Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Ja mam ostatnio straszny kryzys. Otóż mam problem w co grać - bo właśnie w nic mi się nie chce (o zgrozo!). Mam na kompie zainstalowane WoT lub Survarium, ale niejednokrotnie w połowie bitwy mam ochotę po prostu wyłączyć grę. Kupić raczej nic nie kupię, bo Nick odkłada na weselę. Celuję raczej w coś darmowego, chociaż ze Steam'a sprawdziłem chyba wszystko i ostatecznie nic nie wciągnęło mnie na dłużej niż ... 15 minut?
Panie premierze, jak żyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nick Wazalski

Zazdroszcze. Ja mam wielka chec na granie, ale czasu brak. AC Odyssey ciagne juz trzeci miesiac, skupiam sie tylko na nim, a jeszcze go nie skonczylem. Na liscie juz zakupionych gier do ogrania mam kilkanascie wiekszych i mniejszych tytulow (m.in. KC: Deliverance, Yakuza Kiwami, Civ VI, Beholder 2, Do Not Feed The Monkeys, Islanders), ktore czekaja, az uporam sie z Odyseja. Co gorsza mam tez ochote wrocic do kilku gier (theHunter: Call of the Wild, Escape from Tarkov, Battlefield 1 & V), w ktorych spedzilem juz sporo czasu, ale zostaly odstawione wlasnie po to, zebym mogl nadrobic zaleglosci. Kiedy to zrobie, nie mam pojecia - zycie po slubie i dzieci bardzo negatywnie wplywa na ilosc wolnego czasu, ktory mozna poswiecic graniu. Nie idz w moje slady, ratuj sie!!! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu wiem na co się zdecydowałem. Oby przyszła żonka się nie rozmyśliła :D

Ja nowości nie przetestuje, bo na moim sprzęcie niektóre darmówki są odpalane na low. A co najgorsze, czasu mam właśnie teraz aż nadmiar, bo uszkodziłem kolano i siedzę na ElQuatro. No przecie nie przeżyje jak nie znajdę czegoś do zajęcia czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega aktywacja gry przez VPN na steam? Chciałem kupić jedną grę na allegro i znalazłem ofertę w bardzo przystępnej cenie jednak z takim dopiskiem. Lepiej odpuścić sobie ten zakup? Nie jest to jakiś haczyk przez, który w przyszłości będę mógł otrzymać bana na konto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin Radzę unikać ci takich ofert, podejrzewam, że oferta dotyczy gry, która ma blokadę regionalną w danym regionie, dlatego pewnie tam jest opis z kombinowaniem z VPN na inny kraj. Szansa, że dostaniesz bana na konto jest spora, bo możliwie, że klucz lub podarunek pochodzi z Rosji lub z innego kraju, gdzie ceny gier są zdecydowanie niższe. Bardzo często takie oferty wiążą się z tym, że produkty te zostały zakupione za pomocą kradzionych kart kredytowych.

Jeśli już musisz kupić jakąś grę zajrzyj na gamivo, cdkeys lub ewentualnie rosyjski seriws yuplay, gdzie ich klucze nie mają blokady regionalnej. Tylko w tym yuplayu też trzeba uważać, bo na łowcach gier pisali, że zakup dużej ilości kluczy może zostać potraktowany, jako zakup hurtowy i mogą cię zbanować.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...