Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TiKi

Poszukuję słuchawek

Recommended Posts

Witam wszystkich!!!

Ponieważ zbliżają się święta, jestem męczony jaki prezent chciałbym dostać z tej okazji. Pierwszym moim pomysłem były słuchawki, ponieważ moje obecne nie są w najlepszym stanie :)

Tylko teraz dylemat jakie?? I tutaj mam prośbę do was, żebyście podali mi kilka słuchawek spełniające poniższe wymogi:

-dokanałowe

-dźwięk przestrzenny

-dość długi kabel (dłuższy niż 1,5m)

Cena nie gra roli, ponieważ chcę się rozeznać w cenach :)

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Guest michi93

A czy koniecznie musisz sobie zażyczyć słuchawki? Powiedz,że chcesz kasę trochę się uzbiera i kupisz sobie jakiś wypas.

co do słuchawek dokanałowych no niby to fajne ale wolał bym coś normalnego-dla mnie lepiej brzmią

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=122484

Tutaj masz baaardzo wiele sluchawek z ruznych przedizalow cenowych. Co prawda sa to sluchawki nauszne, ale jesli sie namyslisz to i tak powinienes byc zadowolony. Jako, ze dzwiek nie idzie prosto do ucha, a w pewien sposob 'otacza' sluchacza wiele osob uwaza to za znacznie lepsze rozwiazanie.

Male ostrzezenie - jesli pisze tam, ze dany model to model studyjny to sobie go najlepiej odpusc. Takie sluchawki maja chlodne brzmienie z dudniacym basem (aby oddac jak najwierniej nagrany dzwiek) i zeby ich dzwiek nie razil normalnego odbiorcy trzeba sie przyzwyczaic. Znacznie lepszym wyborem sa sluchafony dla przecietnego kowalskiego (co nie jest czesto odzwierciedlone w ich cenie, niestety).

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...