Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TiKi

Poszukuję słuchawek

Polecane posty

Witam wszystkich!!!

Ponieważ zbliżają się święta, jestem męczony jaki prezent chciałbym dostać z tej okazji. Pierwszym moim pomysłem były słuchawki, ponieważ moje obecne nie są w najlepszym stanie :)

Tylko teraz dylemat jakie?? I tutaj mam prośbę do was, żebyście podali mi kilka słuchawek spełniające poniższe wymogi:

-dokanałowe

-dźwięk przestrzenny

-dość długi kabel (dłuższy niż 1,5m)

Cena nie gra roli, ponieważ chcę się rozeznać w cenach :)

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy koniecznie musisz sobie zażyczyć słuchawki? Powiedz,że chcesz kasę trochę się uzbiera i kupisz sobie jakiś wypas.

co do słuchawek dokanałowych no niby to fajne ale wolał bym coś normalnego-dla mnie lepiej brzmią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=122484

Tutaj masz baaardzo wiele sluchawek z ruznych przedizalow cenowych. Co prawda sa to sluchawki nauszne, ale jesli sie namyslisz to i tak powinienes byc zadowolony. Jako, ze dzwiek nie idzie prosto do ucha, a w pewien sposob 'otacza' sluchacza wiele osob uwaza to za znacznie lepsze rozwiazanie.

Male ostrzezenie - jesli pisze tam, ze dany model to model studyjny to sobie go najlepiej odpusc. Takie sluchawki maja chlodne brzmienie z dudniacym basem (aby oddac jak najwierniej nagrany dzwiek) i zeby ich dzwiek nie razil normalnego odbiorcy trzeba sie przyzwyczaic. Znacznie lepszym wyborem sa sluchafony dla przecietnego kowalskiego (co nie jest czesto odzwierciedlone w ich cenie, niestety).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...