Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Firma Tecmo Koei zaczyna się interesować rynkiem PC. Dodam, że to wydawca takich tytułów, jak Dead or Alive, seria Ninja Gaiden, Dynasty Warior, czy też Fatal Frame. Na facebooku zadaję pytanie, jak wielu z was jest graczami na tej platformie, oto link - https://www.facebook.com/koeigames/posts/10152313732211163?stream_ref=10 .

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o nowej grze-żarcie: Soda Drinker Pro? To symulator picia napojów gazowanych... Ludzie chcieli "gołtów", to teraz mają coś jeszcze głupszego. I o ile gry inspirowane Minecraftem często próbują ciekawie rozwinąć pomysł Notcha, po sukcesie Goat Simulator wiele osób będzie chciało zarobić łatwą kasę na coraz bardziej idiotycznych i brzydszych produkcjach - właśnie takich jak ta. Ciekawostka: gra pojawi się także na Xbox One.

Edytowano przez KB1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawiła się już nieco ciekawsza zapowiedź Aliena. Szczerze tylko mocne zmiany pomogą serii dalej się rozwinąć. Ostatni Marines można było zagrać, ale po kilku aktualizacjach i łatkach, bo inaczej grało się totalnie źle. Tu na szczęście gra nie pójdzie w ''ilość obcych'' ale w jakość straszenia. Niepokoi mnie tylko to, że może być krótka, a na dłuższą metę trochę przewidywalna. 7 październik to idealny moment na straszenie ;)

RrnmJ25cdDc*

Na forum nie zamieszcza się okienek z YT. Daj następnym razem sam link. - Bethezer

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a nie za bardzo wiedziałem gdzie je upchnąć na tym forum więc wylądowałem tutaj :)

Chodzi mianowicie o promocję "never settle forever" w której to przy zakupie karty dostajemy możliwość wybrania 3 gier z pewnej puli dostępnych pozycji. Tutaj mam pytanie do tych którzy z tego już korzystali. Można wybrać 3 te same gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam pada na kilka-kilkanaście minut jakieś 2-3 razy w tygodniu. Nie przejmowałbym się tym jakoś bardzo. Do tego pada tylko sklep i opcje społecznościowe. Nawet dedykowane steamowe serwery do niektórych gier (np. Natural Selection 2, Race 07) działają. Jak pada Origin (też się zdarza) to pada wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że grę Split Second Velocity jest coraz trudniej dostać to chciałem się spytać jak przebiega aktywacja gry?Czy klucz można wykorzystywać nieograniczoną ilość razy,przypisujemy do jakiegoś konta czy może klucz wykorzystać można np:max 5 razy?Pytam w razie,gdyby przyszło mi kupić grę używaną i czy jest sens takiego kupna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Tak ale miałem na myśli edycję pudełkową,gdyż powoli coś trudniej dostać w różnych sklepach(z muve czy merlina gra znikła).Jakoś tak że ostatnio większą frajdę daje mi widok kolejnego pudełka na półcewink_prosty2.gif .Cyfrowo zakupię ale w ostateczności.Jednak dzięki za odpowiedżsmile_prosty2.gif .

Edytowano przez PolskiZiomal5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier strategicznych/taktycznych, gdzie główny nacisk położony jest na zarządzanie niewielkim obiektem, lokacją albo nawet postacią, gdzie jest przewaga mikro nad makro.

Może coś podobnego do FTL albo do innych gier z gatunku roguelike? Civilization iV: Colonization również mi odpowiada, jednak podstawowa wersja gry już trochę mniej. Nie podoba mi się tam konieczność zarządzania globalnymi sprawami takimi jak badania, dyplomacja, handel.

Możecie mi coś polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...