Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Ja tam ostatnio dość mocno pogrywam w Star Wars: Galaxy of Heroes. W sumie karcianka, ale troszkę zakamuflowana. :^P Jasne zasady i dość wyrównane szanse między tymi, co płacą za dobre karty a tymi co nie mają zamiaru wydawać na to kasy (czyli ja). Wystarczy załapać zady i walety poszczególnych postaci, dobrać odpowiednią talię swoich i można wygrać nawet z kozakami. Byle by nie byli za wiele poziomów nad nami, bo wtedy nie ma praktycznie szans. :^P

Niedawno też mocno się zaangażowałem w Star Wars: Uprising. Nawet fajny h'n's i o dziwo dość dobrze się tam steruje. Niestety, po dłuższym obcowaniu z grą (dobiłem chyba do 33 lvl) zaczęła mnie nużyć powtarzalność lokacji i mała ilość możliwych do podejmowania działań (czego z początku się tak nie odczuwa).

Aha, karmię też koty w Neko Atsume. :D I podobnie jak Tesu rozbudowuję swój schron. Choć w sumie w to gram już tak długo, że lepiej jest powiedzieć, że maksuję ten schron. Połowa ludków na max. lvl i na max. statsach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Leci im do góry lvl. Jak ich wypuścisz poza schron, to leci czas ich podróży i zdobywają fanty, bywają napromieniowani i doznają obrażeń. Mogą też zginąć. Jeśli wybudujesz pomieszczenie do podnoszenia statsów, to też im one do góry lecą. Trzeba tylko co jakiś czas zaglądać i akceptować poziomy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nick Wazalski

Jeżeli grałeś i lubiłeś Team Fortress 2, to na urządzeniach mobilnych istnieje jego odpowiednik pod nazwą Blitz Brigade. Można grać bez problemu nie płacąc, a ponadto gierka oferują dosyć ładną oprawę graficzną i dużą dawkę grywalności. Sam multiplayer. Naprawdę warto sprawdzić. Do strzelania w sieci, mogę jeszcze polecić Call of Mini. Jeżeli chodzi o strzelaniny, pozycją obowiązkową jest seria Dead Trigger (pierwsza część nie wymaga połączenia z siecią) i Dead Effect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, bo na temat wymiany gier. To, ze tytułami można się wymieniać wie każdy, ale mnie interesuje wymiana przez internet. Mam całkiem pokaźną kolekcję gier (głównie na PC i Xbox 360) i chciałbym w końcu się ich pozbyć i dostać w zamian przynajmniej kilka lepszych i nowszych gier. Znalazłem taką stronę ze sklepem:

Tylko nasuwa się pytanie czy korzystał ktoś z Was z takiego serwisu? Bo wiadomo, lepiej zachować dystans jak się nie korzystało wcześniej z czegoś podobnego. Wydaje mi się, że wszystko jest w porządku i nie ma strachu, ale poczuje się pewniej jak ktoś napisze pozytywny komentarz :wink:

Edytowano przez joys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część szukam gry takiej , która by spełniała moje wymagania . By miała choć jeden z danych elementów , które podam z gier :

- imperia online (realistyczność np: żołd itp)

- Tribal Wars 2 (przejmowanie wiosek itp w skrócie podboje)

- Forge of empires (handel)

- Najlepiej przeglądarkowa

W skrócie by miała realistyczne cechy i wciągała. Mam nadzieję , że mi pomożecie : )

 

PS: Grałem w wiele gier przeglądarkowych i do pobrania. A najbardziej zależy mi na realistyczności gry takiej jaka była w dawnych czasach , że podboje handel dyplomacja współpraca .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie serwisy internetowe mają najbardziej obiektywne oceny gier (konsole i PC)? Jakie polecacie ? (nie muszą być polskojęzyczne). http://www.metacritic.com/ ??

 

 

Witam, nie siedzę w temacie gier mocno i mam zapytanie - zauważyłem że niektóre gry mają dopisek "GOTY" wiem że to skró z angielskiego Game of The Year, ale chciałbym się dowiedzieć kto przyznaje ten tytuł ? Czy otrzymuje go tylko 1 gra na rok ? Od kiedy ? Czy tylko gry na xboxa 360 ? Gdzie można sprawdzić pełną listę takich gier ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy jest tu gdzieś na forum miejsce, gdzie moglbym prowadzic swoj temat o kanale YT poswieconemu grom ? Moze 'Tworczosc' ? Probowalem zalozyc taki temat w 'Ogolnie o grach (pc i konsole)', ale najwyrazniej zrobilem cos nie tak, bo temat zostal usuniety (a ja chyba stracilem mozliwosc zakladania nowych tematow).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejni wydawcy wprowadzili polskie ceny na Steamie, m.in. Rockstar oraz 2K, z dużych graczy tylko Activision nie dało cen w złotówkach poza najnowszym Call of Duty (cena 254,90). Widać, że przelicznik oparty był na kursie euro, ale z polską ceną GTA V to przesadzono wg mnie, cena standardowa to aż 257,90, czyli prawie 72 dolary!  Gorzej mają tylko w Izraelu, bo muszą zapłacić za grę aż 100 dolarów!  Z Civilization V także 2K zaszalało, bo cena w złotówkach jest najwyższa na świecie! Wynosi ona prawie 129 zł.  Polecam rzucić okiem na steamdb, by porównać sobie ceny gier w różnych walutach na platformie Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ostatnimi czasy zauważyłem, że mam dużo gier z trybem multiplayer w które w zasadzie nie gram bo nie mam z kim. Długo myślałem jak mógłbym rozwiązać problem z ekipą do konkretnych produkcji i dyskusji. Wpadłem na pomysł by założyć serwer na discordzie i poszukać na forach ludzi zainteresowanych ewentualnymi spotkaniami online jaki zainteresowanych kulturalną dyskusją na temat gier. Serwer oczywiście nie będzie służył tylko dla mnie, bo każdy znajdzie coś dla siebie, nie widzę przeszkód zakładania kanałów do rozmów o grach których ja osobiście nie mam, a obecni na serwerze by posiadali i szukali kompanów do pogrania. Dla wszystkich chętnych zostawiam link na serwer https://discord.gg/Kd4Rxpd i serdecznie zapraszam, bo jednak społeczność graczy niby jest duża, a spora część boryka się z brakiem ekipy do pogrania czy pogadania o konkretnym tytule. Sam serwer dopiero ruszył więc póki co jestem tam sam, ale mam nadzieję, że uda mi się go szybko zapełnić. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałbym pewne pytanie.... A mianowicie jak jest z zakupem samych boxów od gier (pudełko + płyty, ale pozbawione klucza)? Mam Steamie kilka tytułów, które wymagają sporej ilości danych, a jakość mego łącza internetowego niestety jest kiepska. Ktoś doradził mi właśnie zakupów boxów, aby większość gry zainstalowała się z płyt. Gdzieś znalazłem ofertę na zagraniczne boxy w fajnych cenach i tu nasuwa się moje pytanie - czy jeżeli mam na swoim koncie Steam np. takiego Dooma, a kupię teraz "pudełko" pochodzenia niemieckiego czy brytyjskiego to nie będzie żadnych problemów z kompatybilnością? To nie łamie żadnych licencji itd?

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jeśli kupisz grę w pudełku to i tak będziesz musiał ściągać większą część danej produkcji z internetu bo niestety wydawcy mają dziwną praktykę w wydaniach pudełkowych na Steam, że na płytach dają tylko ułamek calej zawartości a resztę trzeba pobierać. Co do kompatybilności to nie powinno być problemu bo to region EU więc powinno śmigać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, UpiornyOrszak napisał:

Szczerze mówiąc jeśli kupisz grę w pudełku to i tak będziesz musiał ściągać większą część danej produkcji z internetu bo niestety wydawcy mają dziwną praktykę w wydaniach pudełkowych na Steam, że na płytach dają tylko ułamek calej zawartości a resztę trzeba pobierać.

Zauważyłem ten przykre trend, ale to w sumie zależy też i od danej gry. Czasem jest to faktycznie ułamek, czasem połowa...

23 godziny temu, UpiornyOrszak napisał:

Co do kompatybilności to nie powinno być problemu bo to region EU więc powinno śmigać. 

Ok, super. Mam nadzieję, że z wyborem języka polskiego również nie będzie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Microsoft na poważnie wziął się za eksluziwy na Xbox One&Windows10. Wg informatora, który wcześniej zdradził m.in. miejsce akcji Forza Horizon 3 oraz beta testy Halo Wars 2 przed ich oficjalnym ujawnieniem na lata 2018-2019 Microsoft szykuję nam kilka niespodzianek:

- powstaję nowy Fable o podtytule Wisdom, nad grą pracuję brytyjskie studio

- powrót marki Perfect Dark, podobne palce w nim macza studio The Coalition znane z Gears of War 4 oraz zremasterowanej jedynki

- akcja Forza Horizon 4 ma się dziać w Japonii (czyżby mieliśmy dostać coś w stylu NFS: Underground?)

- powróci seria MechAssult

- w Crackdown 3 będziemy mieć możliwość czteroosobowej kooperacji przechodząc kampanię

- szybka premiera Age of Empires 4, być może gra zawita na Xbox One

Oto link do źródła - https://www.resetera.com/threads/microsoft-studios-partners-current-and-future-landscape.1061/page-42#post-2789084.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...