) :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem nieco w SoF'a i chętnie pograłbym jeszcze, ale te pingi... Odpuściłem sobie, moze kiedyś będę miał lepsze łącze, a póki co to gram w Caroma, tam lagi nie są takie istotne :) A co do ET i CS - nie wiem czemu, ale żadna z tych gier nie przypadła mi do gustu. Lubię natomiast jeszcze CoD, czekam na dodatek, ale w sieci też już dawno nie grałem, z tego powodu co wyżej.

My z kumplem w Rune graliśmy właśnie tak, że czekaliśmy, aż drugi podniesie broń i tarcze, walczyliśmy honorowo :) Grało się pięknie, potem nasze pojedynki wyglądały już naprawdę świetnie, prawdziwe rycerskie starcia :) Ale coż, nie przeprowadzę się przecież do kumpla, poza tym on już teraz nie ma LAN'a, bo bracki zabrał go do swego pokoju i pracuje na nim a za niedługo zabiera go na studia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka mala propozyche. Moze by Mesjste zalozyl temaci o Chromolku, bo zalozone porzez modkow ciesza sie rzekom wiekszym powodzeniem. Chrome ma sredniego MP, ale przynajmniej sa do niego serwy, nie wiecej niz 7-8, ale sa i do 16 chlopa poszloby pograc. Ostatnimi mniechami byli chetni ludzie do roznych gier tylo serwow nie bylo, teraz w ASE widac jak na dloni ze som w wiekszocis ppolskie. Sami se juz rozstrzygnijcie. Wlasciwie to sam bym mogl zalozyc, ale jak wszyscy tak lubia Mejste :D

Mówisz - masz :wink: - Mejste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mastermisiek

ech... Sorki Mejste za zlamanie regulaminu, ale sie nie skapnelem ze do tego dzialu jest osobny regulamin, i stosowalem sie do zwyklego - czyli po prostu zapomnialem przeczytac zasady GwS, wiec od razu tak ja na forum od zwyklych gier wcisnalem nowy temat i zaczalem pisac... Sorki one more time :P I BTW. Czy mozna napisac ten sam temat w zwyklym forum o grach?

A co do gier :) Mi sie tam wydaje ze ET rox :P Na chromie za duze lagi mam, w UT 2004 te rakiety wolno cos lataja, a w SoF'ie cos mi ciezko cos se wyobrazic :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie byś to założył :?: W problemach, czy może w komentarzach :?: Oba działy się do tego nie nadają. Ten jest odpowiedni. Tylko, że już jest topic o ET i to tam możesz się dopisać z informacją o poszukiwanych ludziach do klanu. Gdyby takiego topicu nie było, to i owszem, zakładasz nowy.

Wlasciwie to sam bym mogl zalozyc, ale jak wszyscy tak lubia Mejste

A może to działa w ten sposób - nie moge mu dokopać na forum, to chociaż w jakąś gierkę sprubuję :wink: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Killing Machine

Ostatnio większość czasu spędzam grając w ET, ale i tak zagłosowałem na starego, dobrego SOF-a. W Soldzierku co chwila wybucham śmiechem (okrzyki zwalaja z nóg :lol: ) i wogóle gra to sama przyjemność :D . W ET zaś jak gram na FFA (a tylko tak gram) to nie raz denerwuje się :x jak diabli na swoich z zespołu i chętnie zamiast przeciwnikom, to bym swoim strzelił w łeb za to co nieraz robią. Gdzie tu przyjemnosc z gry :evil: . Soldier of Fortune Rules :!: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... Sorki Mejste za zlamanie regulaminu, ale sie nie skapnelem ze do tego dzialu jest osobny regulamin, i stosowalem sie do zwyklego - czyli po prostu zapomnialem przeczytac zasady GwS, wiec od razu tak ja na forum od zwyklych gier wcisnalem nowy temat i zaczalem pisac... Sorki one more time :P

Ech i tak to jest jak ludzie nie czytają regulaminu :( Wisi na górze bykiem napisane REGULAMIN, a i tak nikt nie dostrzega. No, ale mam nadzieję, że to się zmieni, bo jak nie to nie będę się patyczkował wstawić oficjalnego ostrzeżenia :twisted:

A może to działa w ten sposób - nie moge mu dokopać na forum, to chociaż w jakąś gierkę sprubuję :wink: :lol:

Hehehe jak chcecie mi dokopać to na pewno nie w Chromie bo w to nie gram. Zawsze moge się z kimś umówić na partyjkę w SoFa, tylko ostrzegam że dla noobów nie mam litości :twisted: :P

(...)Soldier of Fortune Rules :!: :)

Słuchajcie się tego mądrego człowieka bo mądrze prawi :wink:

A czemu tu nie ma RTCW w ankiecie ?RTCW > ET > all > lal > lla

PS: Mialem juz nie pisac,ale co jakis czas cos skrobne wiec nie placzcie :<.

Cóż prawdę powiedziawszy zupełnie zapomniałem o RTCW. Przepraszam. Ale jak coś skrobniesz to my płakać przecież nie będziemy :)

A tak poza tym powitajmy nowego moderatora działu Gramy w Sieci - BROWAR-a Od dziś bedzie nas dwóch, a co dwie głowy to nie jedna :wink: Macie go się słuchać tak samo jak mnie (:P), a on musi się was słuchać tak samo jak ja :lol: Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować i wszystkim wyjdzie to na dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar modkiem? Dobre, pamietasz browarku kochany jak do ciebie na gg napisalem ?? No ej wiesz jak cie lubie, nie? zawsze cie podziwialem taki swietny jestes, co prawda wtedy co zagadnalem na gg to mi sie numery powpieprzyly, ale wiesz pamietam. Jak sie tu dorobiles szychy tpo ci daje CL'a w tej niedoszlej gildii. Pracuj ;) ja w to juz dawno nie gram, i zreszta ty raczej tez nie. Ale poczuj wladze:D i pamietaj o Hrabuli w chwili potrzeby :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wazeliniarstwu mówimy nie :twisted: Chyba, że poprzesz to jakimś małym prezentem... Podać nr konta :?: :lol:

A tak serio to wiatam Was wszystkich w nowej skórze i mam nadzieję, że nie bedę musiał wystawiać za dużo ostrzeżeń, więc bądźcie grzeczni :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wróciłem , a tu taka zmiana :wink:

Nic tylko pogratulować dostania modka , nie zdarza się to zbyt często ^^. Zwłaszcza w tak fajnym dziale jak GwS , łiiiiiiiiiiiii........ ^^

EEE... no wiesz.....chyba nie masz mi za złe , że ciebe kiedyś zabiłem w Deus Ex :) ..... albo , że .... dobra już siedzę cicho :D.

Congratulations !!! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę do ostrzeżeń a tam BROWAR czeka na mnie z bejsbolem :wink: ....

Czas trochę ten temat rozruszać , więc niech modkowie coś o sobie napiszą. Musimy przecież ich lepiej poznać ^^..... szczególnie BROWAR , którego mniej znamy od strony gier internetowych. Standardowe pytania :

Jaka gra internetowa jest według Ciebie najlepsza?

Jaka gra internetowa jest według Ciebie najgorsza?

Szybszy internet czy lepsze gry?

Twoja wymarzona gra online. ( rozprawka na 5 stron A0 :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BROWAR ma gdzieś moda? Przykro mi :lol:

No, ale nieważne nie w tej kwestii, a zupełnie innej. Pomyslałem, ze ten temat jest najlepszy. Jeśli się pomyliłem to sory.

Chodzi o to, że ja nigdy w życiu nie grałem w żadną gre w sieci (nie linczujcie mnie, prosze :D ). I chciałbym, żeby jakiś życzliwy mi troche przybliżył, jak to wszystko wygląda, bo stałke mam od niedawna i przyznam że w tej dziedzinie jestem zielony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...