Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostek941

Telefon do 600-700 zł

Polecane posty

Cóż, w takim przedziale cenowym mieszczą się dwa godne (moim zdaniem) polecenia telefony SE. Po pierwsze SE C902. Świetny telefon (do niedawna byłem jego szczęśliwym posiadaczem), dobrze leży w dłoni, bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku, niezły aparat (5mp) etc . Nowego można kupić za 550zł. Drugim jest c905. Nowego za te pieniądze nie kupisz, ale za ok. 700zł używanego jak najbardziej (w stosunku do mniejszego brata ma m.in. lepszy aparat. Po prostu jeśli nie jest dla Ciebie przeszkodą kupować używany sprzęt to kupisz go za trochę drożej niż nowego c902).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy c902 jeden z gorszych modeli soniaka-moja opinia 5 takich w serwisie (sam zanosiłem) z c905 lepiej ale dla mnie dalej bez sensu.

wymagania co do telefony mogę prosić ? i ma być nówka czy używka(jakiś HTC już się znajdzie,nokia n96)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo fajnego sprzętu mieści się w tej cenie. Nowe Nokie E51, sam mam taką i jest świetna, jeśli nie przeszkadza Ci słaby aparat. Możesz popatrzeć na używane N95 i N95-8GB, również świetne telefony. E71 z QWERTY też możesz za tę kwotę złapać. Jeśli dobrze poszukasz, to znajdzie się jakieś PDA, jak chociażby Toshiba G900, czy starsze modele HTC. W cenie mieści się też iPhone - świetne urządzenie, jeśli nie przeszkadza Ci brak klawiszy. Jak sprecyzujesz trochę wymagania, to wybierze się kilka optymalnych modeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy c902 jeden z gorszych modeli soniaka-moja opinia 5 takich w serwisie (sam zanosiłem) z c905 lepiej ale dla mnie dalej bez sensu.

wymagania co do telefony mogę prosić ? i ma być nówka czy używka(jakiś HTC już się znajdzie,nokia n96)

Hmm, zwykle przy takich wypowiedziach podaje się jakąś argumentację. Sam używałem tego telefonu przez naprawdę długi czas i nigdy nie zauważyłem żadnego znaczącego (ba, wręcz przekreślającego ten model, jak wynika z twojego postu) problemu/wady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piszę czemu bo już kiedyś o tym z 10x pisałem.chociażby dlatego odradzam ,że telefon po miesiącu wylądował w serwisie a tam nie uzyskałem wyjaśnień tylko nowy telefon i zaznaczę ,że przez ten miech leżał w domu na biurku ,kolejny kupiony przez wujka 3 miesiące później padł w nim klawisz(spust czy jak tam chcesz) od aparatu i zamiast robić zdjęcia tel się wyłączał i serwis i z resztą tel były podobne cyrki.

kostek941 jak już wcześniej pisałem JA i Gofer podaj twoje wymagania i znajdzie się coś fajnego bo w tym przedziale cenowym jest już w czym wybierać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu parę propozycji [oczywiście aukcje tylko przykładowe]:

http://www.allegro.pl/item818356864_nokia_..._gwarancja.html

http://www.allegro.pl/item812011230_toshib...c_warszawa.html

http://www.allegro.pl/item820701567_htc_ty...mlocka_2gb.html

Kaiser to najlepszy HTC w tej cenie, G900 to również świetny sprzęt. Z obozu finów nie-N95 Dobry jest zalinkowany N82, a poza tym możesz poszukać też E51, nowy zmieści się w cenie. Możesz też polować na E71, E66 i E61i. Wszystkie z wymienionych modeli mają WiFi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...