Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolszer

[Niepoprawny:]Call of Duty: Modern Warfare 2 Czy bedzie działać?

Polecane posty

Witam!

Mam pytanie, niestety nie jestem zbyt zorientowany w sprzęcie komputerowym. Dlatego nie wiem czy owa gra mi bedzie działać (a chcę zakupić) także prosze o pomoc.

Mój sprzęt:

NVIDIA GeForce 8800 GT

AMD Athlon Procesor LE- 1600

1GB RAM

35GB wolnego miejsca na dysku

orginalny Windows XP Home Edition :>

Wymagania sprzętowe:

procesor AMD Athlon 64 3200 + lub Intel Pentium 4 3 GHz lub lepszy,

512 MB RAM (XP) i 1 GB RAM (Vista),

karta graficzna GeForce 6600 GT lub Radeon 1600XT z 256 MB VRAM i Shaderami 3.0,

16 GB wolnego miejsca na dysku twardym,

system operacyjny Windows XP lub Windows Vista.

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak.

Sorki, że piszę tak późno, ale miałem dzisiaj urwanie głowy.

Jeżeli chodzi o płytę główną to na 99% mam taką;

GIGABYTE S-series Motherboards Support AMD Socket AM2

GA-M61SME-S2

A i jeszcze jedno pytakno. Czy według Was warto zakupić CoD:MW2? Bo przeglądając forum sporo jest nażekań na tą grę. To troszke zniecheca. Co o tym myślicie?

Mam nadzieję, że chodziło oto :D.

P.s.

myślę że na tym procku bd chodził AC 2.

P.s2

Kurde bd miał w tym i przyszłym roku spoore wydatki na kompa ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz chcesz to dokup procesor. Ten Co Ci polecałem jest optymalny, bo wydajny a nie piekielnie drogi. Co do Gry to na PC jakoś sam nie wiem. Gram na konsoli w MW2 i tam mi się wydaje dobra i warta kupna, ale skoro to samo tylko z myszką dostaniesz na PC... Twój wybór, tak czy tak polecam kupno procka bo ten co masz nie jest demonem prędkości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam trochę większy problem. Zainstalowałem Modern Warfare2 bez problemów specjalnych, i teraz kiedy próbuje włączyć grę włącza mi się najpierw STEAM i przez jakieś 5 min. myśli co by tu zrobic żeby włączyć grę, zaraz po tym pojawia mi sie pasek ??ładowania?? (nie wiem czego bo ustawiłem żeby nie aktualizował mi gry a nazwa okienka jest "aktualiazcja"), i czas do uruchomienia gry wyświetla mi na za ok. 3h!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie znam sie na Steamie nie wiem co to takiego, ale wiem też że to nie wina sprzętu, jedyne co to mam blueconnect bo coś mi stałe łącze przestało być stałe... W każdym razie prosiłbym o pomoc i wyjaśnienie dlaczego STEAM musi kontrolowac kiedy włączam single player i dlaczego ma trwać to tak długo?? Szczególnie że jak podejrzewam reszta graczy nie ma takich problemów. Aha no i gra jest oryginalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...