Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Chciałem zobaczyć co to za gra Avathara i nie moge wejść pod http://avathar.bitwa.net/ i http://avathar.bitwa.net/referral.php?r=Kroolik , czy przypadkiem nie jest to wina adresu IP?, mam neo i adres zaczyna się od 83. Pokazuje się takie coś, a może znowu jest coś robione :?:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, Avathar znowu padł :/ Za pierwszym razem była to wina Skprojektu, gdyż zbanowali kopnto Archona (Avathar wziął i zwiesił caly serwer :lol: ponoć zużywał 91% procesora :P) teraz nie wiem co się stało, ale podejżewam że coś podobnego. Więc póki co sobie raczej nie pogramy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel na moim forum podał adres jakiejś gry podobnej do diablo2, sam nie grałęm w to bo dopiero od 1 wześnia ma być, ale chyba warto zobaczyć co to jest

Polecam grę przez internet opartą na Diablo2 "Smallville & MANCRPG Era Przemian" :smile: Oto adres strony:

główny serwer: http://www.i-rpg.net/

serwer awaryjny: http://imp.dhost.info/ender/

Serwer główny jest dostępny przez około pierwszą połowe miesiąca gdzyż szybko mu się kończy transfer, dlatego gdy się skończy transfer na głónym serwerze gra jest przenoszona na serwer awaryjny :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyną słuszną grą na www jest Vallheru ( www.vallheru.net ) Gra jest dosc prosta wystarczy kilka godzin pograć i sie już wszystko łapie. Jedyną złą rzeczą w tej grze jest to że strasznie wciąga ale i tak polecam!!!! Jeszcze taka mała proźba jakby ktoś z was grał w Vallheru i potrzebował pomocy to zgłoście sie do mnie mój id 1595.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Callheru :/ Jedynym problemem tej gry jest to,że jest przeraźliwie nudna, przeładowana graczami i ma wyjątkowo niezrównowarzone postaci (grając magiem po pewnym czasie zmiatasz wszystko bez najmniejszych problemów) Nawet w swoim czasie sami tutaj próbowaliśmy cośpodobnego ruszyć, ale z braku czasui ochoty (czyt. lenistwa ;) ) Nic z tego nie wyszło :D ale jak ktoś lubi takie rzeczy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą gre przedstawię, a imię jej brzmi runescape. Nie wiem czy ktoś słyszał o niej (pewnie tak), ale jest to taka jakby ultima 2D w trójwymiarze :D. www.runescape.com

ps. że trzeba mieć zainstalowaną javę to nie będe mówił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [MisticwojtaS]

Gry na www?

www.rpg.dbkufel.net - dragonballowe polskie rpg, gram, jestem GM'em

www.ogame.pl - grałem przez długi okres czasu, ale w końcu uznałem, że nie mam na to czasu

www.swcombine.com - oooooolbrzymi pożeracz czasu, ale wciąga

Acha, jeszcze Legenda Zielonego Smoka...Nie pamiętam adresu, alle gra była świetna, bardzo rozwinięta...Ale wszystko się w końcu nudzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys miał jakies rady dla nowicjusza i brata Polaka to sie nie obraze :D Hehe poza tym planuje zaczac grac w Red Dragona. Gralem juz wczesniej jak nie był jeszcze płatny. Moze ktos z forum gra w niego teraz, wprowadzeniu opłat ? Jesli tak, to napiszcie moze co sie zmienilo po ich wprowadzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

Witam.

Też gram w ogame i polecam.

jeśli ktoś chcę jakiejśc pomocy to gram na uni 7 i jestem w sojuszu GangstaTeam

który jest w TOP 3:D

pochwalcie się swoją obroną:

(Moja)

50 wyrzutni rakiet

20 lekkich laserów

1 ciężki laser

20 dział jonowych

mała powłoka ochronna(niedługo buduję duża:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też gram w ogame i polecam.

jeśli ktoś chcę jakiejśc pomocy to gram na uni 7 i jestem w sojuszu Inferno

który jest w TOP 10:D

pochwalcie się swoją obroną:

(Moja)

50 wyrzutni rakiet

20 lekkich laserów

1 ciężki laser

20 dział jonowych

mała powłoka ochronna(niedługo buduję duża:)

lol po co ci 50 wyrzutni?? to są takie [beeep], że dramat...Ja tam się jaram, bo niedawno sobie zbudowałem 1 działo gaussa:) btw też gram w uni7, podaj jeszcze współrzędne to cie może kiedyś rozwalę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

bueheheh prędzej ja cie rozwale podaj swoją flote:P

a te wyrzutnie to ma być mięso armatnie:)

teraz obrona wygląda tak

Wyrzutnia rakiet (ilość 50)

Lekkie działo laserowe (ilość 41)

Ciężkie działo laserowe (ilość 1)

Działo Gaussa(ilość 8)

Działo jonowe (ilość 20)

Mała powłoka ochronna (ilość 1)

Duża powłoka ochronna (ilość 1)

BTW:acha zapomniałem dodać,że jestem w sojuszu który w rankingu jest 3!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...