Skocz do zawartości
niziołka

Studia

Polecane posty

To zamiast na studia z tym portfolio idź do studia, agencji, czegoś w tym rodzaju.

Chyba zapomniałem wspomnieć o szczególiku, że fotografia jest tam połączona z elementami grafiki projektowej, więc zawsze to jakieś(marne, ale jakieś) zabezpieczenie przed ferdkowaniem na stare lata. 

Witam, 
Mam pytania do osób, które studiowały informatykę na Uniwersytecie Łódzkim (wydział matematyczny):
Czy warto w ogóle tam iść? 
Jakie polecacie kierunki i co myślicie o tych: GRAFIKA KOMPUTEROWA I PROJEKTOWANIE GIER oraz SIECI KOMPUTEROWE I PRZETWARZANIE DANYCH?
Jakie programy są na takowych studiach używane (chodzi mi o bardziej wymagające od laptopa)?
// Szukałem opinii na ten temat ale niestety są mocno przestarzałe.

Edytowano przez Nessill

Witam. Jest może na forum jakiś student Kryptologii i Cyberbezpieczeństwa na WAT? Bardzo zainteresował mnie ten kierunek, ale niestety jest dosyć "świeży" i w internecie jest bardzo mało informacji. 

Czy są tu jacyś studenci Uniwersytetu Szczecińskiego którzy uważają że owa instytucja jest patologiczna (w domyśle czytaj czy są tu jacyś studenci Uniwersytetu Szczecińskiego)?

Dnia 13.05.2017 o 11:40, LekhimorPL napisał:

Witam. Jest może na forum jakiś student Kryptologii i Cyberbezpieczeństwa na WAT? Bardzo zainteresował mnie ten kierunek, ale niestety jest dosyć "świeży" i w internecie jest bardzo mało informacji. 

LOL nie słyszałem o takim kierunku xD

@renmoren Brzmi jak entuzjazm pierwszoroczniaka, który jeszcze nie miał do czynienia z modelowaniem cyfrowym, statystyką czy ekipą od układów cyfrowych ;] Ewentualnie reklama.

Cześć, witam wszystkich. Jak sądzicie, Uniwerek Ekonomiczny w Poznaniu, czy Ekonomiczny we Wrocławiu, może ktoś był na którymś i ma coś do powiedzenia na ten temat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.