Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fl4sh00

Rozwiązany: Fable - misja z obozem bandytów

Polecane posty

O ile mnie pamięć nie myli są 3 grupy bandytów. Pierwszych przy wejściu powinno Ci się bez problemu udać załatwić wg rad innych forumowiczów. Przy pozostałych musisz się ukryć, za taką dużą skałą i dopiero wtedy atakować. A poza tym w wersji z CDA i z eXtra Klasyki, gdzieś w plikach z grą jest poradnik - poszukaj. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy ostatnio grałem po raz drugi zrobiłem tak:

1. Atakuję pierwszego zaraz przy wejściu.

2. On zgłasza alarm, a ja ich wszystkich trzech zabijam.

3. Biegnę za skałę i czekam aż otworzą bramę.

4. Dwóch idzie dosyć daleko, a ja ciągle uważnie obserwuję mapę. Gdy oni są daleko podchodzi jeden - ten spod bramy.

5. Patrzę na mapę i jeśli ten drugie jest daleko, najlepszym łukiem jaki posiadam efektywnie strzelam w głowę. Uwaga! Pod żadnym pozorem nie podchodź po kule.

6. Podchodzi drugi i gdy jest odwrócony plecami strzelam w głowę.

7. Biegnę do bramy.

Wszystko powinno się teraz udać. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tawreos

Ja wyjmuję łuk i po kolei wszystkim strzelam w głowę. Nikt nie podnosi alarmu i spokojnie przechodzę dalej. Gra jest świetna, szczególnie fabuła i bajkowa grafika. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodzi ta pierwsza fala bandytów zaciukaj ich. Potem jak ta brama się zamknie to jak stoisz na przeciwko bramy po lewej stronie jest taki duży głaz, kamień o taka duża skała idź za nią poczekaj aż ci bandyci przejdą i skradając się wejdź do środka. Mnie to się udało za pierwszym razem :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...